Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1006
    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Mul tuli seda graphi vaadates oksemaik suhu, ei taha teadagi mida OP tunneb
    Nii 100k+ eestlase jaoks on see 24h swing aasta netopalk.

    Eks foorumis ole igasugu graphe nähtud aga kui need nö. lihtinimese vääringusse ümber arvutada, siis on ikka sick.


    Priidix, kas selle suurima poti puhul käsi või jalg värises ja vererõhk tõusis ka natuke enne kaartide avamist?

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #1007
      Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

      Mitte seda, alati ei pea kõike tavainimese rahasse arvutama ja mõtlema soovunelma tasemel. Pigem see, et pool eelmise kuu kasumist lihtsalt mutiauku taguda, eriti kui volüüm on nii sick, et vaevalt väga paljuks peale pokkeri aega jääb.

      Igaljuhul good luck Priidix ja edu grindimisel

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #1008
        Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #1009
          Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Priidix, kas selle suurima poti puhul käsi või jalg värises ja vererõhk tõusis ka natuke enne kaartide avamist?
          Jaaaa!

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1010
            Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

            Hetkel ei oskagi midagi ilusta öelda. Väike diil oli Oskariga, et see kuu 50% kätest NL200+. Motivatsioon oli väga kõrge, kuu oli isegi korraks 2.1k$ up ..until.. njah.

            Hetkel seis sellline:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Lähen 200 siis kui kuu nullis :)
            Last edited by Priidix; 03.09.12, 19:57.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1011
              Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

              edu sulle!

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1012
                Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                Hetkel ei oskagi midagi ilusta öelda. Väike diil oli Oskariga, et see kuu 50% kätest NL200+. Motivatsioon oli väga kõrge, kuu oli isegi korraks 2.1k$ up ..until.. njah.

                Hetkel seis sellline:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Lähen 200 siis kui kuu nullis :)
                Kui Sa seda BR'i pärast ei tee ja ma ei usu, et teed, siis on see täielik raiskamine.
                Võta korra aasta graph lahti ja mõtle uuesti, kas Sul on midagi miinuses või nulli tagasi vaja grindida?
                Kuu keskel 4k$ swing juhtub, siis ei teeks ju endale mingit sellist tobedat reeglit probably?

                Selline mindseti error on peamine põhjus, mix enamus eestlastest microtes kinni on

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #1013
                  Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                  Rudi, mis BRM kasutad ja kui suure stoplossiga? Millal viimati tundsid, et suur tilt peal?

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1014
                    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                    Pärast sõjaväest väljatulekut olen ülesliikunud ainult limiite mixides ja mingit kindlat BI reeglit pole olnud, lihtsalt endal peas olnud mingid summad, kustmaalt olen jälle limiidi võrra kõrgemaid limiite juurde mixima hakanud. Kõrgeima limiidi kohta on need summad olnud enamvähem vanahea 40BI kanti.

                    Stop lossi pole, graphi nagunii sessi ajal ei vaata ja cashiga seotud suurt tilti ei mäleta hetkel

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #1015
                      Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                      Nojamh, järjekordne fail..

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by Priidix; 05.09.12, 05:45.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1016
                        Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                        Sul mingid sadomaso kalduvused või miks sa seda teed? Närvikõdi vms? :)

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1017
                          Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                          Mis see sadomaso tähendab?

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #1018
                            Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes



                            Selliste poolkõvade seppade vastu hu mängimine ei ole mitte ainult variatsioonirikas tegevus vaid ka suhteliselt tildirikas imo.

                            edit: kuid samas ma olen nõus, et kaasa mõeldes on see oluliselt arendavam tegevus, kui toores bumhuntimine. Aga fr peaks ju niisama ka actionit saama starsis.
                            Last edited by Kotkas1000; 05.09.12, 06:55.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1019
                              Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                              Ego pigem....aga külma närvi ja jääge meiega!

                              Comment

                              • atu1337
                                Julm Donk
                                • Feb 2009
                                • 68

                                #1020
                                Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                                fish on heater

                                Comment

                                Working...