Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #181
    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

    Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
    aii siis jäi valesti meelde, mõtlesin et 25k said
    25k ka ilmselgelt liiga vähe.

    E: ägisen kui tahan

    Comment

    • CheckRaise
      Julm Donk
      • Dec 2010
      • 86

      #182
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      Edu pilliga ja edu laudades!

      Comment

      • Mäksu
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 238

        #183
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        jee piisout, ma ei viitsi kellegiga ägiseda ega mögiseda, ma lihtsalt olen sellise iseloomuga, et pean alati vastu ütlema.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #184
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          Kuidas hotell ja tuba meeldis siis ? :D



          E: Aa, nägin PMi.
          Last edited by inward; 04.12.10, 12:45.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #185
            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Kuidas hotell ja tuba meeldis siis ? :D



            E: Aa, nägin PMi.
            Ma pole ikka veel kaine mulle tundub. Kui võimalik, siis lähiajal kasutan veel su teenust, liiga hea hind sellise värgi kohta. Hea koht, kus pidu lõpetada :D

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #186
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              Algselt postitas g00000se Vaata postitust
              Ma pole ikka veel kaine mulle tundub. Kui võimalik, siis lähiajal kasutan veel su teenust, liiga hea hind sellise värgi kohta. Hea koht, kus pidu lõpetada :D
              wat?

              e: aa, hotell. okei, now it makes sense
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #187
                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                Vttius värk..aah

                Inward n kõüige prom frooumivned

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #188
                  Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                  Rofl ? Pikk nädalavahetus . Ise tiksun värinatega täna öövahetust 12h-shift. Pärast sellist nv ei ole lihtne olla :D

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #189
                    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                    Ks keegi n knuagi kahvliag proovinud vieni pudleit avada? Mna hakkama ei saanud. Lõin vstu lauaäärrt kaela mha, YESS

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #190
                      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                      Ks keegi n knuagi kahvliag proovinud vieni pudleit avada? Mna hakkama ei saanud. Lõin vstu lauaäärrt kaela mha, YESS
                      cool story bro

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #191
                        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                        Ma arvan, et Ice joojatel on vähemalt korra elus juhtunud, et tõmbad pudelikorgi koos kaelaga ära

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #192
                          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                          Holy F :O

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #193
                            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                            Algselt postitas g00000se
                            Räägin siis veel käppelt asja ära, nii kaua kui ja jälle mõne minuti kaine saan olla.
                            Pärast 3a koosoldud aega jättis mu tüdruk mind maha. Täiesti lampi. Nagu välk selgest taevast. Kõige pullim on veel see, et kavatsesin ta kätt paluda enne uut aastat.

                            Life is good eh?

                            Ametlikult tsüklis.

                            Vabandan ette ära, kui kuskil peaksin kohatult sõna võtma
                            Leidis uue rikka mehe ?

                            mul oli üle eelmise tüdrukuga sama teema, lampi teatas et tahab veel ringi tõmmata .... no good luck ... well nüüd uus tüdruk ja väga rahul :)

                            Ole rahulik tulevad uued ja paremad

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #194
                              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                              soovitaks laudadest eemal olla mõnda aega.
                              eraeluliselt ei oska miskit öelda vist. pole sellist kogemust aga joomine teeb enesetunde veel sitemaks imo. mõtle elu üle järgi veits, tõmba paar seasonit mingit head seriaali. kass tuleb nkn peale aga no ma üle sain eelmine kord siis võtsin asja ülipohult, suhtlesin rohkem sõpradega ja mingit üleelamist väga polnud.
                              ära väga palju maha joo siis:D

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #195
                                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                                lohutuseks võin öelda et naisi on Eestis sitaks, vaata ringi veits käi väljas küll varsti mõni külje alla ronib!

                                Comment

                                Working...