[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #781
    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Päris hirmutav vaadata. Elasin kah selle u 40 buyinise downeri läbi siin mõned kuud tagasi. Palju sul hetkel?
    44bi oli tipust, täna nats võitsin üle pika aja. Viimaks!

    Sess algas jälle vanaradapidi obv (#2 & #3 käsi on näited kuidas viimased 3 nädalat setupid enamasti olnud, mida kurikuulus EV joon ei kajasta):

    Hand #1
    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2272947
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $329.99
    Hero (BTN/SB): $203.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with Q Q
    Hero raises to $4.56, BB calls $2.56

    Flop: ($9.12) 2 7 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $6, BB raises to $18, Hero raises to $44, BB raises to $325.43 all in, Hero calls $154.44 all in

    Final Pot: $406.00
    BB shows 8 8 (a pair of Eights)
    Hero shows Q Q (a pair of Queens)
    BB wins $202.75
    Hero wins $202.75
    (Rake: $0.50)

    Hand #2
    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2272948
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $203.00
    SB: $243.48
    BB: $203.00
    UTG: $116.83
    MP: $379.20
    Hero (CO): $570.39

    Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with A A
    1 fold, MP raises to $6, Hero raises to $22, 3 folds, MP calls $16

    Flop: ($47.00) T T 5 (2 players)
    MP checks, Hero bets $30, MP calls $30

    Turn: ($107.00) 8 (2 players)
    MP checks, Hero checks

    River: ($107.00) 3 (2 players)
    MP bets $64.94, Hero calls $64.94

    Final Pot: $236.88
    MP shows Q T (three of a kind, Tens)
    Hero mucks A A
    MP wins $234.08
    (Rake: $2.80)

    Hand #3
    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2272949
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $200.00
    BTN: $200.00
    SB: $198.00
    BB: $102.52
    UTG: $203.00
    MP: $207.42

    Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with J T
    2 folds, Hero raises to $4.56, BTN calls $4.56, 2 folds

    Flop: ($12.12) 5 T 2 (2 players)
    Hero bets $8.10, BTN calls $8.10

    Turn: ($28.32) 4 (2 players)
    Hero bets $22, BTN calls $22

    River: ($72.32) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $48, Hero calls $48

    Final Pot: $168.32
    Hero mucks J T
    BTN shows 9 T (two pair, Tens and Nines)
    BTN wins $165.52
    (Rake: $2.80)

    View all 3 hands

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #782
      Re: [NL200-400 SH] fyte

      juuli:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      By far suurima volüümiga kuu, nii käte kui ka tundide arvu poolest.

      Reikbäkki tuli omajagu, SNE tempost olin isegi pisut ees selle kuu lõikes, kuid 146k käega ~13 buyini võita on suht totter tunne, nähes mis laudades toimub ja kui palju rohkem teised vigu teevad.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Midagi pole salata, ei suutnud kogu aeg külma närvi säilitada sellise jooksu käes ja tõenäoliselt miski 2-3k võrra oleks saanud raha kokku hoida küll. Positiivseks võib lugeda aga seda, et tänu downerile olen viimasel ajal enda mängu ka natuke kriitilisema pilguga jälginud ja teatud olukordi teiste heade mängijatega arutanud ning seeläbi natuke mänguplaani muutnud. Paremuse poole, kõigi eelduste kohaselt. :)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #783
        Re: [NL200-400 SH] fyte

        hull! GG !

        Comment

        • $Lauri$
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 479

          #784
          Re: [NL200-400 SH] fyte

          Väga imetlusväärne volüüm. Korralik doomswitch, külma närvi ja edu!

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #785
            Re: [NL200-400 SH] fyte

            Tai 150K kätt, see võrdub Eesti mingi 500K käega?

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #786
              Re: [NL200-400 SH] fyte

              Düüd, phanganil on low season, nii et.. not much going on. Pole päris nii nagu Bangla roadil Phuketis, kus tänavale minnes on pudelisse kukkumine pmt garanteeritud. :D

              Eestis pole kunagi üle 100k käe kuus mänginud, iirc. Mõnda aega tagasi sai laudade arvu ka veits tõstetud, 15-20% volüümi tänu sellele juba juures.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #787
                Re: [NL200-400 SH] fyte

                Internet on piisavalt stabiilne või kaotasid DC'de tõttu ka miski 10k$ see kuu? :D

                Kui internet tilti ei aja, siis broneeriga mulle ka oktoobri lõpust seal mingi punker kõrvale :D

                Just siis kui ma tahan Eestist uttu tõmmata, siis tuleb Pablo Fransisco Eestisse , keda ma umbes 2007 aastast alates oodanud olen siia, seega ma ei saa enne 17. okti kuhugi minna, tra kui see show canceldatakse viimasel hetkel vms, FUUUUUU :D

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #788
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  juuli:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  By far suurima volüümiga kuu, nii käte kui ka tundide arvu poolest.

                  Reikbäkki tuli omajagu, SNE tempost olin isegi pisut ees selle kuu lõikes, kuid 146k käega ~13 buyini võita on suht totter tunne, nähes mis laudades toimub ja kui palju rohkem teised vigu teevad.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Midagi pole salata, ei suutnud kogu aeg külma närvi säilitada sellise jooksu käes ja tõenäoliselt miski 2-3k võrra oleks saanud raha kokku hoida küll. Positiivseks võib lugeda aga seda, et tänu downerile olen viimasel ajal enda mängu ka natuke kriitilisema pilguga jälginud ja teatud olukordi teiste heade mängijatega arutanud ning seeläbi natuke mänguplaani muutnud. Paremuse poole, kõigi eelduste kohaselt. :)

                  Super volüüm ja küll varsti liigud upswingi poole. Edu!

                  Comment

                  • redddman10
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 703

                    #789
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Internet on piisavalt stabiilne või kaotasid DC'de tõttu ka miski 10k$ see kuu? :D

                    Kui internet tilti ei aja, siis broneeriga mulle ka oktoobri lõpust seal mingi punker kõrvale :D

                    Just siis kui ma tahan Eestist uttu tõmmata, siis tuleb Pablo Fransisco Eestisse , keda ma umbes 2007 aastast alates oodanud olen siia, seega ma ei saa enne 17. okti kuhugi minna, tra kui see show canceldatakse viimasel hetkel vms, FUUUUUU :D
                    ise lähen ka pablot vaatama .täielik fänn:P

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #790
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      Internet on piisavalt stabiilne või kaotasid DC'de tõttu ka miski 10k$ see kuu? :D

                      Kui internet tilti ei aja, siis broneeriga mulle ka oktoobri lõpust seal mingi punker kõrvale :D

                      Just siis kui ma tahan Eestist uttu tõmmata, siis tuleb Pablo Fransisco Eestisse , keda ma umbes 2007 aastast alates oodanud olen siia, seega ma ei saa enne 17. okti kuhugi minna, tra kui see show canceldatakse viimasel hetkel vms, FUUUUUU :D
                      Hehe, kuu jooksul esines vb 3-4x 2-10mindist disconnecti. Varunett wifi hotspoti näol on ka alati tagavaraks olnud, kuid neil kordadel ei töötanud imelikul kombel ka see, kui kaabel oli disconnectinud.

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      hull! GG !

                      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                      Väga imetlusväärne volüüm. Korralik doomswitch, külma närvi ja edu!
                      Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                      Super volüüm ja küll varsti liigud upswingi poole. Edu!
                      Ty


                      paar kätt tänasest:

                      Hand #1 polnud lihtne call selliste stäkkidega. eelnevast 6-7st käest 2x oli shovenud, korra flopil ja teinekord pre, sp otsustasin järgi vaadata.
                      Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2274144
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      UTG: $453.16
                      Hero (MP): $439.81
                      CO: $200.00
                      BTN: $200.00
                      SB: $207.00
                      BB: $226.40

                      Pre Flop: ($3.00) Hero is MP with T T
                      UTG raises to $4, Hero raises to $16, 4 folds, UTG raises to $453.16 all in, Hero calls $423.81 all in

                      Flop: ($882.62) K 4 6 (2 players - 2 are all in)

                      Turn: ($882.62) 5 (2 players - 2 are all in)

                      River: ($882.62) 7 (2 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $882.62
                      UTG shows 9 Q (high card King)
                      Hero shows T T (a pair of Tens)
                      Hero wins $879.82
                      (Rake: $2.80)

                      Hand #2 enamvähem ok regi vastu laudu alustades. checkisin flopi, et hittides induceda teda spewima ja turnil läkski actioniks - seekord oli hoopis üllatuseks tal valuehand. tavaliselt ei suuda never seal riveril järgi checkida 100bb'ga though.
                      Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2274145
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BB: $280.23
                      Hero (BTN/SB): $208.50

                      Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 8 Q
                      Hero raises to $4.56, BB calls $2.56

                      Flop: ($9.12) 7 A 3 (2 players)
                      BB checks, Hero checks

                      Turn: ($9.12) 9 (2 players)
                      BB bets $6.50, Hero raises to $20.61, BB raises to $42.22, Hero raises to $74, BB calls $31.78

                      River: ($157.12) A (2 players)
                      BB checks, Hero checks

                      Final Pot: $157.12
                      BB shows 3 3 (a full house, Threes full of Aces)
                      Hero mucks 8 Q
                      BB wins $156.62
                      (Rake: $0.50)

                      View all 2 hands

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #791
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        Lust on mängida, kui käed peavad (Y)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        anyway, mõnda aega tagasi võitsin deep lauas sellise käe:

                        Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em $0.40 Ante - 6 players - View hand 2275515
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        CO: $211.80
                        Hero (BTN): $890.73
                        SB: $544.50
                        BB: $538.47
                        UTG: $607.45
                        MP: $627.60

                        Pre Flop: ($5.40) Hero is BTN with 8 7
                        3 folds, Hero raises to $7.68, SB raises to $23.44, BB calls $21.44, Hero calls $15.76

                        Flop: ($72.72) T 4 6 (3 players)
                        SB checks, BB bets $46, Hero calls $46, SB folds

                        Turn: ($164.72) 5 (2 players)
                        BB bets $108, Hero calls $108

                        River: ($380.72) Q (2 players)
                        BB bets $188, Hero raises to $712.89 all in, BB calls $172.63 all in

                        Final Pot: $1101.98
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        ilmselt kõige suurem cooler, mida seni näinud, arvestades, et tegu veel 3bet-potiga.


                        ---

                        Sai täna rannas jetskiga sõitmas käidud, 1800cc masinaga. Esimest korda gaasi põhja vajutades oli selline tunne nagu lendaks ja kurvi võttes pidi kogu jõuga kinni hoidma, et peal püsiks. Kaif meelelahutus igatahes, Eestis polnud kunagi sõitnud.
                        Suht-koht kallis lõbu though, hind oli allatingituna 1000bt, ehk 25 euri 15min eest.
                        Last edited by fyte; 04.08.13, 23:44.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #792
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          Ma olen mingi kummist kaadervärgi peal sõitnud, nii et sama võimas masin veab sind. Tra kus sellel on minekut, ja väga raske tõesti on kurvides peal püsida. Mitmed sõbrad lendasid pealt minema ja jäid keset merd ulpima lihtsalt . Selline taga vedamine maksis 5€ , aga skuutriga endaga sõitmine on Eestis ka päris kallis vist.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #793
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            jetskiga sõitmine on igal pool kallis .. minu kogemuste põhjal vähemalt. tho fun as hell selle eest

                            Comment

                            • Pyha Karu
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 565

                              #794
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              Kas doomerile on järgnenud õiglane sein ülespoole?

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #795
                                Re: [NL200-400 SH] fyte

                                Pole ülemäära palju volüümi sisse pannud, miski ~40h kõigest. Mindseti huvides otsustasin paljudel sessidel vaid nl200 filtrites hoida ja seni +21bi umbes. Vahepeal €400 laudades ikka õnnestus deep potte kaotada jms, though. :/

                                Comment

                                Working...