[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #16
    Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

    Ma nüüd veidi aega maha võtnud, lihtsalt ei ole viitsimist ega tahtmist mängida, nii lihtne ongi õnneks :)
    Ei istu isegi igavusest enam lauda, hoian heaga eemale, parem taon mõnda sngd( 1+0.1, 2+0.25 vms ) ja olen niisama.



    Roll: 270~€ ( kandsin tiba välja ka, vaja paar asja soetada )

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #17
      Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

      No Limit Holdem Tournament
      Prima
      4 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      CO bruno55 (3,515)
      BTN Viplala218 (3,480)
      SB Swaffer (1,880)
      BB Hero (9,300)

      Blinds: 50/100

      Pre-Flop: (170, 4 players) Hero is BB A A
      bruno55 calls 100, Viplala218 calls 100, 1 fold, Hero bets 500, bruno55 calls 400, Viplala218 calls 400

      Flop: 3 J 7 (1,670, 3 players)
      Hero checks, bruno55 bets 1,600, Viplala218 goes all-in 2,975, Hero raises to 4,575, bruno55 goes all-in 1,410

      Turn: 8 (12,230, 3 players, 2 all-in)

      River: K (12,230, 3 players, 2 all-in)

      Final Pot: 12,230
      bruno55 shows
      7 A
      Viplala218 shows
      7 8

      Viplala218 wins 10,495 (net +7,020)

      Hero collects 70 (net -5,005)
      bruno55 lost 3,510




      SNGdes läks ennem hästi, hakkab pucci minema. WTF hand rlly, see viplala mingi eesti idioot ka pealekauba

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #18
        Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

        Sama turniir, milles eelmine kord teiseks jäin, 1/13 hetkel.



        No Limit Holdem Tournament
        Prima
        8 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Turgay (14,875)
        UTG+1 miandelafu (9,890)
        MP1 Eydnan (23,880)
        MP2 Hero (12,570)
        CO slyba (27,765)
        BTN Bobolino (6,340)
        SB kaliber 44 (5,730)
        BB amparin (5,800)

        Blinds: 200/400

        Pre-Flop: (600, 8 players) Hero is MP2 A A
        2 folds, Eydnan calls 400, Hero raises to 1,600, 2 folds, kaliber 44 goes all-in 5,530, 1 fold, Eydnan calls 5,330, Hero goes all-in 10,970, Eydnan calls 6,840

        Flop: 9 9 K (31,270, 3 players, 2 all-in)

        Turn: 4 (31,270, 3 players, 2 all-in)

        River: 2 (31,270, 3 players, 2 all-in)

        Final Pot: 31,270
        kaliber 44 shows
        K A
        Eydnan shows
        J J

        Hero wins 31,270 (net +18,700)

        kaliber 44 lost 5,730
        Eydnan lost 12,570




        EDIT: 1/10, finaltable
        Last edited by bi0hazard; 04.07.10, 03:02.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #19
          Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

          Enivei, seekord tuli võit ära, viimane käsi, K6, flop 986, turn 6 river Q ( checked all round, ärge küsige miks, ei viitsi seletada ), riveris lükkas all-in, snapcall ja avas 92 ja shipit, 46.8€ lisaks ja lõpuks tuli :)

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #20
            Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

            Jube kui fishine triobet ikka on, unis sesmõttes kõrgem tase.
            Vaikselt lasen mõlemal saidil, aga trio winrate on atm ikka ülisuper

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #21
              Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

              Aga laudadevalik mõlemas sitt eks.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #22
                Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                eeem, mis mottes .. kas nad mitte molemad microgaming ei olnd ja samad m2ngijads dif. skin :D?

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #23
                  Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                  Laudade valik sitt küll jep.
                  Ja leits, mõlemad microgaming, aga lauad ei kattu, mõned vähesed ainult.

                  Comment

                  • rainer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 383

                    #24
                    Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                    Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                    Jube kui fishine triobet ikka on, unis sesmõttes kõrgem tase.
                    Vaikselt lasen mõlemal saidil, aga trio winrate on atm ikka ülisuper
                    +1

                    Ise mängisin ennem trios, aga kolisin unibeti ümber. lihtsalt proovimise mõttes.
                    Kuid unis on turniiride valik parem minu meelest.
                    Samas trio on jah kuidagi fishisem.

                    Comment

                    • nalg
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 489

                      #25
                      Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                      uni ja trio turniirid kattuvad ju, vähemalt kunagi küll

                      Comment

                      • oohoh
                        Grinder
                        • Oct 2009
                        • 547

                        #26
                        Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                        Unis turnasid lisaks veel microgamingu omadele + unibeti turbolauad = puhas kuld.
                        Päevikupidajale gl

                        Comment

                        • nalg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 489

                          #27
                          Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                          mõtled neid coffee breake, desperadosid jms sendi turnasid?

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #28
                            Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                            see KongVelibo jh suht solid player, olen ise taga unibetis palju võitlenud.
                            mulle on ta sarnases olukorras ka vahele jäänud bluffiga.
                            Üldiselt mulle meeldis teda heade kätega ja kohati ka kesiste kätega kõvasti üle tõsta ja aegajalt trappida, peale seda ta tavaliselt lahkus lauast:D
                            Aga edu!
                            Üritan ka varsti Unibeti NL10 naasta:)

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #29
                              Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                              Niiiii, võitsin eile siis desperado 500 GTD turna ära(1+0.1€ BI + 2hours of unlimited rebuys) ja kukkus 150€, tuleb tunnistada, et paras ajudekepp oli see ning õnnefaktor peab ikka väga põhjas olema, mul oli õnneks terve turniiri vältel suht suur stäkk ja lõpus AKs vs JJ kukkus riverisse kunn ja HU-s AQs vs KK oli good ja panin kotti :)

                              Enivei kuna kandsin just alles välja, siis hetkel roll 550€~ ja hakkan vaikselt vist NL20 shotte võtma.


                              Aitäh vastukaja eest ka ning võiksite oma unibeti aliased siia lükata, teinekord äkki juhtub kokku:)




                              Last edited by bi0hazard; 09.07.10, 08:30.

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #30
                                Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                                Unibeti turbo laudu ei proovi? Puhas kuld seal, väga harva on mõni korralik regular lauas.(kongvelibo, kes pole kõige kirkam kriit tbh). Ainult õhtul ja öösel on laudu seal tbh.

                                Edu igatahes.

                                Comment

                                Working...