Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estdonk
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2011
    • 450

    #2041
    Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Kui KL-s viisat käisid tegemas, siis kus ööbisid seal? Endal minek novembri alguses ja oleks öö või paar KL-s. Äkki mäletad hotelli nime ja kas oli KL Sentrali lähistel?
    Chinatownis marketil ka käisid?

    Comment

    • Roomet
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 211

      #2042
      Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Priit ööbis minu teada veits ballas hotellis. Ise käisin see nädal ja oli eesmärk võimalikult odavalt hakkama saada ning ööbisin Chinatownis, põhi kaubatänaval. Oli ka omaette kogemus. Chinatown Sentralist ühe peatuse kaugusel.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #2043
        Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Esimese öö olin siin.

        Ülejäänu siin.

        Ballat ei olnud midagi, tahtsin hea wifiga hotelli leida aga paraku seda ei juhtunud. Ostsin poest mingi pulga ja sellega sai lõpus grinditud.

        Chinatownis ei käinud, ei kutsu.

        Comment

        • estdonk
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2011
          • 450

          #2044
          Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Esimene peaks oma hinna eest täitsa ok olema. See hind on siiski kahele inimesele ja double roomi eest?
          Kuna Taisse ei jõua vist siis liigun mööda maad kuni Tai piirini vahepeal põikan Penangile ja Langkawile. Kas rongipileteid on järgnevaks päevaks lihtne saada? (küsimus neile kes sõitnud on)

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #2045
            Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            muidu ok hotellitoad piltide järgi, aga telekad võiksid seal ikka suuremad olla. sellistest mikrolaineahjudest filme vaadates rikud nädalaga oma silmad ära.

            EDIT: see on ka arusaamatu tegelt, et miks üldse mingi kuubiku ööbimiseks valisid, kui tõenäoliselt paarikümne kilomeetri raadiuses on mõni kämping mere ääres, kus ei ole sellist tunnet et ümberringi kõigil kiire kogu aeg on ja üldist tormamise meeleolu.
            Last edited by pokkerisheriff; 29.09.13, 12:47.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #2046
              Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #2047
                Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Sheriff is back in the town.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #2048
                  Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Õnne siia ka!

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #2049
                    Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    ÕNNE!!!

                    Comment

                    • therapy
                      FPP Pro
                      • Dec 2012
                      • 200

                      #2050
                      Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      ÕNNE siia rohkelt!

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #2051
                        Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Õnne!

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #2052
                          Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Õnne!

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #2053
                            Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Õnne

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #2054
                              Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Thänks guiz :)

                              Aeg vaadata graafikut ja tulemusi ning teha väike kokkuvõte. Eilne õhtu oli super! Leidsin iluduse, sloootz obv :D

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #2055
                                Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                [x] 150-200 hours
                                [x] Improving!
                                [x] Coaching sessions
                                [x] Eat healthier
                                [x] Also, cut down cigs
                                [x] Some gym/football

                                [-] More updates
                                Ja nii ongi




                                200/400



                                Hours



                                Täna
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by Priidix; 01.10.13, 12:36.

                                Comment

                                Working...