Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes
Nii 100k+ eestlase jaoks on see 24h swing aasta netopalk. 
Eks foorumis ole igasugu graphe nähtud aga kui need nö. lihtinimese vääringusse ümber arvutada, siis on ikka sick.
Priidix, kas selle suurima poti puhul käsi või jalg värises ja vererõhk tõusis ka natuke enne kaartide avamist?
Algselt postitas Maxi
Vaata postitust

Eks foorumis ole igasugu graphe nähtud aga kui need nö. lihtinimese vääringusse ümber arvutada, siis on ikka sick.
Priidix, kas selle suurima poti puhul käsi või jalg värises ja vererõhk tõusis ka natuke enne kaartide avamist?




Comment