inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #601
    Re: inward [NL30-50 6max]

    õnne!

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #602
      Re: inward [NL30-50 6max]

      Õnnesoovid !

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #603
        Re: inward [NL30-50 6max]

        Tänud tänud :).
        Ranka on nii kõva peomees, et trennist tulles ka kohtab teda vanalinnas pudel näpu vahel ja uhkelt seismas vabadussamba vahetus läheduses Pumperiga :D

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #604
          Re: inward [NL30-50 6max]

          Innu, joonistasid ära milfile?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #605
            Re: inward [NL30-50 6max]

            rofl, mis eile juhtus siis :D
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #606
              Re: inward [NL30-50 6max]

              Terve linn oli sünnipäeva last täis. Ausalt!

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #607
                Re: inward [NL30-50 6max]

                Ranka on linnunägu, kui ta purjus on.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #608
                  Re: inward [NL30-50 6max]

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Innu, joonistasid ära milfile?
                  Milf, kes alustab juttu, kui ilusa ja ägeda S4 ta mees talle ostis ega sealt midagi loota pole. Pmst enesekiitmine astmes kuubis. A ja kui ma camu ja spewy juurde tulin täna peale võtma. Siis bussis oli 10 10 10 8 naine. Joppas, mu teekond bussipeatusest oli sama läbi pargi ja otsustasin juttu teha. Esimene lause temalt " Kas sa jälitad mind ? " Teine " Mu bullterjer ei ole kuri, aga mees on ". Ups, samas saatis sõnumi mulle 1h aega tagasi. A ja 120 pitsi Shootersis pole ka paha.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #609
                    Re: inward [NL30-50 6max]

                    Playa playaaa :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #610
                      Re: inward [NL30-50 6max]

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Ranka on linnunägu, kui ta purjus on.
                      Kukkeke w? :P

                      EDIT: Sa ei ole tegelt näinudki mind, kui purjus olen. Alati meeldivalt vindine, siis kui pildikke kaob saab alles purjus rankat näha.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #611
                        Re: inward [NL30-50 6max]

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Siis bussis oli 10 10 10 8 naine. .
                        Mis see hindamissüsteem tähendab - nägu, rinnad, berze, ?, ?

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #612
                          Re: inward [NL30-50 6max]

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kukkeke w? :P
                          Täpselt. :D

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          Mis see hindamissüsteem tähendab - nägu, rinnad, berze, ?, ?
                          Ja keha. Kuigi piisab ainult kolmest ka, aga see selleks.

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #613
                            Re: inward [NL30-50 6max]

                            mis on saanud vanast heast nägu, tiss, tuss süsteemist?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #614
                              Re: inward [NL30-50 6max]

                              Kuda sa bussis seda tussi hindad? Pillad midagi maha ja nuusutad?

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #615
                                Re: inward [NL30-50 6max]

                                cameltoe järgi obv

                                Comment

                                Working...