[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #211
    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Sellise passiivse slowplayega jääb nii mõneski kohas valuet võtmata imo.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #212
      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

      Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
      wtf:D
      1käsi.Turn on kindlasti kas bet/c või siis c/r.Riveril ei pane keegi nii õhukeselt sinust parema käega,kas siis 6x või siis mastiga
      100bb'ga on see jah obv check-shove koht turnil, aga ma olin 165bb deep ning villain kattis mind. Turni tuli nii FD kui ka OESD kokku.

      3käsi.Limp/c preflop.Callib flopi ja donkab turni ise pool poti on insta märkus,et ta seal raisile maha ei pane.Niiet turni raisin raudselt.Seal on igasuguseid 2 paari combosid või tõmbeid täis.
      Ylejäänd käed on minumeelest suht standard.
      Olemasolevate stattide põhjal oli ta megapassiivne fish ning open-ender hittis, seega ma arvan, et IP callida on ok.

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Sellise passiivse slowplayega jääb nii mõneski kohas valuet võtmata imo.
      Eeldan, et pead seda 33 kätt silmas. Pmst board on dry ja too reg oli küllaltki agro barreldaja, kuid samas TPGK'ga stackide peale ei mängita üldiselt - ta ju ei biidi mu valuerange'st midagi. Pealegi niimoodi saab ta ranges ka täielikud bluffid sees hoida.
      Saan aru, et oled HU mängija - seal minnakse kahtlemata lightimalt broke', kuid FTP rushis on nittide osakaal märksa suurem..

      Comment

      • The_Meer
        Grinder
        • Apr 2010
        • 765

        #213
        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

        1. käes peaks ikkagi bettima,olenemata sellest et palju asju jõudis kohale.Samas võib see risti talle mingi Ax tõmbe anda.Lisaks sellele on tal setid ka sees.Vb slowtas pre ylepaari,mis iganes.
        3.käsi ikkagi ma raisin seda turni 100 prossa.Kui ta rea turnis kokku saab,siis ta paneb poti:D.Turniks on laual iga mastitõmme,iga paar plus reatõmme,ta callib iga T
        IMO kaotad sa päris palju valuet mõlemas käes(Ja ma ei räägi seda sellepärast et mõlemas käes sa oleksidki arvatavsti stäkki saand:D)
        Olevelat vastasest ma mõnikord seal viimases käes checkin järgi,et anda enesekindlust TT,JJ tüüpi kätele.Pealegi tal nagunii potsize alles.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #214
          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

          Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
          1. käes peaks ikkagi bettima,olenemata sellest et palju asju jõudis kohale.Samas võib see risti talle mingi Ax tõmbe anda.Lisaks sellele on tal setid ka sees.Vb slowtas pre ylepaari,mis iganes.
          3.käsi ikkagi ma raisin seda turni 100 prossa.Kui ta rea turnis kokku saab,siis ta paneb poti:D.Turniks on laual iga mastitõmme,iga paar plus reatõmme,ta callib iga T
          IMO kaotad sa päris palju valuet mõlemas käes(Ja ma ei räägi seda sellepärast et mõlemas käes sa oleksidki arvatavsti stäkki saand:D)
          Olevelat vastasest ma mõnikord seal viimases käes checkin järgi,et anda enesekindlust TT,JJ tüüpi kätele.Pealegi tal nagunii potsize alles.
          Vb prima regid lähevad tõesti lightimalt broke', kuid 90% FTP regularidest ei lähe näiteks QQga nii deepilt bustoks. Turnil barreldades jätkab ta üldiselt palju tugevama range'ga ning võib vabalt foldida nt AJ ilma clubita. Pealegi lisaks sellistele villaini "poolkõvadele" kätele jääb ta range'i sisse ka täielikku õhku, millega ta võib valuetownida ennast.

          3ndas käes oleks vb raise tõesti suurema +EVga olnud, aga selliste passiivitaride turni donkbet on vägagi tihti nuts olnud.


          // Olles mänginud nii ongames kui ka FTPs samu limiite, siis võin öelda, et mängijate erinevus on vägagi suur. Ilmselt MGs on regid üldiselt märksa loosemad/lähevad lightimalt broke' kui nad on seda FTPs.
          Last edited by fyte; 12.04.11, 11:51.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #215
            Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)



            No kurja.. see kuu pole nagu käima saanudki mängu - FTPs kuu alguses jäi ca -300$ ja nüüd ongame's swingib ka. Mänginud olen seal nl30 ca 2/3 ajast, ja ülejäänud nl50, kus on run olnud kehv.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #216
              Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

              Tavaliselt sul non SD hästi kena. Halvad setupid ka jap.

              Koolilõpu tõttu volüüm nii väike?

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #217
                Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                kas auto-topupi ple w.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #218
                  Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                  Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                  Tavaliselt sul non SD hästi kena. Halvad setupid ka jap.

                  Koolilõpu tõttu volüüm nii väike?
                  Nop, nonsd on ikka allapoole suundunud enamjaolt. Eriti palju sellele tähelepanu ei pööra, peaasi et liiga järsult ei läheks lihtsalt.
                  Volüüm pole tegelt sugugi väike, rushis sai samuti ca 15k käsi lastud.

                  Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                  kas auto-topupi ple w.
                  Ei.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #219
                    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                    Aprillikuu siis:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    + 120$ rb
                    FTPs -315$ ja rb oli +130$, seega kokkuvõttes sisuliselt breakeven kuu. Tänu halvale jooksule kaasnes ka tilt, mis vb sõi rohkemgi kasumist ära kui coolerid/suckoudid ise. Enamus käed nl25-30 ja ca kolmandik nl50.
                    Mais tahan ainult A-mängu teha.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #220
                      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust

                      Mais tahan ainult A-mängu teha.
                      Tahan kaaaa

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #221
                        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                        Kuu on hetkeseisuga kuskil 400-500$ miinuses ja tundub, et sellel pasal ei tulegi lõppu :/
                        Panen mõned käed praegusest tunniajasest sessist, polnud mitu päeva mänginud ja mindset oli igati puhanud ja korras, kuid lõpuks ajasid fishide hititud gutshotid ja runner-runner read ikkagi ketasse - no tra, kas ei või need käed vahelduseks vastu pidada??

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #222
                          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                          Mul sarnane seis (run ja profit), varsti läheb üle ehk. 2. käsi eriti brutal. :

                          GL

                          Comment

                          • atu1337
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 68

                            #223
                            Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                            Aiai. Loodan et pead vastu ikka. Jõudu ja jaksu :)

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #224
                              Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                              Küll valja grindite sellest. Ise sain ka igasse auku see kuu ja vahepeal olin tipust juba 30 BI all, aga viimase ~50 SNG'ga olen 25 BI üles saanud, hakkab minema taas. Obv õppimine ka liiga just ei tee, üritan seda 1-2h päevas teha.

                              Edu!

                              Comment

                              • bounce
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 865

                                #225
                                Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                                ongame pole ka minu vastu see kuu hea olnud, keep your spirit up!
                                Last edited by bounce; 27.05.11, 23:13.

                                Comment

                                Working...