[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #556
    Re: [NL200-400 SH] fyte

    sucks

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #557
      Re: [NL200-400 SH] fyte

      jep, ega selline jooks pokkerimastaabis pole midagi haruldast, aga ise olukorras sees olles on ikka nii, et emotsioonid saavad võitu - tahaks andu_andu mindsetti omada :)

      Anyways, tegelikult olen see kuu ka märksa rohkem laudu alustanud regidega mõlemas limiidis, eks see ole ka variatsiooni toitnud tiba, aga kohati pole kannatust vaid 4-5 lauda mängida lihtsalt.. kuigi võiks.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #558
        Re: [NL200-400 SH] fyte

        proovi ilma hudita 4tableda :D, jälgid laudu teed note teiste kohta

        Comment

        • The_Meer
          Grinder
          • Apr 2010
          • 765

          #559
          Re: [NL200-400 SH] fyte

          täiesti haige,see jussim800 on mingi superuser vist,pld teda kunagi laudades näind ja sai eile mult 2-3 st2kki täiesti haigete liigutuste järel. Yks oli MPvsCO 4b teda after tema 3b AK-ga 100bb,turnist nupud Kxxx ning oli floppanud 44 seti. Siis callis mu 3b mingi rääbisega,raisis mind,panin uuesti otda,callis ja turnist vajutasin nuppe,snäppis,siis oli mingi FD,mille riverdas..btw mul oli AA tookord.Yks st2kk läks veel ta vastu tema poolse retarded liigutusega

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #560
            Re: [NL200-400 SH] fyte

            Non-pokerist siis nii palju, et sai vahepeal silmalaseri-opil käidud, feels good. Miinust väga palju ei olnud (ca -1.25), aga hämaras ikka häiris küll, kui linnapeal tuttavaid ära ei tundnud keskmiselt kauguselt jne. Eriti ei armastand prille ka kaasas tarida ja läätsede kandmine tundus ka kuidagi ebamugav, kuna poleks viitsind neid igakord vajadusel ära võtta jms. Sp ka mõnda aega laudadest eemal olnud, aga täna plaan jälle käsile võtta.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #561
              Re: [NL200-400 SH] fyte

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              sai vahepeal silmalaseri-opil käidud
              palju plekkis ja kus käisid?

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #562
                Re: [NL200-400 SH] fyte

                Laservisioon ja €2k.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #563
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  wow, mis miinusega ennem olid ? viitsid, siis palun kirjuta, kuidas asi ette näbe ka, plaanis endal ka lähiajal minna. thanks

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #564
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    Arvasin, et maksab rohkem. Peaks ka mingi aeg ära tegema. Sama miinus ka. Kuidas peale oppi oli? Kaua toibusid?

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #565
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                      wow, mis miinusega ennem olid ? viitsid, siis palun kirjuta, kuidas asi ette näbe ka, plaanis endal ka lähiajal minna. thanks
                      ca -1.25 nagu ülevalgi kirjutasin. Pmst kestis kokku umbes veerandtundi. Silm hoiti mingite pintseti taoliste asjadega lahti ning peale tuimestavaid tilkasid laserdati kumbagi silma 20 sek - neiks momentideks kadus ka silmanägemine. Kusjuures mitte mustaks ei läinud pilt, vaid hallikaks. Peale seda oli udune nägemine tagasi ning keratoomiga (silmaskalpell) kohandati üht-teist ja oligi kõik.

                      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                      Arvasin, et maksab rohkem. Peaks ka mingi aeg ära tegema. Sama miinus ka. Kuidas peale oppi oli? Kaua toibusid?
                      Toibun veel, aga läheb üsna kiirelt paremaks ja pilt on terav. See on väga indivuaalne anyways.

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #566
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        wow nii väikse miinusega opile, mul endal ikka jube suur see miinus.
                        milline see eelkontroll oli, äkki mainis, mis tegurite tõttu ei saa oppi teha vms ?

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #567
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          Sarvkesta paksus on minu mäletamist mööda kõige olulisem faktor määramaks operatsiooni võimalikkuse. Endal sai see op tehtud juba 2003 aastal ja siiani on nägemine 100%. Tola ajal oli miinust -5 mõlemal silmal.

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #568
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            Selge, tänud!
                            Mul endal -5,5 ja -5.75 hetkel, viimati käisin kontrollis mingi aasta ja peale tagasi, nii et tõenäoliselt on rohkem, sest hakkavad läätsed nõrgaks jääma, vaatasin, et -10 on see piirang.
                            bluelite v fyte, keegi teab, kuidas nad suhtuvad operatsioonidesse, kui miinus pole stabiliseerunud, st et on veel progresseeruv, tavaliselt peaks 20ndates seisma jääma, kuid mul jamad.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #569
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              Kogu info sobivuse kohta leiad siit. Käisin ka ise seal.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #570
                                Re: fyte @ nl4 5max

                                November:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Mnjah, väga rahule ei jäänud, kuna selle s*tase jooksu pärast tegin ise ka vigu nats, EV joon muidugi on vaid murdosa sellest, mis tegelikult toimus. Valdav enamus $1k+ potte läks valele poole ja siis hiljem nl200s selle tagasi grindimine kujunes pisut frustreerivaks, kuna actionit üleval polnud..
                                Lisaks jäi volüüm planeeritust kasinamaks, viimase nädalaga mängisin ehk 5k kätt kui sedagi. :/

                                Detsember:

                                [ ] A-game
                                [ ] 46k vpp geneda, et 300k milestõun kätte saada. Teisisõnu siis miski ~$9k reiki maksta.

                                Comment

                                Working...