Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]
Ma nüüd veidi aega maha võtnud, lihtsalt ei ole viitsimist ega tahtmist mängida, nii lihtne ongi õnneks :)
Ei istu isegi igavusest enam lauda, hoian heaga eemale, parem taon mõnda sngd( 1+0.1, 2+0.25 vms ) ja olen niisama.
Roll: 270~€ ( kandsin tiba välja ka, vaja paar asja soetada )
Ma nüüd veidi aega maha võtnud, lihtsalt ei ole viitsimist ega tahtmist mängida, nii lihtne ongi õnneks :)
Ei istu isegi igavusest enam lauda, hoian heaga eemale, parem taon mõnda sngd( 1+0.1, 2+0.25 vms ) ja olen niisama.
Roll: 270~€ ( kandsin tiba välja ka, vaja paar asja soetada )
A
7
A
Comment