Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #91
    Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

    aga kle, mida teha EP-st/MP-st/LP-st kui käes on 22-99 keskmises mängufaasis kui blaindid on nt 50/100 või 75/150 , stäkk on ca 1200-1700.
    sng-ks tavaline $1.2 blaindid 10 min

    Comment

    • miksnii
      Grinder
      • May 2009
      • 580

      #92
      Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

      EP/MP calliks, LP raiseks...oleneb, mis eespool on toimunud.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #93
        Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

        22-88 EP/MP - easy fold (blindid kuni 75 - 150) LP - snap call, easy fold
        99 - JJ EP/MP -easy limp /call (blindid kuni 75 - 150) LP - snap call
        JJ- EP/MP - raise

        See käib nonturbode kohta

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #94
          Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

          Väike update minupoolt

          Niisiis: Põhimõtteliselt plaanisin kuualguses pokkerist puhata ja 05.juulil mängima hakata , kuid ei klõbistasin hiirt juba paar päeva ennem ja mängisin 1,15$ DON-e , edasi ei julgend liikuda kuna tundsin end suht fishina veel...Kokku umbes mängisin 1,15$don-e 3 päeva , vahepeal tõmbasin väikest puhkust , sai muudki tehtud : siin on siis 3 päeva graafik, mis on üldiselt ülirõve, algus tõus oli hea , kuid siis hakati kividega loopima ning pidin isegi QQ-d ja paremadki ära mukkima.

          Graafik:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Pidin küll hakkama esmaspäev 5$ don-e tegema kuid , tegin töna öösel oma viimased 42 lauda mis jäi BE ja viskas üle. Kolisin üle 5 daalastesse. Sealt ka üks huvitav juhtum:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Kui ei calli , tõenäoliselt kaotan mängu, kui callin ja kaotan , kaotan ikka mängu, seega mida teeksite?

          Mina igaljuhul otsustasin:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Seni peaks olema 5$ DON-ide kasum : ~40$
          Last edited by Priidix; 10.07.10, 15:01.

          Comment

          • raaids
            Grinder
            • Mar 2009
            • 606

            #95
            Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

            see kindel calli koht jah

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #96
              Re: Priidix @ Pokerstars 5,40 DON-id

              KAUA VÕIB???

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • nalg
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 489

                #97
                Re: Priidix @ Pokerstars 5,40 DON-id

                no ikka juhtub...
                väga kahtlane reis sinu poolt, paneks 500-600 peale ja olenemata turnist all in

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #98
                  Re: Priidix @ Pokerstars 5,40 DON-id

                  Algselt postitas nalg Vaata postitust
                  no ikka juhtub...
                  väga kahtlane reis sinu poolt, paneks 500-600 peale ja olenemata turnist all in
                  more value nimel:D aga no nupud oleks nikinii sisse läinud

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #99
                    Re: Priidix @ Pokerstars 5,40 DON-id

                    seal flopis oleks pidand ikka jah suure reraise´i tegema

                    Comment

                    • donksrule
                      Räme Fish
                      • Mar 2010
                      • 5

                      #100
                      Re: Priidix @ Pokerstars 5,40 DON-id

                      Kuidas edeneb Priidix?

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #101
                        Re: Priidix @ Pokerstars 5,40 DON-id

                        ma ise ilmselt ei oleks selle 84 käe callinud.
                        Aga omme sessi ??

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #102
                          Re: Priidix @ Pokerstars 5,40 DON-id

                          Algselt postitas donksrule Vaata postitust
                          Kuidas edeneb Priidix?
                          Kohe saame teada.

                          Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                          ma ise ilmselt ei oleks selle 84 käe callinud.
                          Aga omme sessi ??
                          Sry, magasin ka veits, polnud seda ammu teinud. nii:D

                          Juhtus ,nii et standartselt panind 18 tööle ja inrernet läks ära, 2 tundi oli ära , kui tagasi tuli oli vaid 1 laud alles , kus bubble mäng ja üsna sucks. Seega üli pucic , pärast seda mul motivatsiooni küll midagi teha polnud, see on sama hea kui sa võtad kõik suure osa oma palgast (pangast välja) ja see ära varastatakse. Ühesõnaga suht kurvaks võtab, pealegi see level 5$ for fuck sake kuiiii rigged sitt lihtsalt , ma arvan ,et need kes seda mängind on teavad väga hästi. Ja nüüd palju õnne - back to 1,15$. Tuleb hakata botiks nagu rs03rs03.

                          Comment

                          • nalg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 489

                            #103
                            Re: Priidix @ Pokerstars 5,40 DON-id

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            Kohe saame teada.



                            Sry, magasin ka veits, polnud seda ammu teinud. nii:D

                            Juhtus ,nii et standartselt panind 18 tööle ja inrernet läks ära, 2 tundi oli ära , kui tagasi tuli oli vaid 1 laud alles , kus bubble mäng ja üsna sucks. Seega üli pucic , pärast seda mul motivatsiooni küll midagi teha polnud, see on sama hea kui sa võtad kõik suure osa oma palgast (pangast välja) ja see ära varastatakse. Ühesõnaga suht kurvaks võtab, pealegi see level 5$ for fuck sake kuiiii rigged sitt lihtsalt , ma arvan ,et need kes seda mängind on teavad väga hästi. Ja nüüd palju õnne - back to 1,15$. Tuleb hakata botiks nagu rs03rs03.
                            päris sitasti siis, kogu töö 1,15-stes aia läinud pm

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #104
                              Re: Priidix @ Pokerstars 1,15$ DON-id

                              failblog.com , pole hullu, vähemalt biidin.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #105
                                Re: Priidix @ Pokerstars 1,15$ DON-id

                                Hello boys! Polegi nii failblog kui arvasin, tegime sõpradega diili. Diil siis selline:

                                @Pokerstars
                                Starting cash : 10$
                                Kuulõpuks : 200$
                                Kui kuulõpuks pole 200$ koos siis (20$ maksad ülejäänutele , kes tegid 200$ ära)
                                Reload: 10$ (sellele lisandub 5$ kui ei tee 200$ ära siis pead maksma 25$)
                                Kokku on 5 mängijat. Nii , et edu.ee , aeg-ajalt täidan ja annan teada siis kuidas läheb ka:)

                                Comment

                                Working...