Re: [NL200-400 SH] fyte
Siin ma otseselt ei olegi nõus: kui vastane ei bluffi turnil, siis miks ta peaks seda tegema blank riveril ning iga käsi mis valuebetib callib riveril (kui just see ei ole potsize või overbet). Üldiselt erinev lähenemine ning hetkel ei ole ka tähtsust, kuna vastasel oli air, mida ta ei bettinud. Kui vastane oleks näidanud Kx, siis on hero bet parem kui c/c
Siin ma otseselt ei olegi nõus: kui vastane ei bluffi turnil, siis miks ta peaks seda tegema blank riveril ning iga käsi mis valuebetib callib riveril (kui just see ei ole potsize või overbet). Üldiselt erinev lähenemine ning hetkel ei ole ka tähtsust, kuna vastasel oli air, mida ta ei bettinud. Kui vastane oleks näidanud Kx, siis on hero bet parem kui c/c

K
6


Comment