[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #316
    Re: fyte [nl50 SH]

    Eriti õnnelik ei olnud seda raise nähes, kuid ta oli olnud piisavalt agro, et mitte käel minna lasta.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #317
      Re: fyte [nl50]

      Algselt postitas oohoh Vaata postitust
      alates 5. oktoobrist kaotasin jutti seal ligi 3 kuud,
      Goalwin?

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #318
        Re: fyte [nl50]

        Palju Sul vppsid koguneb kuupeale keskeltläbi? Lähed supernovat püüdma?

        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
        Goalwin?
        europokeris ehk 1 kuu ja ülejäänud goalwinis jah, europokeris oli selline sik-sak pisike kukkumine, aga no see mis goalwinis toimus oli täitsa müstika

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #319
          Re: fyte [nl50]

          Sry, for offtopic

          Algselt postitas oohoh Vaata postitust
          aga no see mis goalwinis toimus oli täitsa müstika
          Ma sügisest saadik Goalwinis mängind ja same shit. Räigelt ongame tubasid läbi kolistanud, aga üheski pole sellist keppi näinud.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #320
            Re: fyte [nl50 SH]

            kui võtta sada 4bb/100 winratega mängijat ning 500k kätt run siis selles hulgas leidub üks inimene, kes jookseb -1bb/100 ja üks, kes jookseb 500k 9bb/100. Variatsioon on ikka väga julm.

            Samas, kui fishidele antakse rohkem reikbacki, kui regididele ja selle kohta valetatakse, siis huj snajnem.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #321
              Re: fyte [nl50]

              Algselt postitas oohoh Vaata postitust
              Palju Sul vppsid koguneb kuupeale keskeltläbi? Lähed supernovat püüdma?
              Ses suhtes et alles märtsi algusest alustasin distsiplineeritud grindiga, enne seda jaanuaris-veebruaris tuli kokku ca 4k, ehk siis mõttetult vähe. Märtsis praeguse seisuga 6.6k kogutud ja ~900 Platinumist veel puudu, mille kavatsengi lähipäevil kätte saada. Supernova kohta ei oska öelda - kui kõik läheb plaanipäraselt ja saan peagi small stakesi liikuda, siis oleks ju iseenesest reaalne küll. Reik on killer ikka täiesti, maksan ca 22$ tunnis, millest vaid 20% saan tagasi.. miski ~-9bb/100.. winrate oleks duublis ilma reigita.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #322
                Re: fyte [nl50 SH]

                Märts:


                Joontega:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Üldiselt võib peaaegu et rahule jääda, 8-9 tabledes 5.5bb/100. Though, kuu lõpus hakkas obv soliidset pasarahet tulema, kui 3b ja 4b pottides 90/10 olukorrad ei holdinud jne, aga see selleks. Kuigi eriti ei tildanud, siis pakun, et konstantselt A-game tehes oleks profit vähemalt 25% suurem sellele vaatamata - kui miinuses olen olnud, siis suht alateadlikult kuidagi muutun loosemaks ja seeläbi panen end rohkem marginaalsetesse olukordadesse, mis on ikka kuradi halb komme. Uuest kuust plaanin pingsamalt just sellele keskenduda, et mitte liiga laia rangega mängida, kui saab raha ka kergemini.

                // ahjaa, pmtl kõik käed nl50 6max starsis. platinumi sain samuti kätte, mis on nicer.
                Last edited by fyte; 01.04.12, 01:13.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #323
                  Re: fyte [nl50 SH]

                  Hea töö. Kuna coachingu pakkumisele puhtalt üle plaanis minna?

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #324
                    Re: fyte [nl50 SH]

                    Ty =D

                    [x] Qhi call

                    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players -

                    BTN: $59.31
                    SB: $35.10
                    BB: $92.27
                    Hero (UTG): $91.27
                    CO: $50.00

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with Q J
                    Hero raises to $1.50, CO calls $1.50, 2 folds, BB calls $1

                    Flop: ($4.75) 3 7 3 (3 players)
                    BB checks, Hero checks, CO checks

                    Turn: ($4.75) 8 (3 players)
                    BB checks, Hero bets $2.27, CO calls $2.27, BB folds

                    River: ($9.29) K (2 players)
                    Hero checks, CO bets $6.65, Hero calls $6.65

                    Final Pot: $22.59
                    Hero shows Q J (a pair of Threes - King+Queen kicker)
                    CO shows T 9 (a pair of Threes)
                    Hero wins $21.57
                    (Rake: $1.02)
                    Last edited by fyte; 01.04.12, 22:40.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #325
                      Re: fyte [nl50 SH]

                      Väike update. Kuu on alanud edukalt.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Vb viskan mõned pullimad käed ka homme üles.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #326
                        Re: fyte [nl50 SH]

                        tore vaadata! gl !

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #327
                          Re: fyte [nl50 SH]

                          tyty.


                          Üks maasikas eilsest, eurolaud ka veel. Terve laud oli suht passiivne ja UTG oli massive fish. BB aga 16/13 nit, flopil olin üsna veendunud, et istub seti otsas, aga poleks uskunud, et KK. Aga noh, väga kohutav see ka olla ei saa, sest tahtis pre ikkagi vaala ka potis sees hoida.

                          Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players -

                          Hero (MP): $82.51
                          CO: $157.06
                          BTN: $21.53
                          SB: $53.92
                          BB: $170.10
                          UTG: $104.29

                          Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with T 7
                          UTG calls $0.50, Hero raises to $1.25, 1 fold, BTN calls $1.25, 1 fold, BB calls $0.75, UTG calls $0.75

                          Flop: ($5.25) K 9 8 (4 players)
                          BB checks, UTG checks, Hero bets $2.50, BTN folds, BB raises to $10, UTG folds, Hero calls $7.50

                          Turn: ($25.25) 6 (2 players)
                          BB checks, Hero bets $15, BB raises to $158.85 all in, Hero calls $56.26 all in

                          River: ($167.77) 5 (2 players - 2 are all in)

                          Final Pot: $167.77
                          Hero shows T 7 (a straight, Six to Ten)
                          BB shows K K (three of a kind, Kings)
                          Hero wins $165.77
                          (Rake: $2.00)

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #328
                            Re: fyte [nl50 SH]

                            Esimesed nl100 shotid võetud. Täna sai tunda päris mehist swingimist, kuna summad siiski 2x suuremad. Päeva lõpuga superrahul.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Päevakäsi:

                            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players -

                            SB: $152.69
                            BB: $200.47
                            UTG: $297.53
                            MP: $442.21
                            Hero (CO): $291.63
                            BTN: $65.30

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with K 4
                            2 folds, Hero raises to $3, BTN calls $3, 2 folds

                            Flop: ($7.50) T Q 9 (2 players)
                            Hero bets $6, BTN calls $6

                            Turn: ($19.50) 7 (2 players)
                            Hero bets $14, BTN calls $14

                            River: ($47.50) J (2 players)
                            Hero bets $84, BTN calls $42.30 all in

                            Final Pot: $132.10
                            Hero shows K 4 (a straight flush, Nine to King)
                            BTN shows 3 A (a flush, Ace high)
                            Hero wins $129.30
                            (Rake: $2.80)

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #329
                              Re: fyte [nl50-100 SH]

                              Woawawiiiwaa, spoileris.
                              nh tho

                              Comment

                              • PlanetRJ
                                Jube Noob
                                • Oct 2011
                                • 173

                                #330
                                Re: fyte [nl50-100 SH]

                                wow sick hand

                                Comment

                                Working...