Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]
Trios on B1ohazard.
Mina olen igatahes back@the game. Hakkan trios vaikselt genereerima, hetkel ise midagi sisse ei taha kanda, vaatab, teeb üks 15 turniiri( freerolli ), kui midagi kokku saada ei õnnestu, siis teen depo.
Eile teenisin ticketi Triobeti Superweekend Finalile, mis toimub 29.nov.
Nii, esimene turniir, mille võtsin ca tunnikese tagasi ette on Daily 100€ freeroll, 20 esimest 5 euri.
Hetkeseis :
119/243
Blindid: 100/200
Stäkk 4,6k
Keskmine 5,9k
Topstäkk 30k~
Trios on B1ohazard.
Mina olen igatahes back@the game. Hakkan trios vaikselt genereerima, hetkel ise midagi sisse ei taha kanda, vaatab, teeb üks 15 turniiri( freerolli ), kui midagi kokku saada ei õnnestu, siis teen depo.
Eile teenisin ticketi Triobeti Superweekend Finalile, mis toimub 29.nov.
Nii, esimene turniir, mille võtsin ca tunnikese tagasi ette on Daily 100€ freeroll, 20 esimest 5 euri.
Hetkeseis :
119/243
Blindid: 100/200
Stäkk 4,6k
Keskmine 5,9k
Topstäkk 30k~
8
7
6
Comment