inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #571
    Re: inward [NL30-50 6max]

    Mõtlesin korra, et sattusin turna lauda. Selline käsi siis.

    $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1371752
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $7.29
    Hero (SB): $38.72
    BB: $44.47
    UTG: $17.09
    MP: $52.27
    CO: $29.15

    Pre Flop: ($0.45) Hero is SB with A K
    UTG raises to $1.05, MP calls $1.05, CO calls $1.05, BTN calls $1.05, Hero raises to $6.60, 1 fold, UTG raises to $17.09, MP calls $16.04, 1 fold, BTN calls $6.24 all in, Hero raises to $38.72, MP calls $21.63

    Flop: ($103.17) 2 9 K (4 players - 1 is all in)

    Turn: ($103.17) 4 (4 players - 1 is all in)

    River: ($103.17) T (4 players - 1 is all in)

    Final Pot: $103.17
    BTN shows 7 7
    Hero shows A K
    UTG shows T 3
    MP shows J J
    UTG wins $28.99
    UTG wins $27.93
    Hero wins $42.25
    (Rake: $4.00)

    Käega jäin be sisuliselt.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #572
      Re: inward [NL30-50 6max]

      Es ist gamble time ;D

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #573
        Re: inward [NL30-50 6max]

        Joppas, tahtsin flopi bettida, ilmselt oleks vana foldinud. Valuezzzzzzhooveee....

        $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1374142
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        MP: $35.78
        CO: $57.21
        BTN: $36.85
        SB: $41.95
        BB: $6.82
        Hero (UTG): $30.00

        Pre Flop: ($0.45) Hero is UTG with 6 7
        4 folds, SB calls $0.15, Hero checks

        Flop: ($0.60) A 8 9 (2 players)
        SB checks, Hero checks

        Turn: ($0.60) K (2 players)
        SB checks, Hero bets $0.30, SB calls $0.30

        River: ($1.20) 5 (2 players)
        SB checks, Hero bets $29.40, SB calls $29.40

        Final Pot: $60.00
        SB shows K 5
        Hero shows 6 7
        Hero wins $57.00
        (Rake: $3.00)

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #574
          Re: inward [NL30-50 6max]

          aga miks ei bettind floppi`?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #575
            Re: inward [NL30-50 6max]

            Kogemata :(

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #576
              Re: inward [NL30-50 6max]

              Alati overbet shoved kui hitid nutsi limbitud potis? :D

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #577
                Re: inward [NL30-50 6max]

                Oleneb, aga antud juhul ma ei näinud muud varianti.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #578
                  Re: inward [NL30-50 6max]

                  Vahel mõtlen, kuidas need 95/50 degennid selliste stackide otsas istuvad, kohe proovime järgi. Esmalt tuleb kahe käega järjest regfishile kott pähe tõmmata.
                  Nii
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Ja nii
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja siis minu QQ 200bb deep läbi nussida.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by inward; 18.07.11, 01:34.

                  Comment

                  • Mäksu
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 238

                    #579
                    Re: inward [NL30-50 6max]

                    mõnus, magus

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #580
                      Re: inward [NL30-50 6max]

                      See viimane käsi on sul küll halvasti mängitud. Esiteks kui tead, et nii degen, siis pf võiks nii deep olles rohkem 3bettida. Kui eelnevates kätes on see sama vend, kes viimaseski, siis ta tundus postflop pigem passiivne ja viimases käes ta flopi mincr peaks aimu andma, et tuleb ettevaatlik olla. Ja no turni ma arvatavasti ka lihtsalt calliks.

                      Muidugi kui sul olid mingid teised noted veel tüübi kohta, et teeb prahiga ka selliseid move, siis see on teine asi.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #581
                        Re: inward [NL30-50 6max]

                        2 lause on ainus millega nõus olen. PF oleks võinud nii 4.50-5 panna tõesti. Muus osas vaata nüüd käsi uuesti üle ja vastane. Lisan, et stackis eelnevalt 3b potis 4TT 43ga ära.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #582
                          Re: inward [NL30-50 6max]

                          3bet jah rohkem, aga suht standard anaal ikka :(

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #583
                            Re: inward [NL30-50 6max]

                            Ärkasin suure muhuga ja teadmatuses, kus mu telefon on. Selgub, et telefon siis sõbra käes ja kuna sõbra korteriust me lahti ei saanud, siis ronisime köögi aknast välja. Teised ronisid, mina kukkusin :D



                            e: Ja arena3 väga okei klubi, päris korralik pidu oli seal eile, rahvast sitaks...
                            Last edited by inward; 22.07.11, 14:47.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #584
                              Re: inward [NL30-50 6max]

                              suitsu tegid?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #585
                                Re: inward [NL30-50 6max]

                                Isegi Arenal käidud vahukatel , totaalne smurfimöll ja noorte totside paradiis ja wc jubehästi ehitatud kus seal ees seistes saab lantida jubehästi ja siis totsid wc kabiini suunata ja keppida.

                                Comment

                                Working...