[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #181
    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

    Pidin ikka veel mängima ja just siis kui hakkasin uuesti otsi kokku tõmbama


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG bi0hazard ($5)
    UTG+1 danielvanden ($3.66)
    CO 999ANDRII ($2.07)
    BTN Gorgona2106 ($4.07)
    SB BigBlondu ($5)
    BB EVGENIJ_MAT ($2.20)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) bi0hazard is UTG A K
    bi0hazard raises to $0.15, 2 folds, Gorgona2106 raises to $0.60, 2 folds, bi0hazard goes all-in $5, Gorgona2106 goes all-in $3.47

    Flop: 9 7 6 ($8.21, 2 players, 2 all-in)

    Turn: 5 ($8.21, 2 players, 2 all-in)

    River: 3 ($8.21, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $8.21
    bi0hazard shows high card Ace
    A K
    Gorgona2106 shows a straight, Five to Nine
    8 A

    Gorgona2106 wins $7.87 (net +$3.80)

    bi0hazard collects $0.93 (net -$4.07)





    Ma ei tea, vaalu on lihtsalt niiiii palju, aga jagu ei saa :(

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #182
      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

      Tulin hommikul linna ja hakkasin läpparis mängima, wtf 6 lauda mahtus terve ekraani peale, panin 10 kuidagi ikka ära ja hakkasin sessima. JESS, kaart PIDAS ja vaalu oli ka kenasti, tegin 1k sessi, panen graphi ja siis mõned funimad käed. Kohe algul vene rexi vastu bvb QQ vs JJ ja pidas, sessi vältel päris palju ässasid ja hittisin üleüldse väga hästi, korra set vs set ka, aga see oli vastasele paras, callis mu 3beti 4dega ja hittis, nagu ka mina :)


      Graph :*




      Uploaded with ImageShack.us







      Ja siis mõned suuremad käed ka järgnevalt :



      vs mingi saksmann kohe suht sessi algul

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




      vs epic vaal, võite arvata, mis nägu mul peas oli kui vend turnis FD sai :D

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




      vs see sama whaal


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




      Õhtul tahaks veel mingi 1-2k kätt mängida. Hetkel vist raamatut lugema :)

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #183
        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

        Lihtsalt lootusetu, kohe sessi algul AK vs KK, ei tulnud, siis KK vs AK kaotaisn, mingi aeg AA vs KK, talle K, IGA jumala käsi sain taha, täiesti ******, kõik profit ahju ja peale ka veel...


        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        PokerStars
        6 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG 94.Pab^^ ($6.97)
        UTG+1 cs_elis ($6.62)
        CO jubikarox ($3.65)
        BTN bi0hazard ($6.59)
        SB dacn123 ($2.02)
        BB 1985FTW ($5.76)

        Pre-Flop: ($0.07, 6 players) bi0hazard is BTN J J
        3 folds, bi0hazard raises to $0.15, 1 fold, 1985FTW calls $0.10

        Flop: J 8 10 ($0.32, 2 players)
        1985FTW checks, bi0hazard bets $0.20, 1985FTW raises to $0.60, bi0hazard raises to $1.65, 1985FTW goes all-in $5.61, bi0hazard calls $3.96

        Turn: Q ($11.54, 2 players, 1 all-in)

        River: 2 ($11.54, 2 players, 1 all-in)

        Final Pot: $11.54
        bi0hazard shows three of a kind, Jacks
        J J
        1985FTW shows a straight, Nine to King
        9 K

        1985FTW wins $11.06 (net +$5.30)

        bi0hazard lost $5.76






        FUCKMYLIFE




        Uploaded with ImageShack.us

        Comment

        • atu1337
          Julm Donk
          • Feb 2009
          • 68

          #184
          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

          vana hea stars..

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #185
            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

            tra ma olen NIII tiltis, ma ei tea, mida enam teha.
            Jutt siis järgmine. Olen käinud jõukas väga pikalt ning kaal koguaeg 90 kanti, vahel veidi peale, vahel veidi alla. Kuna silmad on perses, siis ei tohi jõutrenni teha ja teen vastupidavust/reljeefi, olen teinud päris pikalt ja viimasel ajal väga intensiivselt JA tulemus on 0! Ma lihtsalt ei suuda enam, ma faking ei mõista mis toimub. Toitumine on korras, magan normaalselt(vahel läheb paigast), trenni teen intensiivselt ja sõna otseses mõttes tapan end iga trenn ära, aga tulemust ei ole! Kaal on ikka sinna 90 kanti, kõhtu ja selga lihtsalt ei saa korda, ma ei tea mis viga on... Ma ei ütleks, et ma paks olen, aga lihtsalt ei saa seda rasvakihti kõhult ära ja samamoodi alaseljaga, annan küll hagu nii kuis torust tuleb, aga mitte midagi. Teised lihasgrupid on korras ja olen väga rahul, aga just kõht ja alaselg. Esimest korda elus olen faking tõsiselt mures oma trenni pärast ning ei tea, kuidas edasi minna, mõtlesin vahepeal juba loobumisele, sest kaua sa ikka tühja nühid ...
            Sama teema pokkeriga btw.


            Päikest, cheeers kõigile.

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #186
              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

              Kust sa nii kindel oled, et toitumine korras?

              Ja kas sa ikka oma nö trenni rutiini muudad ka natuke iga natukese aja tagant?

              Comment

              • bi0hazard
                Vana Tegija
                • Jul 2010
                • 1342

                #187
                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                Sest ma jälgin toitumiskava, ma olen asjaga päris palju tutvunud ja end kursis hoidnud, palju valku, vähe süsikaid(et kuivaks saada), rasvast rääkimata. Söön palju kanafileed/mune/kohupiima jms.
                Jah, muudan, 1-2 kuud on tavaline taks, vahel kauem, kui ära ei ole jõudnud tüdineda.

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #188
                  Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                  Mis tähendab vähe süsivesikuid ja rasvu?

                  EDIT: Ja saan ma õieti aru, et peamine eesmärk saada rasva % alla ja tugevamaks alaselg?

                  Comment

                  • romario
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 230

                    #189
                    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                    Tina tuleb rohkem panna :D

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #190
                      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                      Sest ma jälgin toitumiskava, ma olen asjaga päris palju tutvunud ja end kursis hoidnud, palju valku, vähe süsikaid(et kuivaks saada), rasvast rääkimata. Söön palju kanafileed/mune/kohupiima jms.
                      Jah, muudan, 1-2 kuud on tavaline taks, vahel kauem, kui ära ei ole jõudnud tüdineda.
                      Kes toitumiskava tegi, ise?
                      Vb sööd liiga VÄHE rasvu, palju on päeva peale rasvu?
                      Palju päevane kaloraaz on?


                      Ja mis värk nende silmade ja jõutrenniga on? Kui siin ei taha vastata siis võid PSi saata. Küsin, sest mul pole ka silmad parimas seisus ja tegelen jõutõstmisega..

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #191
                        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                        Toitumiskava on ühelt sõbralt saadud, tegeleb väikestviisi kulturismiga.
                        Rasvade vähesuses kahtlen, kuid ei või kindel olla ...


                        Silmadega on see värk, et mul on pm -6 ja silmaarst ütles, et kui pimedaks ei taha jääda, siis pean suurtest raskustest loobuma.. seetõttu teengi palju seeriaid/kordusi väikeste intervallidega.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #192
                          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                          Pane kava üles.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #193
                            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Pane kava üles.

                            alaska teab toitumisvärki hästi las vaatab su kava üle vabalt võib asi olla toitumises, mis pole lihtsalt kalorite arvuga seotud.

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #194
                              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                              Koolis kiired ajad, pole saand mängida, homme vist mängin jällle.
                              Panen kava ka siia õhtul/homme üles v siis pmin sulle alaska.

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #195
                                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                                BOYAKA, pole siiamaani mängind, kool tapab ja ei taha väsinuna laudadesse istuda, sest prolly ei saa isegi C-game'i tehtud. Täna õhtul teen üha turnasessi, plaanis mängida kuni 10 turniiri ja homme hakkan cashi mängima ja tahaks nv-l mängida vähemalt 10k kätt.

                                Comment

                                Working...