Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)
25k ka ilmselgelt liiga vähe.
E: ägisen kui tahan
Algselt postitas Mäksu
Vaata postitust
E: ägisen kui tahan
. Ise tiksun värinatega täna öövahetust 12h-shift. Pärast sellist nv ei ole lihtne olla :D
Comment