HU (superhighstakes) v6itjale auhinnaks elu! (ebasobiv tööl vaadata!)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #166
    Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

    Kuskil oli vist kirjas, et kui võidadki selle piletiturnal essa koha siis saad ~7$ sellest 100000$. Äkki on mingi kindel arv neid turnasi...eitea.
    VPPsi saab 2 kordselt.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #167
      Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

      Vaevalt keskmiselt minutis üle 1 SNG avaneb. Seega 24*60*31=44640. Üle ühe pileti ei saa, seega veel min. 44640/2=22320.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #168
        Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

        Here’s how it works - if there are 12,650 MicroMania Super Sit & Go winners in July, every winner will receive a $7.91 ($100,000 / 12,650) share of the prize pool.

        Niiet jah, eiteagi palju keegi raha saab.

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #169
          Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

          Yle yhe pileti ei saa??? Well, siis on lol promo.
          Ma m6tlesin, et kui oleks asjal mingigi tasuvus, siis v6iksin ju lasta 5000sng. Unustab seega eos. Ja kasvatab rolli esialgse plaani jargi, nl10. tasa ja targu!

          Yup, confirmed.

          The MicroMania Sit & Go’s will be 50-player No Limit Hold’em tournaments. You can play as many of the tournament as you like, but you will only be eligible for one share of the $100,000 prize pool.

          hea nali.
          Last edited by macroTilt; 30.06.10, 15:40.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #170
            Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

            wowowwoooo pole siia teemasse ammu enam jõudnud
            väga sisukas ja huvitav lugemine

            edu sulle :)

            nb...isegi mina mäletan väga häguselt tartu bussijaama ja sealset automaadisaali....
            mäletan ka seda, et need automaadid olid suht rahvast täis

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #171
              Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

              Tartu bussijaamas sai ka ise Vanemuise külastuse käigus käidud. Lõpptulemus oli 1 hamburger+ bussijaam, rohkema jaoks raha ei jätkunud. Aasta oli siis 91 või 92 :D

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #172
                Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                Suvehommik

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                Joon kohvi. Olen vana rahu ise. Viimane nadal on puudunud igasugune huvi pokkeri vastu. Manginud olen. Tilti pole ainsatki korda esinenud. Biitide peale on narvi mindud, loomulikult Eraelu ja pokker on heas balansis.

                good

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #173
                  Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                  Juba homme on reede

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Tuleb ainult rude boy olla.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  vastuv6etamatult palav on. kesk66 ja 29kraadi.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #174
                    Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                    lol mis pildid

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #175
                      Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                      Kus viibid siis, et 29 kraadi? Tallinnas aint 14

                      Comment

                      • macroTilt
                        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                        • May 2010
                        • 629

                        #176
                        Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                        Yeah!

                        Micromeeste naljapromost sai siiski osa v6etud. Tegin siis tana 2x seda 50man sng.
                        Esimene kord oli ilus mang, aga l6pp laks kaest ara ja tuli tapselt, kas 8 v6i 9 koht.
                        Nyyd filmi k6rvale tegin teise. Hea ja korralik mang. Enesekindel tegutsemine.
                        Rofl, mis jama ma siia kirjutan. Igatahes v6itsin ara. Good for 15$. Lisaks siis osalus 100k potist. Wooohooooo.

                        bcn elan

                        Comment

                        • macroTilt
                          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                          • May 2010
                          • 629

                          #177
                          Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                          Reedel pidavat cashi laual head olema, kuna rahvas armastab pokkerit koos alkoholiga?
                          Proovib jargi. Eile tegin 600 katt, ja sain bini plussi. Mangisin solid tight agressive stiili, kingitusi ei jaganud p6him6tte parast :)

                          haha, s6ber sai just telefonik6ne. Meie yhine tuttav, kes samas tema yks parimaid s6pru teatab r66msal haalel, et tana 66sel saabub tagasi itaalia tripilt. All good?
                          All good, kuid s6bral tuleb taksoarve maksta, 800 euri. Haha, hea nagu on s6bral peas, viimased 15 minutit. Ara ka ei saa 6elda, s6ber ju :) See, miks tullakse taksoga ja miks tal enam raha pole on senini teadmata

                          V6tan hoogu, et minna ja postitada teemasse 5.50 MTT. Seal on yleval AQ kasi, mis mulle pidevalt jama valmistab. Et siis lahen ja proovin kirjutada miskit. Ehk saan ise ka abi.

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #178
                            Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                            vormid ja varjud.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            pokkeris laheb vana rytmi saatel. J6udsin 360man SNG finaali, kuid pidin leppima taaskord 6 kohaga, sest AK vs A2 ei taha v6ita. Flopis K, kuid riveriks saab vastane fck flashi taas kokku. good for 1.70

                            Comment

                            • macroTilt
                              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                              • May 2010
                              • 629

                              #179
                              Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                              Syytuse presumptsioon.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              nl10 ja 6 max on aga mang, kus pean pyydlema paremuse poole. Tana/eile mangisin enamjaolt tight stiilis. Foldisin kohe m6nuga olukordades, kus mul varemalt oli kombeks paar $ vastasele kinkida. Jooks oli keskmine. Suuri vigu ehk kaks. Saab veelgi paremini! Kuu alguses viib kindlasti motivatsiooni lakke :)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Nyyd aga pidu Reede siiski.

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #180
                                Re: any game/any stake (ebasobiv tööl vaadata!)

                                Täiesti ulme päevik on see .. vahepeal nagu loed aga aru saad ainult seda, et sa ei biidi mängu.

                                Comment

                                Working...