[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kaitz20
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 289

    #676
    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Siin ma otseselt ei olegi nõus: kui vastane ei bluffi turnil, siis miks ta peaks seda tegema blank riveril ning iga käsi mis valuebetib callib riveril (kui just see ei ole potsize või overbet). Üldiselt erinev lähenemine ning hetkel ei ole ka tähtsust, kuna vastasel oli air, mida ta ei bettinud. Kui vastane oleks näidanud Kx, siis on hero bet parem kui c/c

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #677
      Re: [NL200-400 SH] fyte

      Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
      Pean vist oma 35 buyinist brm-i muutma, kui su 10bb/100 winrate juba sellist swingi näeb. Kas EV oli kah 10bb ligi?
      10bb winrate ei ole nüüd päris, kuskile 7.5-8bb vahele jääb ilmselt. Ei olnud nii palju alla EV, aga pakun puusalt, et EV joon kajastab kaardijooksust umbes 15-25% üldjuhul. Mitte et see tähendaks, et ka see kuu reaalne winrate võinuks ~10bb olla, kuna omajagu olen midstakes'is solid regidega laudu alustanud ning teiseks väsinuna mängides tildanud.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #678
        Re: [NL200-400 SH] fyte

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Üle paari nädala esimene 1k+ päev, hakkab looma. Though, jooks oli endiselt suht karvane, $1k+ potte oli vaid paar tk ja neis olin rahade sisse minemise hetkel drawing dead ;p

        Hand #1
        Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2083301
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        BB: $413.01
        UTG: $410.65
        MP: $395.43
        CO: $600.67
        BTN: $400.00
        Hero (SB): $402.00

        Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with J K
        UTG raises to $12, MP calls $12, 1 fold, BTN calls $12, Hero raises to $48, 1 fold, UTG calls $36, 1 fold, BTN calls $36

        Flop: ($160.00) 4 5 2 (3 players)
        Hero bets $80, UTG calls $80, BTN calls $80

        Turn: ($400.00) 3 (3 players)
        Hero checks, UTG checks, BTN bets $272 all in, Hero raises to $274 all in, UTG calls $274

        River: ($1220.00) 8 (3 players - 2 are all in)

        Final Pot: $1220.00
        UTG shows Q A (a flush, Ace high)
        BTN mucks 6 6
        Hero shows J K (a flush, King high)
        UTG wins $4.00
        UTG wins $1213.20
        (Rake: $2.80)

        Hand #2
        Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2083302
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BTN): $544.92
        SB: $962.41
        BB: $154.00
        UTG: $496.32
        CO: $769.69

        Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with 8 9
        1 fold, CO raises to $8, Hero raises to $28, 2 folds, CO raises to $56, Hero calls $28

        Flop: ($118.00) 8 9 Q (2 players)
        CO bets $80, Hero calls $80

        Turn: ($278.00) 3 (2 players)
        CO bets $248, Hero raises to $408.92 all in, CO calls $160.92

        River: ($1095.84) T (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $1095.84
        Hero shows 8 9 (two pair, Nines and Eights)
        CO shows 9 9 (three of a kind, Nines)
        CO wins $1093.04
        (Rake: $2.80)



        muud suuremad potid:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #679
          Re: [NL200-400 SH] fyte

          sick run, loodetavasti paraneb. Miks hand #3 nii mängisid, amatöörsilma jaoks tundub, et vend slowtab midagi, mis range peale ta panid flopil ja turnil?

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #680
            Re: [NL200-400 SH] fyte

            Ma ei tea kes küll vastane on aga kas KQo flat 4bet OOP vs btn on standard ?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #681
              Re: [NL200-400 SH] fyte

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Ma ei tea kes küll vastane on aga kas KQo flat 4bet OOP vs btn on standard ?
              yep

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #682
                Re: [NL200-400 SH] fyte

                Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                sick run, loodetavasti paraneb. Miks hand #3 nii mängisid, amatöörsilma jaoks tundub, et vend slowtab midagi, mis range peale ta panid flopil ja turnil?
                CO oli mingi imelik reg ja BB fish, kummalgi kuigi palju 4x ranges pole ja fullereid on 3 combot, seega potti saab juba flopil ehitama hakata, et eelkõige fishilt valuet saada. Kuna hero kuigi palju ei repi, ja turni sizing oli väike, siis eeldan et villainil ikka küllalt tihti 9x, millelt valuet saada - sizingu üle saab riveril muidugi vaielda, suht ebastandardne spot ta igatahes oli.

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Ma ei tea kes küll vastane on aga kas KQo flat 4bet OOP vs btn on standard ?
                Agrod regid sõidaksid nii lihtsalt üle, kui vaid AQ+, JJ+ rangega jätkata.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #683
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  CO oli mingi imelik reg ja BB fish, kummalgi kuigi palju 4x ranges pole ja fullereid on 3 combot, seega potti saab juba flopil ehitama hakata, et eelkõige fishilt valuet saada. Kuna hero kuigi palju ei repi, ja turni sizing oli väike, siis eeldan et villainil ikka küllalt tihti 9x, millelt valuet saada - sizingu üle saab riveril muidugi vaielda, suht ebastandardne spot ta igatahes oli.


                  Agrod regid sõidaksid nii lihtsalt üle, kui vaid AQ+, JJ+ rangega jätkata.
                  Miks floppi siis raised?

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #684
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                    Miks floppi siis raised?
                    Kui suur sinu arust see bet-folding range tal on sellisel tekstuuril, sellise sizinguga? Ei foldi seal ükski tugev tõmme, ja Jx/overpairide vastu pole vaja OOP lasta scarecardidel tulla.

                    Oled asjast pisut valesti aru saanud, kui arvad, et seal keegi lihtsalt betib A5o flopil, et enamikel turnidel shippida.

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #685
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      Imo oled korralikult EV-d kogunud lähikuude jaoks, nagu postitatud kätest näha võib.

                      Keep up the good work.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #686
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        tyty

                        jaanuar:




                        Arvestades jooksu, siis 90h volli kohta OK tulemus vast - rahul pole sellega, et paar kilo oleks ju tildi arvelt võinud täiendavalt kokku hoida. Ühtlasti kogunes ka täpselt 50% supernovast - mis teeks sama tempoga jätkates 600k vpp aasta kohta. 90h tegelikult suht kasin volüüm, arvestades et eriti palju muid kohustusi pole, seega SNE oleks tegelikult ju tehtav, aga siiski see aasta selle peale välja ei lähe, kuna reisimised plaanis + tahaks suvel vähe vabamalt võtta eniveis.

                        Veebruari volüümi kohta lubadusi ei hakka andma, kuna paari nädala pärast saab puhkusele sõidetud, aga:

                        [ ] A-game

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #687
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          KUNNI EI PUUTU

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #688
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            respekt fyte
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #689
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              quit while ahead

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #690
                                Re: [NL200-400 SH] fyte

                                behind on alles ju

                                Comment

                                Working...