Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #76
    Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

    Kas siit foorumist keegi?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #77
      Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

      Eip, pokernewsi, Kasutaja : Kodujuust (võiks vähemalt rahad tagasi shippida) aga hui.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #78
        Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

        24 tunnijooksul juhtund ikka igast asju, esiteks lastakse odavalt üle , siis õhtul üritasin video teha mängust , tõmbasin bitlordiga mingi screenrecorderi alla ja räige viirus, arvuti jooksis kokku, restart , kohe sinine taust , valge kiri ette. pmst ****** aga otsisin mingeid kuradi cd-si ja windows installi teemasi ja saingi peale 6 tundi korda. phuuuu. perse magand ka ei ole.. unlucky.

        295 VPP- jäänud veel pingutada. Hmmm. Pole enam nii kindel.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #79
          Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

          [x] Beatida $1,15 double or nothing-uid (ainult neid mängida, päevas 1xturka - PROOVISN KA 5,20$DON-e, sujus ideaalselt kuid jätkasin 1,15$, muidu TEHTUD:)!)
          [x] 2x VIP Stellar Reward bonus ($20 kokku) TEHTUD!
          [x] Goldstar (jäänud hetkel 1,285,5 VPP-d) (TEHTUD!
          [x] Mitte tiltida:) TEHTUD!
          [ ] Teha video, et saada teada teiste arvamusi, parandada mängu. HOMME!
          [x] Great saksess:) IT WORKS!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kui video tehtud, saan rääkida ka selle kuu plaanidest.

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #80
            Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

            et siis oledki kenasti k6ik 5$ pealt liikuma saanud? kui nii, siis impressive! gg and gl!

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #81
              Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

              Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
              et siis oledki kenasti k6ik 5$ pealt liikuma saanud? kui nii, siis impressive! gg and gl!
              5$ alustasin? sain ma õigesti aru?. kui nii siis ei. alustasin siis oli bankroll 15$.
              enamusajast mängisin 1,15$don-e , vahelduseks hittisin 3,25 45 matsi omasid ja 90 matsi omas jäin ka 3daks kust natuke boonus raha tuli. lisaks boonus cashile.

              Aitäh!

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #82
                Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                kui keegi mulle lingi annab kunu saan uploadida 200mb video oleks pöörfi, megauploadi proovisin aga jamas midagi (pani mingi megavideosse selle) loodan ,et keegi teab ja oskab aidata:) päikest!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #83
                  Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                  200mb video pane:



                  Hitta bästa casino på nätet 2026. Jämför casino utan svensk licens med välkomstbonus, free spins, slots, live casino och snabba uttag.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #84
                    Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                    kahe klikiga asi korras:) suured tänud!

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #85
                      Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                      Üleeile tehtud 1,15 double or nothing video 16 lauda :



                      Andke aga julgelt kommentaare ning õpetusi! :)

                      PS! SORRY KUI SITT KVALI:(
                      Last edited by Priidix; 06.07.10, 00:18.

                      Comment

                      • nalg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 489

                        #86
                        Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                        videot vaadates tundus nagu vaataks svenza videot, peaaegu sama hull tekst :D
                        üldiselt jäi mulje, et biidid küll, kuigi mõnes kohes olid liiga tight imo. +

                        Comment

                        • Rando
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 316

                          #87
                          Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                          Oleks võinud poketeid ka limpida vist? Muidu normal, hääl jäi vaikseks kuidagi.
                          Kaua aega võttis?

                          Comment

                          • pukkmaster
                            Jube Noob
                            • Sep 2009
                            • 126

                            #88
                            Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                            DON'ides pocketite limpimine ei tule kasuks väga..

                            Comment

                            • Rando
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 316

                              #89
                              Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                              Ma mõtlen just algfaasis, ka mitte`?

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #90
                                Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                                algfaasis - kuni JJ limp, ülejäänd flop (võib tõsta natuke)

                                Comment

                                Working...