Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)
KJ käes siis ma ise pigem bluff 4betiks sel juhul ja viimases käes - sinule pole ühtegi halba turni sisuliselt, seega maksimaalne +EV on kindlasti call. Kui ta sellise donkamise otsustas juba teha, siis eriti tark ta ju pole ja võib eitea mida veel korraldada eitea millega. Pole ka väga turne mida meie käsi kardab ja fold equityst pole ta ilmselt kuulnudki.
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
Q
J

Comment