Re: [NL200 SH] fyte
Mõnus sess, tulemusi vaatasin alles ca 2.5h möödudes ja mindsetile mõjus hästi. Üllatav oli aga see, et lauad tundusid üsnagi regised reede õhtu kohta.
Hand #1 -- 650bb pot
--
Hand #2 -- meh river, eks nõrgema regi vastu annaks foldida ka, aga ilmselt midstakesis regid küllalt head, et võivad proovida splitilt maha saada, kuna hero range on suht capped..
--
Hand #3 -- tag regular, snäppis nii flopi kui ka turni. imidž on kena
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mõnus sess, tulemusi vaatasin alles ca 2.5h möödudes ja mindsetile mõjus hästi. Üllatav oli aga see, et lauad tundusid üsnagi regised reede õhtu kohta.
Hand #1 -- 650bb pot

(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
--
Hand #2 -- meh river, eks nõrgema regi vastu annaks foldida ka, aga ilmselt midstakesis regid küllalt head, et võivad proovida splitilt maha saada, kuna hero range on suht capped..
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
--
Hand #3 -- tag regular, snäppis nii flopi kui ka turni. imidž on kena
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

A



Comment