Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)
kuna tuju on hea ja run hoiab hetkel veel elus, siis blogime LIVE pealkirja all
V6imaliku BIG POWA posti eellugu.
Haha, miks mitte. L6bus vahemalt endal. Hetkel teada olevad andmed oleks, et sain labi
3$ satika mangima 11$ turniiri, kus jagavad sun mili pileteid.
Hetkel k6va stack ees. Positsioon 42/1700. Pileteid tuleb kokku ehk 180?
Vaatab, mis saama hakkab :)
GL Tilt!
foldin 78, flop 789, 2 venda lahevad omavahel all ini KK vs AA, limbitud sahkermahker.
hea foldi tegin, mis sest et turni 8 mulle maja oleks andnud.
860 meid jargi, 160 piletit. enda stack v6imaldab elutseda, kuid ei rohkemat.
suren 3 katt hiljem, kus button laheb all in, ja ma otsustan viimasel hetkel callida SB pealt 77ga.
K6ik margid naitasid, et tal on seal midagi. Paris 6huga seal spotis ta ei lykka. All in all, see oli tapselt see koht, kus "raagin enda ymber". Tra. Tapsuse huvides, fold on siin vaga korrektne, alles oli 6bb. Sain kuskil 650 koha.
AA oli vastas ja 2 outer ei kuulu minu mangustiili juurde, seega..
<end>
lyhikeseks jai. kyll tuleb ka pikemaid, loodame :)
kuna tuju on hea ja run hoiab hetkel veel elus, siis blogime LIVE pealkirja all
V6imaliku BIG POWA posti eellugu.
Haha, miks mitte. L6bus vahemalt endal. Hetkel teada olevad andmed oleks, et sain labi
3$ satika mangima 11$ turniiri, kus jagavad sun mili pileteid.
Hetkel k6va stack ees. Positsioon 42/1700. Pileteid tuleb kokku ehk 180?
Vaatab, mis saama hakkab :)
GL Tilt!
foldin 78, flop 789, 2 venda lahevad omavahel all ini KK vs AA, limbitud sahkermahker.
hea foldi tegin, mis sest et turni 8 mulle maja oleks andnud.
860 meid jargi, 160 piletit. enda stack v6imaldab elutseda, kuid ei rohkemat.
suren 3 katt hiljem, kus button laheb all in, ja ma otsustan viimasel hetkel callida SB pealt 77ga.
K6ik margid naitasid, et tal on seal midagi. Paris 6huga seal spotis ta ei lykka. All in all, see oli tapselt see koht, kus "raagin enda ymber". Tra. Tapsuse huvides, fold on siin vaga korrektne, alles oli 6bb. Sain kuskil 650 koha.
AA oli vastas ja 2 outer ei kuulu minu mangustiili juurde, seega..
<end>
lyhikeseks jai. kyll tuleb ka pikemaid, loodame :)




4 
A
4

Comment