Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #211
    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

    Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    trippi ringi proovi eksootilisi naisi

    anyway ega see enda haletsemine teda tagasi ei too ja kui naised juba mingi otsuse on teinud siis neid on suht võimatu ümber veenda ja kui isegi õnnestub siis võivad nad mingi aeg hiljem ikka kõik pikkalt saata....
    Peaaegu võimatu, kui inimene on olnud koos üle 3a tüdrukuga/naisega ... keda ta lihtsalt ei võta nagu "mingit naist" siis on võimatu pärast seda mingite naistega vms üritada midagi ,lihtsalt ei suuda (mingit aega).
    Endal olnud sama asi 4a aint(oli suhe). Siiamaani pole ülesaand.

    Okei. Loodan ,et sa saad paremaks asjad! Edu!

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #212
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      ärge nüüd üle kah mõelge

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #213
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        njahh karm tõde, aga kui naine sedasi lambist maha jätab, siis on teise m***i otsa sattunud..

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #214
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          Maaaassssssssss party goooooooose, ty very much aga tõesti prouasi oleks võind rohkem ollllla. rsk.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #215
            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

            Kolmap. toimub õige asi :D Ei ikkagi suht okei oli :D Lõpp läks veidi vigaseks, aga pole hullu :D

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #216
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              jaa aga rsk ma ei julge praegu magama ka minna noh.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #217
                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                Nonii, lasin ka siis oma päeviku lahti teha. Midagi erilsit vahepeal juhtunud pole. Istusin 2 kuud korraliku downeri otsas ja mindset kannatas ka tänu sellele. Pokkerist on olnud kopp juba mõnda aega ees. Sõitsin siis Hispaaniasse puhkama, et pokkerist täielikult eemal olla ja mida ma 1 päev enne ära minemist näen??? Tra FTP ja Stars jne ära näpitud >< Enivei see selleks. Hispaaniasse läksin nautima kevadilmasid, kohale jõudes oli muidug 32kraadi sooja ja praegu ajan nahka. Kes pilte tahab näha, siis facebookist Rene Soomer. Ei pea sõber olema, et näha.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #218
                  Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                  Pilte ei näe:(

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #219
                    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                    a nüüd ?

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #220
                      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                      Võtke Rene wall lahti ja sealt leiate albumi.

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #221
                        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                        cool pics. gl !

                        EDIT: Minu vastu bad luck obv :)

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #222
                          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                          Njah, kuu on mingi 5500 kokku. Tableselectin endiselt kesiselt, ei jälgi, et shorte poleks vasakul ja et fish oleks kindla peale paremal - ei viitsi. Volüümi jäi tegelikult aprillis väheseks, kuna olin kaks nädalat hispaanias/rootsis ja kerge koblakas pokkerist ees. Ehk Mai kuu läheb mängu poolest paremini...(kahtlen küll) Mängin endiselt limiite segamini. 100/200/400. 600 on väljasurnud vist, pole kordagi FR lauda näinud. Laristan ka endiselt pea samapalju, kui teenin, nii et BR ei kogune lol :D

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #223
                            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                            Nii, et Mustang ei lähene? :(

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #224
                              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                              Jep, poole aasta tagune hitt ja sealt sai kõik hea alguse :)

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #225
                                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                                Mõtlesin et kirjutaks ka ajaviiteks midagi siia. Kuu alguses mängisin hoolega ja peale esimest nädalast tõtas tulla ka parim kuu. Siis aga otsustasin proovida 6maxi ja HU'd :D Jamh, pilti muidugi selgeks väga ei saanud, kuna ega ma madalast pihta ei hakanud - ooo ei ikka NL200+. Kaotasin 5 flippi järjest + paar suckouti 6maxis ja HU's korjasin raha mingilt regularilt NL400s ja siis kaotasin kõik täiesti ajule fishile pärast. Jamh, isu otsas :D FR on peale black fridayd ikka ajuvabalt muutunud, paremaks siis. Laudu on küll vähe, aga NL100 ja NL200 tase on suht kehva. Kõik head regularid on ära kadunud ja järele on jäänud + juurde tulnud mingid weirdod. Üritavad midaig korda saata, aga ise ka hästi aru ei saa mida nad teevad. FRs hetkel god mode tunne peal ja jään mõneks ajaks selle juurde. Mänguisu muidugi peale seda 6maxi ja HUd eriti pole. Mängin see kuu veel paar päeva mingi tunnike ja siis aitab.

                                Tervis ka juperdab juba pikemat aega, vererõhk nagu hobusel. Sügisesed plaanid on ka muutunud, nimelt vahetan selleks aastaks kaaluklassi 93lt 83 peale. Augusti kuuks on vaja olla 83kg, et võistluskaaluga tsükliga pihta hakata. Hetkel kaal 86kg ja olemine suht okei, kui peavalud välja arvata :D Poksis hetkel tervis käia ei võimalda, saaksin arvatavasti infarkti seal soojenduse lõpuks :D Küll aga taon peale trenni natuke kotti, et päris rooste ära ei jääks. Kilode langusega on asjad paremaks muutunud, löök tundub olevat kiirem, teravam ja võimsam - guud. Dieet on väga lebo, nälga vapsjee kannatama ei pea ja viimane söögikord pean vapsjee sisse pressima, kuna kõht täis :D

                                Aga ok, aitab praeguseks

                                Comment

                                Working...