Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #991
    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

    tegija!

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #992
      Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

      Loom.
      Vaata, et süda seisma ei jää nende energiajookide ja 10h sesside ajal.
      Edu.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #993
        Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

        sick fkk nendes limiitides teha 170k mas tegin ca 2ndl 100k aga nl25...

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #994
          Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

          FR €NL200 hu (semi-shorthanded), 4tabling



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #995
            Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

            erekas? :)

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #996
              Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

              no ei tee miskit, lihtsalt .. ***

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #997
                Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                Observisin seda lahingut paar tundi. Ütleme nii, et sepp jooksis kuldselt.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #998
                  Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                  Ma vaatasin, et miks Sa seal neljas Eurilauas kahe regulari vastu raha põletad

                  Ise istusin rõõmsalt PL400 lauas 2 fishi ja ühe regulariga ja siis läks järsku elekter ära, fuuuuuuu.
                  Aga kaart jooxiski üle pika aja nats sitemini ehk oli positiivne, et pimedaks läks :P

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #999
                    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                    Mul on Radje (üks vastastest) kohta küll ainult 98 kätt, aga statsid on 38/28. Arvasin, et vaal. Kuna nad nii kenasti seal toksisid, siis ma ei hakanud noori ise segama :) Mõtlesin küll, et kuidas krt nad nii kaua omaette saavad olla...

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1000
                      Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                      assamait, ta on vist 6max crusher :P

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1001
                        Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                        Mul oli ta igatahes regularina märgitud ja lauda ei hakanud istumagi :P

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #1002
                          Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                          Valus laks. Aga küll sa toibud, kuu veel noor.

                          Ära, siis lihtsalt enam crushereid fishideks pea /sheriff.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #1003
                            Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                            Mul tuli seda graphi vaadates oksemaik suhu, ei taha teadagi mida OP tunneb

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1004
                              Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              Huh, my biggest pot so far!

                              Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em $0.40 Ante - 9 players

                              Hero (MP1): $855.65
                              MP2: $388.58
                              CO: $555.12
                              BTN: $569.59
                              SB: $437.07
                              BB: $500.00
                              UTG: $484.36
                              UTG+1: $511.91
                              UTG+2: $789.54

                              Pre Flop: ($6.60) Hero is MP1 with 7 9
                              2 folds, UTG+2 calls $2, Hero raises to $8, 1 fold, CO raises to $29.60, 1 fold, SB calls $28.60, 1 fold, UTG+2 calls $27.60, Hero calls $21.60

                              Flop: ($124.00) 2 J K (4 players)
                              SB checks, UTG+2 checks, Hero checks, CO checks

                              Turn: ($124.00) 6 (4 players)
                              SB checks, UTG+2 checks, Hero bets $50, CO folds, SB folds, UTG+2 raises to $142, Hero calls $92

                              River: ($408.00) 4 (2 players)
                              UTG+2 bets $617.54 all in, Hero calls $617.54

                              Final Pot: $1643.08
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              päris mõnus tunne võis olla

                              Graafikule tekkis normaalne joon taevasse :D, nh!

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1005
                                Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                                FR €NL200 hu (semi-shorthanded), 4tabling



                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Tulen su mindseti parandama. Ära põe, ka parimatel juhtub. Nüüd annad kuulõpuni hagu ja lõpetad rohelises

                                Comment

                                Working...