Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]
quoting for fun.
well done, Priidix.
Algselt postitas Supsti
Vaata postitust
well done, Priidix.

, aga miskit 200h peaks ikka ära tulema :D haha. Palju üritusi tulemas + päevitada tahaks kah.
A

Comment