HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #211
    Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

    heh. ma kysin endalt sama, vaadates graphi :)
    esimest korda elus saan vastata, et 100% tildi vaba play. 6 coolerit ja 1 halb mang enda poolt. Jup, variance. Maletan, et k6ik juhtus pmst synkroonis, mindseti l6i hetkeks k6ikuma ja puha, kuid v6tsin eesmargiks, et teen enda A (B siiski ) mangu edasi ja ronin august valja. 30 min hiljem oligi 4 bini tagasi. Positiivne m6tlemine, eh.

    Tegin nyyd 55 min mangu. Esimene sess tana. Tuleb, tuleb


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Usun, et tean enda 3 suurimat leaki. Kui suudan siinkohal ennast kokku v6tta ja teha vaiksed muudatused enda mangus, siis peaks kohe kohe ka $$$ hakkama tulema. Yup

    Panen ka dokumenteerimise huvides, et hetkel on statistilised naitajad jargmised:

    vpip - 14.8
    pfr - 9.8
    3bet - 5.4
    agg factor - 3.33

    Kahjuks ei ole mul vahimatki aimu endiselt, et mis tahendab mida, haha.

    Otsisin tana paeval jutubist muusikat "chill out". Well, igasugu kraami pakub mootor. Leidsin yhe, mil uhke nimi "wonderful chillout music". Yldjuhul tahendab see paska. On ka erandeid

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by macroTilt; 08.07.10, 03:00.

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #212
      Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

      Nyyd, mil olen hetkelise "coolerswongi" labi manginud, on pilt jargmine.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      unistan juba vaikselt ajast, mil istun laudadesse tundega, hey biatchis, andke oma $$$ mulle. Ja nad annavad, korraparaselt. Iga paev, iga nadal, iga kuu :)

      Eile sai ka avatari vahetatud. Oli teine liialt neutraalne. Kuna mul plaanid naevad ette limiiti crushida, ehk siis saavutada tase, mil regid enam minuga yhte lauda vabatahtlikult ei istu, olen nyydsest too punane kurat. Ylikiirelt shovides nutsuga tekitab mu image donkides uudishimu. Proovitud




      Tolle avatariga peab nl100 valja j6udma, siis hindab situatsiooni uuesti.
      Samuti tuleb punased tarnid selle aasta l6puks ara vormistada. Hetkel punkte k6igest 37000. Et siis jarelejaanud 6 kuud tuleb a 10000 punkti saada.
      No problemo

      devilGames

      Comment

      • macroTilt
        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
        • May 2010
        • 629

        #213
        Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

        Fetish

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Well, neid on tegelikult 3. K6ige ilusam, ehk "printsess", tema tuppa ma ei nae. Mis on vaga hea, sest ta meeldib mulle ja idee on temaga igasugu p6nevaid asju korraldada. Teine plika on fantastilise kehaga, selgroogu katab seksikas tattoo. Magab ta kuidas kunagi, nii pesus kui ihualasti
        Loodan, et satun peagi 6igel ajal aknast valja vaatama...
        Ja nyyd too pildile jaadvustatu... well, m66dukas tselluliit on andestatav

        Head tydrukud muidu k6ik. Naeravad palju. Tsiilist

        Lai tanav

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




        "Labasuse" tiitlit kylge ei taha. Ehk paastame mis paasta annab


        Molbertus

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kunst

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by macroTilt; 08.07.10, 09:56.

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #214
          Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

          Muhahaha. Mangisin 3000 katt 6maxi ja v6itsin 3$.
          M6tsin, et well, teeb yhe 2$/180 mani otsa. Hasti m6tsin. V6itsin ara :) good for 108$

          weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #215
            Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

            Tõsiselt mees, kao turnasid mängima :D

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #216
              Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

              30 juunil oli roll 191.67$

              L6puks ometi olen properly rolled nl10 jaoks!

              10 juuli ehk tana on roll 540.12$


              Jama on aga see, et 24 tablemine on endiselt utoopia, 16-18 tablemine viib raha valja, 12 tablemine on rahuldav, kuid kasi tuleb tunnis vahe. 6-9 tablemine toodab $$$.

              Dilemma. Alati.


              Ilus Tango
              Siin videos on fantastilised varvid. Lugu ilus, ilus

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #217
                Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                Fullstack (100bb+) laudades polegi mõtet ahmida endale 24 lauda. Sa ei jõua lihtsalt korralikult jälgida ja kvaliteet langeb korralikult. Mängi rahulikult oma 9 lauda korraga ja asi on korralik. Millal NL25 shoti võtad? :P

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #218
                  Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)




                  Haha. nl25 shot on kauge tulevik.
                  Sest olgem ausad, mida ma seal teen? Mul puudub nii roll kui ka kogemused.
                  Siinkohal ongi 6ige aeg paika panna personaalne arengukava. Ajaline faktor mind ei sega, mis tahendab, et kiiret kuhugi ei ole. Tulemust m66detakse cashgames kas binides v6i bb/100. Valikuvabadus.

                  Mina valin binid! 60 bini on minu arvates paras number, et saavutada piisav enesekindlus uue limiidi vallutamiseks. Jah, 60!

                  Mul veel pikk maa minna. Hetkel +9 bini

                  Tore oleks, kui augusti l6puks mangin nl25.

                  Amen.
                  Last edited by macroTilt; 10.07.10, 03:39.

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #219
                    Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                    Sa oled kindlasti maininud, aga kus sa elasidki?

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #220
                      Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                      Sa oled kindlasti maininud, aga kus sa elasidki?
                      barcelonas vist

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #221
                        Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                        rohkem naiste pilte palun

                        Comment

                        • macroTilt
                          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                          • May 2010
                          • 629

                          #222
                          Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                          Fun blogi. Autor proovib pokkerist raakida. Lugejaid huvitab aga kus ma elan, lol.
                          See, et naisi v6iks rohkem siin olla, agreed :)




                          Head laupaeva!

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #223
                            Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                            Tekitasid minus huvi enda naistepildistamistega ja laiade tänavatega :)

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #224
                              Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                              we want moaaaar

                              Comment

                              • macroTilt
                                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                                • May 2010
                                • 629

                                #225
                                Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                                HuHu





                                stiilinaide on siin. yesyes, vahest riidin rohkem kui vaja

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                KristjanLaas, nyydsest olen mina HU kunn

                                Comment

                                Working...