Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1996
    Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Nonii, õnnelikult kohal. Paras seiklus ikka. Olin varem juba googeldanud ja teadsin suht-koht mida teha. Võtsin lennujaamast metroo pileti (35MYR, 350baht, 8€) ja sõitsin KL Sentrisse. Netist otsisin soovitatavad hotellid välja ja hakkasin siis jala otsima :D ~2h läks kuni lõpuks leidsin.

    3 tärni hotell, öö on 150myr = 35€ .. kallis. 7elevenis ka hinnad jubedalt kallid.

    Homme varahommik Tai viisat tegema ja eks näis kuidas seal asjad kulgevad. Loodan, et positiivselt.

    cu



    samui lennujaam, lebos



    phuket



    kualala




    hotelli otsingutel :D



    vaade




    vaade

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1997
      Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      samui lennujaam nuts ikka

      Comment

      • estdonk
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2011
        • 450

        #1998
        Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        On vinge lennujaam küll jah. Kas Samuil on praegu palju sadanud ka? Olen novembri alguses Tais ja ise Samuil käinud aprilli kuus. November vist seal väga vihmane?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1999
          Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          kle sa nüüd pikemalt olnud seal.
          ujumas käimine - tavaliselt on kõik cool ja tahe. mõnel päeval aga vette minnes nagu näpistaks, torgiks mingites kohtades kehal.
          milles asi? või pole sul juhtunud, pole kuulnud? vetikad vms?

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #2000
            Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Algselt postitas estdonk Vaata postitust
            On vinge lennujaam küll jah. Kas Samuil on praegu palju sadanud ka? Olen novembri alguses Tais ja ise Samuil käinud aprilli kuus. November vist seal väga vihmane?
            nov peaks just hooaeg hakkama tais, st vähem vihma ja rohkem päikest.. või on samuil kuidagi teisiti......

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #2001
              Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Peaks hakkama jah hooaeg aga novembrit peetakse pmst Samui märjemaks kuuks. Kuskil 15p kuus vist võib sadada.
              Pigem peaks hoidma Andamani mere poolsele rannikule või saartele (Lääne poole siis) kui Tai lahe poolsele aga kuna Samui on "must visit" minu jaoks siis oleks vaja minna ikkagi. Kui ilmaga failida ei taha novembris siis Koh Chang ja Koh Kut. Phuketid jms välistan kohe.
              Eks saab paar päeva Bangkokis olla ja uurida ilma.
              Last edited by estdonk; 02.09.13, 13:28. Põhjus: muudan saare nime

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #2002
                Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                Peaks hakkama jah hooaeg aga novembrit peetakse pmst Samui märjemaks kuuks. Kuskil 15p kuus vist võib sadada.
                Ma olin ca 2a tagasi Samuil okt lõpp-nov algus. Päevasel ajal sadas ainult ühe korra 2 nädala jooksul ja siis kallas korralikult. Muidu sadas ainult õhtuti ja nagu kellavärk - ca 22.00 hakkas sadama ja hiljemalt 23.00 oli lõppenud.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #2003
                  Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  kle sa nüüd pikemalt olnud seal.
                  ujumas käimine - tavaliselt on kõik cool ja tahe. mõnel päeval aga vette minnes nagu näpistaks, torgiks mingites kohtades kehal.
                  milles asi? või pole sul juhtunud, pole kuulnud? vetikad vms?
                  See on pigem naha teema, et soolane vesi näpistab mõnest kohast ja see pigem hea. (vb panen segast ka, kuskil nagu kuulnud).
                  Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                  On vinge lennujaam küll jah. Kas Samuil on praegu palju sadanud ka? Olen novembri alguses Tais ja ise Samuil käinud aprilli kuus. November vist seal väga vihmane?
                  Siiani on ilmad suuuht megad olnud! 1 nädal oli selline, et ok nüüd on küll gg aga eip. Järgmine nädal oli kõik korras ja siiani nii. Vahel tuleb vihma aga seda nii natukese, et ei ole hullu.
                  Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                  Peaks hakkama jah hooaeg aga novembrit peetakse pmst Samui märjemaks kuuks. Kuskil 15p kuus vist võib sadada.
                  Pigem peaks hoidma Andamani mere poolsele rannikule või saartele (Lääne poole siis) kui Tai lahe poolsele aga kuna Samui on "must visit" minu jaoks siis oleks vaja minna ikkagi. Kui ilmaga failida ei taha novembris siis Koh Chang ja Koh Kut. Phuketid jms välistan kohe.
                  Eks saab paar päeva Bangkokis olla ja uurida ilma.
                  Olen ka kuulnud lugusi, et siin tuleb see vihmaperiood hiljem. Võibolla fyte oskab täpsustada..

                  KL on päris nuts so far, kuigi jamh jällegist liiga balla linn :D Käisin hommikul viisat tegemas ja teadsin täpselt kuidas ja kuhu minema peab. Võtsin takso, väike järjekord seal juba oli ~10 inimest. Uksed tehti lahti, sain jk.nr. täitsin paberid ära, tuli nr, maksin ära ja öeldi, et järgmine päev tule järgi. Kokku läks ~20min. Is nice!

                  Võibolla grindib 1h ja siis vaatab linnas ringi. Võtan uue hotelli, kuna siin see nett on ikke meh. Peab vis Sheratoni minema :D:D Mõnele lugejale kindlasti väga tuttav nimi :D

                  Grindist:

                  Suurim kaotatud

                  Poker Stars $1/$2 Pot Limit Hold'em - 6 players
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  UTG: $80.00
                  MP: $203.00
                  CO: $581.24
                  Hero (BTN): $321.03
                  SB: $249.70
                  BB: $200.00

                  Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with 7 8
                  2 folds, CO calls $2, Hero raises to $8, 2 folds, CO raises to $20, Hero calls $12

                  Flop: ($43.00) 7 6 7 (2 players)
                  CO bets $30, Hero raises to $80, CO calls $50

                  Turn: ($203.00) K (2 players)
                  CO checks, Hero bets $125, CO raises to $481.24 all in, Hero calls $96.03 all in

                  River: ($645.06) T (2 players - 2 are all in)

                  Final Pot: $645.06
                  CO shows K K (a full house, Kings full of Sevens)
                  Hero shows 7 8 (three of a kind, Sevens)
                  CO wins $642.26
                  (Rake: $2.80)

                  Suurim võidetud:

                  Poker Stars €2/€4 No Limit Hold'em - 7 players

                  UTG: €158.00
                  UTG+1: €65.10
                  MP: €941.57
                  CO: €327.20
                  BTN: €455.87
                  SB: €469.62
                  Hero (BB): €400.00

                  Pre Flop: (€6.00) Hero is BB with 6 7
                  3 folds, CO checks, 2 folds, Hero raises to €16, CO raises to €28, Hero calls €12

                  Flop: (€58.00) 8 7 6 (2 players)
                  Hero checks, CO bets €297.20 all in, Hero calls €297.20

                  Turn: (€652.40) 7 (2 players - 1 is all in)

                  River: (€652.40) 5 (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: €652.40
                  CO shows K K (two pair, Kings and Sevens)
                  Hero shows 6 7 (a full house, Sevens full of Sixes)
                  Hero wins €652.25
                  (Rake: €0.15)

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #2004
                    Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    kle sa nüüd pikemalt olnud seal.
                    ujumas käimine - tavaliselt on kõik cool ja tahe. mõnel päeval aga vette minnes nagu näpistaks, torgiks mingites kohtades kehal.
                    milles asi? või pole sul juhtunud, pole kuulnud? vetikad vms?
                    Vetikad jah. Paari kohaliku sõnul vähemalt.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #2005
                      Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Nii palju siis uuendustest..

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #2006
                        Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Üleeile mängisin HUd sama regulariga kellega olen korduvalt mänginud ja kaotanud. Kaotasin ka seekord, mis omakorda mõjus väga halvasti mindsetile ja distsipliinile.

                        Kahju, et pole Taist väga kirjutanud kuna palju muud tegemist. Nüüd tunnen, et vajan informatsiooni jagamist.

                        Kolisin oma asjadega 10dal Ko Samuile.



                        Sain küllaltki kiirelt villasse kus teised juba ees olid. Siiani veidike harjumatu niimoodi elada, et pead jagama külmkappi/pesumasinat ja WCd ja muud elamist :)

                        Esimene õhtu oli rahulik, teisel tekkis juba kerge degennimis isu. Läksimegi järgmine päev välja jooma ja laaberdama. Lõpetasin kpm .. Siit linnaosast on praktiliselt võimatu solid tüdrukut leida, 95% slootz. Mõned päevad möödas tekkis klubis silmside ühe ilusaga, ei hakanud järgi jooksma ja võtsin asja rahulikult. Tunnike hiljem nägin, tantsisime ja sain aru, et tegemist .... tüdrukuga.
                        Mindset blokkeris automaatselt selle tüdruku kui sain aru, raputasin pead kui jooki tahtis ja läksime laiali.

                        Järgmine päev samas kohas sama tüdruk. Siis olin alkoholijoove juba väga kõrge ja ilusti tehti jooke sama leeedile välja. Kirjeldamatult ilus keha ja omfg mis dancing skill. Lisaks sellele kirjutaisn mõned lehed tagasi, et naised kes kannavad lühikesi teksaseid (nii, et püks näha) on suur turn-on. See kuidas ta laval üksi tantsis pani suu mõnusalt vee jooksma. Mainis ka, et pean shippima 1k kui .. w/e.

                        Järgmine päev kutsus välja. Läksin kõik oli timm ja enam plekki ei küsitud.

                        Ja nüüd eile, no see oli epic krampides olek :D
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ma üritasin leveldada, ja sain ise vastu.

                        Anyways aeg jõudis selleni, et ta tahtis mind ikkagist näha. Rõvedalt slowrollis ja käisin 4x kokku teda ootamas. 2 esimest olid lamp, 5min passimine ja koju. 3s kord oli selline, et nägin oma sõpru. Parkisin rolleri ära ja rääkisime 1 min juttu. Sain teada, et nad oli just 5min tagasi mingis kakluses olnud, klubi ees oli löögiaparaat/masin ja siis mingi tüüp tuleb ja küsib ühe Slovakkia tüübi käest kas tahab kakelda. Sai kohe peale ei vastamist paugu kirja, aga kuna need Slovakkia tüübid suht normal kehaehitusega ja mendid siis sai 3 laksuga kutt KOsse pandud. Peale seda nad tulidki main-streedile ja nägid mind. 1 min jõudsime rääkida kui see sama tüüp oli tagasi (ilma särgita, skinhead, suur kehe, tatoveeringuid täis ja purjus). Jälle sama tekstiga, et sa tahtsid kakelda. ~10sec ehk pani üks Slovakkia tüüp mõnusalt kümppi nii, et kutt lendas ühe laksuga KOsse, natuke lebas ja kõndis minema.

                        See polnud suurim põhjus miks ma kirjutama hakkasin, vaid see, et peale seda tuli täiiiesti random tai tüüp ja kutsus slovakkia tüübid kaasa. Pani relva pea kohale ja ütles, et annaks kõik oma rahakotid siia. Mina seal juures ei olnud ja sain alles hiljem sellest teada. Peale fighti tõmbasin koju. 4s kord otsustasin ikkagist uuesti minna ja tüdrukut näha. Läksin, saime kokku, kõik oli timm.

                        Teepeal rääkisin juhtunu ära, ja ta ütles, et arvatavasti saab aidata kuna teab kõiki seal kandis olevaid kohalike. Nii jõudsime koju ja nägin, et slovakkia tüübid on ka siin. Läksime uurima, et nad siis kirjeldaks milline see tüüp on. Esmalt hakkasid kohe kõik naerma, et wtf sa aidata üritad, võimatu. Tüdruk snap vihane sellepärast. Mõni sec hiljem võttis slovakkia tüüp õlle ja pakkus tüdrukule. Tüdruk ütles "ei" ja too siis kallas natuke rindade vahele, mille peale tüdruk another tilt mode. Täpselt ma seda teema kuulata ei viitsinud mis seal oli, aga ühesõnaga tüdruk tahtis aidata aga kõik tegid nalja ja nii see läks.

                        Tulime tüdrukuga tuppa ära. Tema siin hydro-tiltis kuna see särk haises ikka päris rõvedalt. Ta hakkas koheselt telefoniga jebima ja selle tüübiga ühendust otsima. (see kes röövis). Ma tõsiselt ei tea kas uskuda või mitte, aga tüdruk ütles, et sai temaga kontakti, tahtis aidata aga peale seda õlle teemat on asi vastupidi. Ta tahtis öelda sellele tüübile meie adre ja et siia tuleks. Üritasin võimalikult asja tagasi hoida ja õnneks ei tulnud kedagi.

                        Peale seda rääkis tüdruk 3-4h jutte, kes ta tegelikult on ja solid shokk oli mulle, et ma sellise tüdrukuga aega veedan. :D Tuli välja, et tüdruk on nii mõnegi teise tüdruku tapnud, teda on tahetud tappa 4x ja olnud/näinud päris palju selliseid teemasi pealt. Kuna see on ikkagist Tai siis ma ei oska tõesti enam uskuda midagi, kas tõde või mitte. Tundub, et siin on kõik võimalik.

                        Tekst segane ja üle ei viitsi lugeda. Loodan, et saate aru.

                        Tuli veel meelde see, et tüdruk küsis koguaeg küsimusi surma/sõja vms kohta. Üks küsimus oli nt selline, et "mis tunne sul oleks kui su tüdruk ütleb sulle, et ma tapan su ära" jne

                        Vastasin mis ma vastasin ja sain ka vastuse, et tal praegu selline olukord kus üks Aussi tüüp tahab temaga nii teha.

                        oh jamh, wonderful thailand. jätkan millalgi hiljem

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #2007
                          Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Vabandan vigade ja segase texti pärast-

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #2008
                            Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            moarrr!

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2009
                              Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Huvitav trip report, aga sellisest neiust vist hoiaks eemale. Pärast ei saa maha jätta, annab nuga sulle või hammustab tilli otsast ära . Kas välismaalasel/turistil Taist üldse solid tüdrukut (kes raha pärast koos pole*) on võimalik leida? Kahtlen kuidagi.
                              Last edited by inward; 21.09.13, 12:49.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #2010
                                Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Solid gg tunne oli öösel kui neid lugusi rääkis. Ikka on.

                                2 teemat on olnud (non-slootz) tüdrukutega, mõlemal korral ise quitinud.
                                Last edited by Priidix; 21.09.13, 12:46.

                                Comment

                                Working...