[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #151
    Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]

    Trios on B1ohazard.
    Mina olen igatahes back@the game. Hakkan trios vaikselt genereerima, hetkel ise midagi sisse ei taha kanda, vaatab, teeb üks 15 turniiri( freerolli ), kui midagi kokku saada ei õnnestu, siis teen depo.

    Eile teenisin ticketi Triobeti Superweekend Finalile, mis toimub 29.nov.

    Nii, esimene turniir, mille võtsin ca tunnikese tagasi ette on Daily 100€ freeroll, 20 esimest 5 euri.

    Hetkeseis :

    119/243
    Blindid: 100/200
    Stäkk 4,6k
    Keskmine 5,9k
    Topstäkk 30k~

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #152
      Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]

      94s koht...
      8BB-d, BBl QTo.
      flop 89Q rbow, check raisesin end all-in mingi venna vastu, ta avas 9Jo.
      turn 9
      river blank 2

      Ja otsas. oh jah.. kena lõpp esimesele turnale.

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #153
        Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]

        No Limit Holdem Tournament
        Prima
        7 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Masters1959 (9,940)
        UTG+1 dekla1 (23,940)
        MP ugr777 (25,603)
        CO Astro1 (835)
        BTN VIHMAVESI (6,448)
        SB ostapender (11,280)
        BB Hero (13,800)

        Blinds: 300/600

        Pre-Flop: (900, 7 players) Hero is BB 8 8
        Masters1959 calls 600, 2 folds, Astro1 goes all-in 835, VIHMAVESI calls 835, ostapender calls 535, Hero goes all-in 13,200, Masters1959 folds, VIHMAVESI goes all-in 5,613, ostapender folds

        Flop: J 7 6 (22,518, 3 players, 3 all-in)

        Turn: 9 (22,518, 3 players, 3 all-in)

        River: 2 (22,518, 3 players, 3 all-in)

        Final Pot: 22,518
        Astro1 shows
        3 A
        VIHMAVESI shows
        6 6
        Hero shows
        8 8

        Astro1 wins 3,940 (net +3,105)
        VIHMAVESI wins 11,225 (net +4,778)

        ostapender lost 835
        Hero lost 13,800
        Masters1959 lost 600





        Suht turna lõpufaas, 5 esimest 330 eurine pilet, mingi 17 koha kandis, ma 9ndal kohal olin.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #154
          Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]

          Pisut mõttetu nüke ju?

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #155
            Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]

            No Limit Holdem Tournament
            Prima
            7 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG -ElsonMandela (14,700)
            UTG+1 Oslorino (12,160)
            MP mr_edvard (21,988)
            CO Hero (20,175)
            BTN spurven34 (22,933)
            SB fjellfinn (10,690)
            BB julian1234 (14,234)

            Blinds: 500/1,000

            Pre-Flop: (1,500, 7 players) Hero is CO A K
            -ElsonMandela calls 1,000, 1 fold, mr_edvard calls 1,000, Hero goes all-in 20,175, 2 folds, julian1234 goes all-in 13,234, -ElsonMandela folds, mr_edvard calls 19,175

            Flop: 6 5 3 (56,084, 3 players, 2 all-in)

            Turn: 2 (56,084, 3 players, 2 all-in)

            River: J (56,084, 3 players, 2 all-in)

            Final Pot: 56,084
            julian1234 shows
            J A
            mr_edvard shows
            J A
            Hero shows
            A K

            julian1234 wins 22,101 (net +7,867)
            mr_edvard wins 33,983 (net +13,808)

            -ElsonMandela lost 1,000
            Hero lost 20,175






            Eriti kena, järjekordne mincash, ei biidi.

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #156
              Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]

              Tegin 2x 1k GTD turnat täna.


              Esimene lõppes kui 10~BBga vajutasin AKh-ga sblt, sattusin AA ja JJ vastu ning ei tulnud abi.
              Teisel ülimalt carddead pärast varajast triple-up'i. Ca 1h juba ilma kaardita passinud ja suht short.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #157
                Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]

                Tundub, et luckbox peab kõva olema, et sellistel MTT-del normile rahalisele kohale tulla. Varem või hiljem läheb flippamiseks kätte.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #158
                  Re: [bi0hazard out of poker, lihtsalt ei viitsi]

                  Hoi!
                  Pole ammu siia kribanud, vahetasin vahepeal formaati ning mängin nüüd sngsid( hetkel 1,5sed 45/90manid ) ja vahel for fun MTT'sid ( rohkem nvdel ).

                  Pole viimasel ajal eriti hästi läinud ja 1,5ste biitimine on hetkel rasket aega läbimas, rolll lubaks küll 2,5seid 180-mane taguda, aga otsustasin, et mängin rangelt BRM-i järgi ja seetõttu on minu tee alles alguses.


                  Siiani siis on selline seis





                  Uploaded with ImageShack.us
                  Last edited by bi0hazard; 24.02.12, 19:47.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #159
                    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                    "Pole ammu siia kribanud, vahetasin vahepeal display picci ning..." :D

                    njha, variatsiooonz on sicko @ sngs, sul läks ju cashis veic paremini? .. vab, kui eksin
                    Last edited by Priidix; 25.02.12, 03:33.

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #160
                      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                      Läks küll jah, aga absoluutselt ei viitsi cashi mängida, hakkab ajudele täiega :D
                      SNG-d on fun ja tahaks õppida neid ka mängima, kui roll oleks korralik, siis ehk liiguks cashi tagasi, aga seal võtaks ka karmi BRMi.
                      SNGd viskavad ka kopa ette, aga vahelduse mõttes olen mänginud PLO2te ntx 4 lauda jms, see mõjub suht hästi :)

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #161
                        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                        SNG rexid, kuidas on, kas 100~ bi alla ev 850-900~ mängu peale on täiesti tavaline nähtus?
                        Ma absoluutselt ei suuda flippe võita, rääkimata eduseisus holdimistest... Suudan pm alati deep jõuda, aga käed lihtsalt ei pea, väga raske on meenutada kui deep olles kellegile ära oleksin imenud, algfaasis mõne shorti vastu ikka kuldset jooksu kogen, aga muud mitte. Päris tõsiselt mõtlen, kas mitte ei peaks cashi tagasi pöörduma, väga ei taha, aga SNGd on hakanud juba närve sööma, tuimalt BE laskmine ajab niii kettasse. Vb peaks proovima 2,5seid 180mane, äkki mu loomuses ei ole neid 18/45/90mane biitida :D

                        Enivei, mängin ca 150 mängu veel, kui muutust pole, siis mõtlen oma tee üle järgi.
                        Aa btw, mul pole ühtegi sellist sessi, kus oleksin üle EV jooksnud, kas see on samuti tavaline v siiski pigem väga jube ebaõnn ? Mainin ka seda, et mängin sesse väga erinevalt, võin mängida kuni 70 mängu, samas ka vahel ainult 15-20.


                        Ette tänades, bi0.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #162
                          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                          loe madis very teemat natukene. See on tavaline ja nii ongi kõikidel kuni suure hitini.

                          Comment

                          • iicacii
                            Julm Donk
                            • May 2009
                            • 25

                            #163
                            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                            kui mängid 1.5, sis sööb rake suure osa kasumist ära ja tulemuseks jääbki be grind
                            proovi neid 1$ (0,91+0,09) 90man turbosid

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #164
                              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                              1.5stes on tase nii soft, et see suur rake on täiesti ebaoluline IMO.

                              Comment

                              • Engels
                                Julm Donk
                                • Oct 2010
                                • 31

                                #165
                                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                                Mängin 15-seid fifty-sid, sekka ka mõned 18 man-d ja HU hyperturbod ja graafik näitab 8k mängu peale 300 BI alla EV, ning lõppu ei paista...

                                Comment

                                Working...