[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #481
    Re: [???] naise käsul

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    ja suht tihti lähevad tilti, kui reg vs reg action ja vastasel RIT maas.
    Sp tasubki maas hoida:) Ja mängu long-term healthile imo parem kui vs fish ka off hoida.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #482
      Re: [???] naise käsul

      Krt. EV vastu ikka ei saa. Parim muidugi see, et ahvidel, kes ära imevad, pole RIT sisse lülitatud.

      Ütleme nüüd siis 2500-käelise valimi peale ära, et see variatiooni vähendamise jutt ei päde. Tobud olete.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #483
        Re: [???] naise käsul

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Kas siit ei tule ritiga mingit edu sisse, et tihti teises jooksus on vastasel vähem oute? Näiteks ajame sisse QQ vs AK, esimene jooks tuleb board: QAK56, siis teisel jooksul vastasel 2 outi vähem.

        Endal sees ja olen rahul.
        Ei ole vahet. Matemaatikas on täpselt sama.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #484
          Re: [???] naise käsul

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Kas siit ei tule ritiga mingit edu sisse, et tihti teises jooksus on vastasel vähem oute? Näiteks ajame sisse QQ vs AK, esimene jooks tuleb board: QAK56, siis teisel jooksul vastasel 2 outi vähem.

          Endal sees ja olen rahul.
          Ma ei saa küll 100% väita, kuid kas ta pole samu kaarte maha pannud? Ehk siis nagu ei välista, vaid laobki uuesti.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #485
            Re: [???] naise käsul

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            Ma ei saa küll 100% väita, kuid kas ta pole samu kaarte maha pannud? Ehk siis nagu ei välista, vaid laobki uuesti.
            RIT-il ei panda pakki midagi tagasi.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #486
              Re: [???] naise käsul

              Mis nõiasõnu leits vanasti ütles?

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #487
                Re: [???] naise käsul

                Hakkame vähem Maxma

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #488
                  Re: [???] naise käsul

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  Mis nõiasõnu leits vanasti ütles?
                  Et BBde eest ei saa õlle osta.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #489
                    Re: [???] naise käsul

                    näha on, et ei biidi. Keskendu arstikarjäärile edasi.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #490
                      Re: [???] naise käsul

                      Pole endaga üldse rahul, viimased kolm sessi nii halvad, et miinuse suurus (või õigemini vähesus) on lausa erakodne.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #491
                        Re: [???] naise käsul

                        apppppppppppua, kuidas saab. esimene sess hea ja rahulik. teine lihtsalt kiirustamine, sest tead, et pead varsti lahkuma. idioot.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #492
                          Re: [???] naise käsul

                          Täielik tolvan kohe

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #493
                            Re: [???] naise käsul

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            apppppppppppua, kuidas saab. esimene operatsioon hea ja rahulik. teine lihtsalt kiirustamine, sest tead, et pead varsti lahkama. idioot.
                            fyp

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #494
                              Re: [???] naise käsul

                              Olin meeletult sita mängija vastu umbes 3BI sees. Kui oleks selle käe kaotanud, oleks monitori vist vastu seina visanud.

                              PokerStars - $2 NL (2 max) - Holdem - 2 players
                              Hand converted by PokerTracker 4

                              BB: $363.04 (VPIP: 80.00, PFR: 51.09, 3Bet Preflop: 12.44, Hands: 607)
                              Hero (SB): $334.85

                              Hero posts SB $1.00, BB posts BB $2.00

                              Pre Flop: (pot: $3.00) Hero has 8 J

                              Hero raises to $6.00, BB calls $4.00

                              Flop: ($12.00, 2 players) 9 Q J
                              BB checks, Hero checks

                              Turn: ($12.00, 2 players) 4
                              BB bets $4.00, Hero calls $4.00

                              River: ($20.00, 2 players) T
                              BB bets $353.04 and is all-in, Hero calls $324.85 and is all-in

                              BB shows A 9 (Flush, Ace High) (Pre 62%, Flop 44%, Turn 98%)
                              Hero shows 8 J (Straight Flush, Queen High) (Pre 38%, Flop 56%, Turn 2%)
                              Hero wins $669.20

                              Värdjas insta-quittis, nüüd on vaja loota, et istub kunagi jälle.
                              Last edited by taipupole; 11.01.14, 21:42.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #495
                                Re: [???] naise käsul

                                Swing ja swong, swing ja swong.

                                Comment

                                Working...