[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rando
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 316

    #31
    Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

    // ajasin lehed segamini, kommenteerisin 1. lehe kätt 4.-ndale lehele.
    kena võit muidu.
    Last edited by Rando; 10.07.10, 22:26.

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #32
      Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

      mkei, käisin nvl hiiumaal puhkamas, mõtlesin, et kui tagasi tulen, siis mindset korras ning äkki ka kuldne run tulemas, aga ilmselgelt mõtlesin üle ja kohe esimese 10 minutiga -2BI ja panin kohe lauad kinni, nüüd viskasin lauad teistkordselt lahti ja atm +3BI.

      Proovin täna õhtul ka turbosid, teie soovitusel :)
      Eile silmasin SNG( 20+2 ) 5max lauas ka EritiMadist, aga maha ise ei istunud
      ROLL: 518.80€


      3k turbo rebuy 6max läheb kohe käiku, wish me luck, hoian kursis ka kui viicin
      Last edited by bi0hazard; 12.07.10, 09:05.

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #33
        Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

        22/163 atm esimene paus, 1h pelatud.

        1x rebuy tegin ka.
        Stäkk 27,1k
        Avg 16,5k
        Largest 56k
        Blindid 350/700
        Top 36 pays.

        GL 2 me
        Last edited by bi0hazard; 12.07.10, 10:07.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #34
          Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

          31/36, rahades, 21€ kindel vähemalt.
          15/29. 25.33€ kindel
          11/12 61€ kindel. suht push/fold mäng käib, ma olin juba välja langemas, aga minu AQs vs 44 vs K2 improves turnil Q paariks ja tuli maha pot :)
          Last edited by bi0hazard; 12.07.10, 11:07.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #35
            Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

            gl! anna teada kui FT jõuad, tulen railima :)

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #36
              Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

              Ei ole midagi railida enam ..12 koht

              Comment

              • bi0hazard
                Vana Tegija
                • Jul 2010
                • 1342

                #37
                Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                12s koht jep. 60.. midagi tuli.
                Ei tea, viimane lüke oli UTG K8s 5-6bbga ja sb shoves otsa, siis oli kindel pauk, et suht persses seis, avas AKo, flopis oli üks minu mastikaart, turnil sain draw kätte ja riverisse kukkus kahjuks kuningas, mis lõpetas ka minu turniiri, enamvähem rahul.




                Regasin desperadole ka ära, aga loll üritus, vaja ikka välja õlut lurpima minna, whata nice day.:)
                Last edited by bi0hazard; 12.07.10, 11:19.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #38
                  Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                  vahepeal puhanud ja ilma( loe õlut ) nautinud, cashi törts olen puutunud, kõik oli eile ilus kuni floppasin bottom seti ning vaala vastu stäkkisin ära ja ofc oli tal kõrgem set, tõmbas veits motti alla, aga pole hullu.
                  30 mintsa pärast panen jälle 3k GTD käima ja proovin cashida:)



                  EDIT: And here we go now, lükkan paar kolmneli lauda ka kõrvale lahti.
                  Last edited by bi0hazard; 14.07.10, 08:57.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #39
                    Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                    18k, keskmine 15k 55/170 vms

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #40
                      Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                      16/75 .
                      Top 3 pays again, ca 20k üle avg. 58k - 40sh on avg

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #41
                        Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                        Jäin bubblesse, mingi 3 kohta cashimisest, lõppp läks nii vagiinasse, a pohhui .



                        [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ZpKKogzwlbI[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • SALSABOY
                          FPP Pro
                          • Jun 2010
                          • 287

                          #42
                          Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                          kui vagiinasse siis on ju lõppudelõpuks rahuldus

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #43
                            Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                            :D

                            Ennem võtsin 2 senditurniiri for fun lahti ja nüüd selline seis.

                            0.5+0.05 200 gtd 8/29 17k, avg 16k.
                            0.25+0.2 100 gtd 13/29 19,5k aka avg.

                            esimeses saavad top 20 rahadesse ja teises 10.


                            EDIT. 100sel 17 alles ja ma 1.
                            200sel panin AKs nuppe, JJ callis ja ei tulnud ära.
                            Last edited by bi0hazard; 14.07.10, 18:20.

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #44
                              Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                              100 GTD jäin teiseks, HU-s olin 1:2 taga, täiesti carddead ja üliagro callingstation vastas, lõpuks ei pidanud närv vastu kui 1:3 vms ja vajutasin A6s btnilt sisse, obv vennal TT vastas ja ei tulnud ära, +20€ siiski ja mõlemal rahadesse pole paha.

                              BR: 672€

                              Comment

                              • SALSABOY
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 287

                                #45
                                Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                                br mulle ei soovi anda ? Saaksin kenasti suuremaid turniire mängima hakata ja puha.
                                Last edited by SALSABOY; 14.07.10, 19:43.

                                Comment

                                Working...