[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #181
    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Täiesti tundmatu vastu foldin, aga see sama tüüp oli viimase 5-10min (enamus käsi mängisime nkn erinevates laudades) jooksul ikka 2-3x 3bettinud/squeezinud mind, seega callisin lightimalt maha lihtsalt. Muidu seal rushis on keskmise regi 3bet% kuskil 7-9%, ehk siis kõiksugu suited rämpsu jms tõstetakse pikemalt mõtlemata, ja tavaliselt üle 1 barreli õhuga ei panda OOP.
    Aga mis kolmanda käe kohta? Otsutasin lihtsalt shoveda, sest vaevalt ta turnil ülejäänud stacki ka sisse lükkaks õhuga, lootes FE peale.
    KJ käes siis ma ise pigem bluff 4betiks sel juhul ja viimases käes - sinule pole ühtegi halba turni sisuliselt, seega maksimaalne +EV on kindlasti call. Kui ta sellise donkamise otsustas juba teha, siis eriti tark ta ju pole ja võib eitea mida veel korraldada eitea millega. Pole ka väga turne mida meie käsi kardab ja fold equityst pole ta ilmselt kuulnudki.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #182
      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      KJ käes siis ma ise pigem bluff 4betiks sel juhul ja viimases käes - sinule pole ühtegi halba turni sisuliselt, seega maksimaalne +EV on kindlasti call. Kui ta sellise donkamise otsustas juba teha, siis eriti tark ta ju pole ja võib eitea mida veel korraldada eitea millega. Pole ka väga turne mida meie käsi kardab ja fold equityst pole ta ilmselt kuulnudki.
      Mnja, kui vahel 4bet-blufin, siis teen seda täiesti random kaardiga, mille saab insta-foldida shove peale. KJ tüüpi käed ju mängivad normaalselt laia 3bet rangega villaini vastu ning IP saab tihti ka ilma SD'ta poti maha võtta.
      Aga jep, A5s käes oleks vast tõesti pigem pidanud callima, sest kui see misclick tal flopil polnud, siis oleks tõesti reaalne võimalus olnud induce'da teda turnil shovema.

      --
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by fyte; 25.03.11, 13:49.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #183
        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

        No türi küll.. Riveril oligi plaan pisut üle 1/3ps-bet/foldida, aga kui see retarded shove tuli, siis leveldasin end selle fishi vastu ikkagi callima.
        Pole eriti skilli taolistes spottides foldida, ilmselt oleks wr märgatavalt kõrgem, kui annaks neile tihedamini respekti ja muckiks.

        Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players -

        BTN: $49.35
        SB: $53.20
        BB: $50.00
        UTG: $43.40
        MP: $41.60
        Hero (CO): $65.30

        Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with K Q
        1 fold, MP raises to $1, Hero calls $1, BTN calls $1, 2 folds

        Flop: ($3.75) 5 J T (3 players)
        MP bets $1.50, Hero calls $1.50, BTN calls $1.50

        Turn: ($8.25) 9 (3 players)
        MP bets $1.25, Hero raises to $6.50, BTN folds, MP calls $5.25

        River: ($21.25) 3 (2 players)
        MP checks, Hero bets $8, MP raises to $32.60 all in, Hero requests TIME, Hero calls $24.60

        Final Pot: $86.45
        MP shows 7 T (a flush, Jack high)
        Hero mucks K Q
        MP wins $83.45
        (Rake: $3.00)

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #184
          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

          ei mängi sh, aga see shove tundub küll riveris suht standard mitte retarded. mida vastase asemel ise teeksid siis?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #185
            Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            ei mängi sh, aga see shove tundub küll riveris suht standard mitte retarded. mida vastase asemel ise teeksid siis?
            Loomulikult tema kätt arvestades on standard, aga herol oli turnis endal nuts ja oleks tahtnud siis actionit saada, mitte kui riveril BD flush maha tuleb. :P Retarded selles suhtes, et fish oleks suure tõenäosusega oma 2nd paariga ka kõik kinni maksnud, ilma et tal käe improve'mist vajagi olnud oleks.
            Ebamugavasse olukorda pani see shove ühesõnaga.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #186
              Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

              sellesmõttes küll. sain siis sinust ilmselt valesti aru. sain aru, et sa oleks nagu väitnud, et see on mingi retarded move/ebstandartne betsize vastaselt riveris.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #187
                Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                Elu sees ei foldiks seal. Ma kehv foldija ka, aga IMO fishi range seal laiem kui puhtalt BD kätte saadud mast. Samuti 1/3 liiga väike valuekas sellises kohas. Mingi AJ võiks vast nii mängida. Turnis vist paneks ka tiba suuremalt.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #188
                  Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                  Riveril kaotad jõhkralt valuet! 17.50 vms totakas summa oleks miinimum mis ma paneks. Turni suurus ok imo.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #189
                    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                    F off, siuke tunne nagu olekski mingi doomswitch peale pandud, set vs flush, flipid valele poole ja siis kirsiks tordile veel tõmmati 400bb potis runner mast ära. GG.


                    Obv oleks võinud need viimased 21$ säästa riveri shove peale, sest need nitid ju muuga nuppe ei lükka, kui absolute nutsiga. ffs..

                    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players -

                    CO: $25.10
                    BTN: $26.71
                    SB: $64.95
                    BB: $30.68
                    Hero (UTG): $60.55
                    MP: $53.83

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with 4 4
                    Hero raises to $0.75, MP calls $0.75, 1 fold, BTN calls $0.75, 2 folds

                    Flop: ($2.60) 4 A Q (3 players)
                    Hero checks, MP bets $1.75, BTN folds, Hero calls $1.75

                    Turn: ($6.10) 3 (2 players)
                    Hero checks, MP bets $4.75, Hero raises to $15, MP calls $10.25

                    River: ($36.10) 5 (2 players)
                    Hero bets $15, MP raises to $36.33 all in, Hero requests TIME, Hero calls $21.33

                    Final Pot: $108.76
                    Hero mucks 4 4
                    MP shows K A (a flush, Ace high)
                    MP wins $105.76
                    (Rake: $3.00)

                    Comment

                    • The_Meer
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 765

                      #190
                      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                      Miks selline liin yldse?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #191
                        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                        Foldiks riveril kindlalt,sa ei biidi seal midagi.

                        Sa biidid ainult 33-e seal mis on vähe tõenäoline.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #192
                          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                          flopis oleks juba otsa pannud,villeri call on ka huvitav muidugi prf

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #193
                            Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                            Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                            Miks selline liin yldse?
                            Nii kuiv flop, et ühegi draw eest kaitsta pole vaja nkn, ja ainus käsi mille vastu stackid sisse saaksime, oleks AQ. Turnil raise'des on villane tunduvalt rohkem investeerinud potti ja kui tal ongi AQ, siis saab ju stackid sisse enivei.

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Foldiks riveril kindlalt,sa ei biidi seal midagi.

                            Sa biidid ainult 33-e seal mis on vähe tõenäoline.
                            Jah, kirjutasin samas postis ka, et river pmtl sitasti mängitud. Ei ole eriti tõenäoline, et ta BD FD peal oli, seega bettisingi pisut alla poole poti, et saada AK/AQ käest calli.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #194
                              Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                              Märts:

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust


                              Ca 80% kätest on 25nl, ülejäänud 50. Kuu alguses sai ongame's ka paar K kätt mängitud ning sealt tuli koos rb'ga ca 180$. FTP rb oli 135$ ja 1st depo boonusest vabastatud 230$ sai turnade peale magama pandud. Volüümi sai suht tagasihoidlikult (ca 55h kokku), aga vähemalt paremini kui eelmistel kuudel.
                              Pmtl kokku kuskil 1k$ kuu siis, kuid arvestades volüümi on see ok vast. Samas tean, et oleks saanud palju paremini, kuna paaris suuremas kaotavas sessioonis ei saa kedagi peale iseenda süüdistada (tilt problems).
                              Koolis nagu suurt midagi ei toimu eriti, aga kohal peab käima ja võtab ikkagi energiat omajagu - koju jõudes pole väsinuna mõtet laudu lahti teha. Sp olengi enamjaolt nl25 mänginud, kuna nl50't lastes tahan teha ikka 100% A-game'i ja see eeldab ju puhanud peaga mängimist ning üleüldse korralikku mindsetti.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #195
                                Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                                Oeh jah, std I guess. Vähemalt jäi sess paar bi plussi sellele vaatamata.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...