low-flow busto

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skyline
    Grinder
    • Dec 2008
    • 510

    #46
    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Suvitan Võrtsjärve ääres.

    Simo, sa sellest puust pilti ei teinud? :D

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #47
      Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

      Nonii, terekest taaskord foorum.

      Jõudsin juba eile pärastlõunal Võrtsu äärest tagasi, aga olin nii mega väsinud, et vaatasin Avatari ära ja siis tõmbasin kerge 15 tunnise uinaku. Mmm unevõlg või mis.

      Suvitamine oli super: grill, ujumine, saun, möll, mega hea seltskond ja kõik need teised kvaliteetasjad. Ilmaga vedas ka meeletult - kogu aeg päike ja vihma ei andnud kordagi põmst.

      Vaikselt üritan nüüd pokkerilainele tagasi lülituda ja tõenäoliselt teen täna õhtul miski sessi. Päeval on plaanis veel kusagil rannas käia.

      Jäin ühe pildi peale ka pooljuhusilikult:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Algselt postitas Skyline Vaata postitust
      Simo, sa sellest puust pilti ei teinud? :D
      Mul nii kiviaegne telefon, et pole kaamerat peal. :D Aga sõber tegi küll paar klõpsu, uurin kas ta avutisse saab need kuidagi.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #48
        Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
        Nonii, terekest taaskord foorum.

        Jõudsin juba eile pärastlõunal Võrtsu äärest tagasi, aga olin nii mega väsinud, et vaatasin Avatari ära ja siis tõmbasin kerge 15 tunnise uinaku. Mmm unevõlg või mis.

        Suvitamine oli super: grill, ujumine, saun, möll, mega hea seltskond ja kõik need teised kvaliteetasjad. Ilmaga vedas ka meeletult - kogu aeg päike ja vihma ei andnud kordagi põmst.

        Vaikselt üritan nüüd pokkerilainele tagasi lülituda ja tõenäoliselt teen täna õhtul miski sessi. Päeval on plaanis veel kusagil rannas käia.

        Jäin ühe pildi peale ka pooljuhusilikult:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Mul nii kiviaegne telefon, et pole kaamerat peal. :D Aga sõber tegi küll paar klõpsu, uurin kas ta avutisse saab need kuidagi.
        respect hea õlle valikul:)

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #49
          Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
          respect hea õlle valikul:)
          Kui alecoqi premium on hea õlu, mis need sitad õlled siis veel on?:)

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #50
            Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

            perselõhkuja + enamus pommid

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #51
              Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              Kui alecoqi premium on hea õlu, mis need sitad õlled siis veel on?:)
              em sa väidad et premm on sitt?:D

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #52
                Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                em sa väidad et premm on sitt?:D
                ma nagu vaielda ei viitsi, aga minu jaoks on nii premium kui originaal suvalised lurrid.

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #53
                  Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                  Õlle maitse üle on nüüd küll sama palju mõtet vaielda kui erinevate naiste ilu või muusikamaitse üle. :D Igaühel oma ju. Enda lemmikõlu on näiteks kuumal suvepäeval jääkülm pilsner. Üldse õlle sõber olen pigem soojal ajal.

                  Igatahes rannas oli tore. Nüüd lähen kinno miskit filmi vaatama, kirjutan sellest koju jõudes lähemalt.

                  Comment

                  • wousha
                    FPP Pro
                    • Oct 2009
                    • 268

                    #54
                    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                    premium on sitt ofc Üleüldse a le coqi õlled sitad. Saku ftw

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #55
                      Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                      Algselt postitas wousha Vaata postitust
                      premium on sitt ofc Üleüldse a le coqi õlled sitad. Saku ftw
                      arvamused on igaühel nagu *******augud ja et sa ütled et sitt siis sa oled ise sitt,sest iga endast lugupidav inimene ütleb et ta eelistab muud toodet jne mitte et see on sitt ja see on parim,mõtle nüüd selle üle natuke!!!

                      Comment

                      • Aadu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 326

                        #56
                        Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                        arvamused on igaühel nagu *******augud ja et sa ütled et sitt siis sa oled ise sitt,sest iga endast lugupidav inimene ütleb et ta eelistab muud toodet jne mitte et see on sitt ja see on parim,mõtle nüüd selle üle natuke!!!
                        http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...2&postcount=31
                        Mis tööd sa teed?

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #57
                          Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                          õlle päevik FTW. Ise alecocki sõber. Aga stella artois ja becks on nutsid!

                          Comment

                          • wousha
                            FPP Pro
                            • Oct 2009
                            • 268

                            #58
                            Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            arvamused on igaühel nagu *******augud ja et sa ütled et sitt siis sa oled ise sitt,sest iga endast lugupidav inimene ütleb et ta eelistab muud toodet jne mitte et see on sitt ja see on parim,mõtle nüüd selle üle natuke!!!
                            rofl, hinga nüüd rahulikult natuke .. Ma avaldasingi oma arvamuse öeldes, et a le coqi õlled on sitad. Milleks selline ärritumine kohe lol

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #59
                              Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                              Täiesti hämmastavad olete, ikkagi läks õlle markide peale kismaks. :D No mina igatahes ei kavatse provokatsioonile alluda ja teen täpselt mitte üks piiks.

                              Kinos käigust nii palju, et selline tunne on, nagu oleks 4 matemaatika ja keemia tundi järjest olnud. TOP3 iial nähtud totaalselt sürride filmide alla kuulub see "Algus" kindlasti. No selline süsteem lihtsalt, et ei jõua ära ahuieitada. Paneksin puusalt 5/10. Aga kes tahab endal kuuli kokku lasta siis minge aga vaatama. See film on kõike muud kui standard USA märul.

                              Pokkerist nii palju, et tegin ühe kiire paarisajakäelise sessi, suuresti nühkisin niisama aga +1BI tõmbasin QQ vs AK kokku. Täna vist siiski rohkem ei jõua, väsinud ja aju kurnatud, homme proovin tõsisemalt peale lennata, tahaks ikka kuu plussi saada...

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #60
                                Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Kas 15 tundi und või pokkerit?

                                Pane graafik siia

                                Comment

                                Working...