[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #511
    Re: [NL200 SH] fyte

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mõnus sess, tulemusi vaatasin alles ca 2.5h möödudes ja mindsetile mõjus hästi. Üllatav oli aga see, et lauad tundusid üsnagi regised reede õhtu kohta.


    Hand #1 -- 650bb pot
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    --

    Hand #2 -- meh river, eks nõrgema regi vastu annaks foldida ka, aga ilmselt midstakesis regid küllalt head, et võivad proovida splitilt maha saada, kuna hero range on suht capped..
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    --

    Hand #3 -- tag regular, snäppis nii flopi kui ka turni. imidž on kena
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Pyha Karu
      Grinder
      • May 2010
      • 565

      #512
      Re: [NL200 SH] fyte

      7 bet pre A A-ga overkill pole, kui tal juba 1/3 stacki sees?

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #513
        Re: [NL200 SH] fyte

        Las olla 1/3 sees, paremategi oddsidega on regid foldinud. KK vastu antud juhul pole vahet, aga random käe vastu näen rohkem valuet, kui reg võib endale kujutada ette illusiooni FE-st või flatib hoopis vms.

        Comment

        • Pyha Karu
          Grinder
          • May 2010
          • 565

          #514
          Re: [NL200 SH] fyte

          tuleb kohe chris oliver meelde oma pre playga. nl 200s tehakse tõesti sellises kohas veel 6b bluffe?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #515
            Re: [NL200 SH] fyte

            Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
            nl 200s tehakse tõesti sellises kohas veel 6b bluffe?
            dunno, 95% ajast ilmselt <200bb effective stäkid, seega pole sämplit.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #516
              Re: [NL200-400 SH] fyte

              #1 - iseenesest üsna vagur tegelane seni, timebank oli juba otsa lõppemas, kui HH replayerist vaatasin, kas millegi huvitavaga hakkama oli saanud. viimased ~15 kätt oli kas preflop või flopil foldinud, ent siiski leidus tagapool ka käsi, kus TPNKga oli flopil katus ära sõitnud ja kühveldas kogu stacki sisse.

              Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1955235
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              Hero (BB): $427.28
              UTG: $205.50
              MP: $200.00
              CO: $296.82
              BTN: $140.32
              SB: $200.00

              Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A A
              2 folds, CO calls $2, 2 folds, Hero raises to $10, CO calls $8

              Flop: ($21.00) 6 2 3 (2 players)
              Hero bets $16, CO raises to $286.82 all in, Hero calls $270.82

              Turn: ($594.64) 8 (2 players - 1 is all in)

              River: ($594.64) K (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $594.64
              Hero shows A A (a pair of Aces)
              CO shows J A (high card Ace)
              Hero wins $591.84
              (Rake: $2.80)


              --


              #2 - millegi erilisega polnud silma jäänud ~100 käe jooksul, bluffimisest rääkimata. osatakse ikka üllatada - games are dead [ ]

              Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1955236
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              CO: $377.65
              BTN: $145.87
              SB: $240.94
              BB: $200.00
              UTG: $456.06
              Hero (MP): $315.08

              Pre Flop: ($3.00) Hero is MP with K K
              1 fold, Hero raises to $6, 1 fold, BTN raises to $16, 2 folds, Hero raises to $40, BTN calls $24

              Flop: ($83.00) 4 5 A (2 players)
              Hero checks, BTN bets $70, Hero raises to $140, BTN calls $35.87 all in

              Turn: ($294.74) 7 (2 players - 1 is all in)

              River: ($294.74) 2 (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $294.74
              BTN shows T K (high card Ace)
              Hero shows K K (a pair of Kings)
              Hero wins $292.59
              (Rake: $2.15)

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #517
                Re: [NL200-400 SH] fyte




                Kerge nl200 sess. Olin juba lõpetamas, ent robinal tuli ~6bi paarikümne käega - peab meeldima :)



                Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em $0.40 Ante - 3 players - View hand 1956777
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                Hero (BB): $314.60
                BTN: $439.16
                SB: $470.22

                Pre Flop: ($4.20) Hero is BB with T T
                1 fold, SB raises to $6, Hero raises to $20, SB calls $14

                Flop: ($41.20) 8 9 4 (2 players)
                SB checks, Hero bets $24, SB calls $24

                Turn: ($89.20) 7 (2 players)
                SB checks, Hero bets $52, SB raises to $170, Hero calls $118

                River: ($429.20) 7 (2 players)
                SB bets $255.82 all in, Hero calls $100.20 all in

                Final Pot: $629.60
                Hero shows T T (two pair, Tens and Sevens)
                SB shows Q J (a pair of Sevens)
                Hero wins $628.10
                (Rake: $1.50)

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #518
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  Updates?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #519
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #520
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      Küll ta teeb. Mul tunne, et coaching hourly tõuseb veelgi :D.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #521
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Nii. Kuu möödus vägagi edukalt ja tegu ka rekordkuuga. Jäin rahule eriti sellega, et suutsin küllaltki tihti quitida, kui tundsin, et mäng pole enam nii terav ja puhkus kuluks ära, varem oli standard, kui tekkisid 5-7h pikkused sessid kaotusi taga ajades (ka paranenenud punane joon paistab seda kajastavat). Kahtlemata mõjus mindsetile ka see hästi, et käed pidasid tavapärasest tiba tihemini vastu. :)
                        Kõigest 9-10k käsi on nl400-600, enamasti laudade taseme/valiku tõttu eelistanud 200s lasta.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        November:
                        [ ] 125h mängu
                        [ ] A-game

                        Comment

                        • DaBeat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 404

                          #522
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          Väga kena graafik, 110BI peab meeldima:D
                          Palju tunde kokku tuli?

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #523
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            n1ce!

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #524
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              Vau, väga jõhker! (Y)

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #525
                                Re: [NL200-400 SH] fyte

                                Ty

                                Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                                Väga kena graafik, 110BI peab meeldima:D
                                Palju tunde kokku tuli?

                                91h, time-management'i arvelt oleks ca 30-40h rohkem võinud olnud olla :P

                                Comment

                                Working...