Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]
Olen siis vaikselt nl20 shotte võtnud, eile paari sessiga pmst BE ja täna +2,5bi, jooksin praegu veits üle EV ka - flip tuli õigele poole ning AA pidas 2x vastu. Regid callivad imelikult lightilt 5bet shovesid maha.. Nt 1x 4bettis JJ mind ja kui shovesin AAga siis insta call, ning teinekord 4betshovesin AKga tuimalt ühe venna vastu, kelle BTNi 3bet% oli 10 kandis ja ta insta callis TTga. lol..

Igatahes paar kätt ka, mis vajaksid üle vaatamist.
1. Ei suutnud riveril foldi eriti leida, kuigi suht teadsin, et enamus kordadest olen siin taga.
2. Üüratu vpip ja pfr vahe järgi on tal kõik 2pair käed ranges - KT, KJ, JT ning vb lisaks AQ'le ka Q9 vb, seega fold peaks suht õige olema?
Olen siis vaikselt nl20 shotte võtnud, eile paari sessiga pmst BE ja täna +2,5bi, jooksin praegu veits üle EV ka - flip tuli õigele poole ning AA pidas 2x vastu. Regid callivad imelikult lightilt 5bet shovesid maha.. Nt 1x 4bettis JJ mind ja kui shovesin AAga siis insta call, ning teinekord 4betshovesin AKga tuimalt ühe venna vastu, kelle BTNi 3bet% oli 10 kandis ja ta insta callis TTga. lol..

Igatahes paar kätt ka, mis vajaksid üle vaatamist.
1. Ei suutnud riveril foldi eriti leida, kuigi suht teadsin, et enamus kordadest olen siin taga.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
2. Üüratu vpip ja pfr vahe järgi on tal kõik 2pair käed ranges - KT, KJ, JT ning vb lisaks AQ'le ka Q9 vb, seega fold peaks suht õige olema?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, K
, 9
, K
x
Comment