Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]
Kui KL-s viisat käisid tegemas, siis kus ööbisid seal? Endal minek novembri alguses ja oleks öö või paar KL-s. Äkki mäletad hotelli nime ja kas oli KL Sentrali lähistel?
Chinatownis marketil ka käisid?
Kui KL-s viisat käisid tegemas, siis kus ööbisid seal? Endal minek novembri alguses ja oleks öö või paar KL-s. Äkki mäletad hotelli nime ja kas oli KL Sentrali lähistel?
Chinatownis marketil ka käisid?






Comment