Re: mindset ehk 7th sense (ebasobiv tööl vaadata!)
Ei oskagi kommenteerida, lihtsalt tänan, motivatsiooniboost siit teemast on meeletu :)
Nüüd on juba kindel, et see kuu jääb viimaseks töölkäimise kuuks ning tegelikult annaks see järgmisele aastale väga olulise osa lisarakebacki näol juurde, kui SNE ära teha, nii et annan endast parima. Loodan selle kuuga 6-maxis strateegia välja kujundada ja kinnistada ning kui suudan edaspidi stabiilselt kuni NL400 mängida, siis on kõik võimalik. Praegu on keskmine VPP-de saak 650 tunnis, aga tahaks selle kuni tuhandeni viia. Sealt edasi peab ainult iga kuu parajat volüümi hoidma ning aasta lõpus võib sooviavalduse Starsi proks saada posti panna :)
Ei oskagi kommenteerida, lihtsalt tänan, motivatsiooniboost siit teemast on meeletu :)
Nüüd on juba kindel, et see kuu jääb viimaseks töölkäimise kuuks ning tegelikult annaks see järgmisele aastale väga olulise osa lisarakebacki näol juurde, kui SNE ära teha, nii et annan endast parima. Loodan selle kuuga 6-maxis strateegia välja kujundada ja kinnistada ning kui suudan edaspidi stabiilselt kuni NL400 mängida, siis on kõik võimalik. Praegu on keskmine VPP-de saak 650 tunnis, aga tahaks selle kuni tuhandeni viia. Sealt edasi peab ainult iga kuu parajat volüümi hoidma ning aasta lõpus võib sooviavalduse Starsi proks saada posti panna :)

Comment