Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2026
    Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    J9 betiks floppi

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #2027
      Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      J9 betiks floppi

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #2028
        Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Algselt postitas Priidix Vaata postitust

        30dal plaanis sünnipäeva pidada ja peale seda volüümirikast oktoobrit alustada.
        Mitu tundi plaanis mängida?

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #2029
          Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
          J9 betiks floppi
          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          "Õige play imo oleks olnud cbet flop, väga hea turn-card barreldamiseks ja river ship it"
          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
          Mitu tundi plaanis mängida?
          250h ehk

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #2030
            Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            mis selles turnis barreldamiseks nii head on?

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #2031
              Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Ma ei näe küll eriti käsi mis su river shove kinni maksaksid ja mida sa biidid riveril. 9 9-10 10 lähevad pre sisse tihti. Väiksemad paarid kui 8 8 foldivad tihti turni, riverile jõuab veel Ax spades kätega. Kui see mingi reg pole kellel on read, et sa barrel maniac oled, ei tundu hea.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #2032
                Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                mis selles turnis barreldamiseks nii head on?
                Saab ehk sind maha käelt..

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2033
                  Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                  mis selles turnis barreldamiseks nii head on?
                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                  Saab ehk sind maha käelt..
                  Serious või level? TP aka väga hea made hand blufiks muutmine 3-handed lauas on halbbb. Valuebetina mingi lammas fishi vastu on okei, muidu c/call standard turnil.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #2034
                    Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Serious või level? TP aka väga hea made hand blufiks muutmine 3-handed lauas on halbbb. Valuebetina mingi lammas fishi vastu on okei, muidu c/call standard turnil.
                    :`(

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #2035
                      Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Serious või level? TP aka väga hea made hand blufiks muutmine 3-handed lauas on halbbb. Valuebetina mingi lammas fishi vastu on okei, muidu c/call standard turnil.
                      true that vs that villain

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #2036
                        Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        suckin siis 3-handed mängus, mis seal ikka.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #2037
                          Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          downeril on komme ajude ja loogika nussida, nii et pole midagi hullu. Küll üle läheb see porr ja päike hakkab uuesti paistma

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #2038
                            Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Thats true ...Küll välja tuled sellest

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #2039
                              Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Algselt postitas donkament Vaata postitust
                              downeril on komme ajude ja loogika nussida, nii et pole midagi hullu. Küll üle läheb see porr ja päike hakkab uuesti paistma

                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              Thats true ...Küll välja tuled sellest

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #2040
                                Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Serious või level? TP aka väga hea made hand blufiks muutmine 3-handed lauas on halbbb. Valuebetina mingi lammas fishi vastu on okei, muidu c/call standard turnil.

                                Comment

                                Working...