Mõttetu esimene postitus.
[???] naise käsul
Collapse
X
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
Ära full tilti tule, seal plaanin ise suvel jälle alustada.
Aga ma soovitan Olympicusse ( ipoker ), siis saad HotPepsicolaga rakerace-i teha või siis Trio, kus on väga kerge mängida, aga soft ja laudade arv annab soovida.
Soft on mudugi parim stars ja tilt.
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
ma ei saanud nüüd su postist aru mida sa küsid meie käest...
uut keskkonda, kuhu kõik raha kolida ja uuesti alustada?
uut keskkonda, kus paralleelselt starsiga grindida?
tahad sa massi-multitableda?
tahad sa meie poolt abi otsustamisel vähem laudu mängida?
wat?
Comment
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
vahet ei ole ju..Algselt postitas Rage Vaata postitustma ei saanud nüüd su postist aru mida sa küsid meie käest...
uut keskkonda, kuhu kõik raha kolida ja uuesti alustada?
uut keskkonda, kus paralleelselt starsiga grindida?
tahad sa massi-multitableda?
tahad sa meie poolt abi otsustamisel vähem laudu mängida?
wat?
stars nagunii parim koht.
Comment
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
supernovale ehk jah... alla selle taseme mängijatel pole starsist suht sooja ega külma.. no rakeback.. ja oma 20k FPP'ga pole mul kottigi teha:-(Algselt postitas variatsioon Vaata postitustvahet ei ole ju..
stars nagunii parim koht.
Comment
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
Mängisin aasta aega Starsis ja juhuste kokkulangemisel olen praegu FT-s üle poole aasta ja ei kahetse. Eriti meeldib see, et ei pea iga kuu muretsema oma staatuse pärast, sest minu volüümi juures on isegi NL100s raske aasta lõpuks novat ära teha. Miinuseks on muidugi mingid müstilised feed, mis MGR'i vähendavad.Fullstacks have more fun.
Comment
-
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
no ma ei ole kunagi rakebackist(sh SN) hoolinud.
imo mäng on ikka tohtult tähtsam kui mingite punktide taga ajamine.
ja kõike parem on areneda starsis imo.
Comment
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
Sellepärast ma FTP-s olengi, et seal pole supernovat ja ei teki mingit lolli mõtet, midagi taga ajada. Arvan, et tase nüüd nii kerge seal ka pole.Algselt postitas variatsioon Vaata postitustno ma ei ole kunagi rakebackist(sh SN) hoolinud.
imo mäng on ikka tohtult tähtsam kui mingite punktide taga ajamine.
ja kõike parem on areneda starsis imo.
Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
Irw - sama reform tehtud samal eesmärgil!Algselt postitas taipupole Vaata postitustMaja veel ei ostnud, kuid MMiks uuendasin telekat.
Comment
-
Re: [NL25] Click a mouse, win a house
Õige tegu, mees :)Algselt postitas taipupole Vaata postitustMaja veel ei ostnud, kuid MMiks uuendasin telekat.

Mõni tahtis suurust teada. 40.
Go hispaania!
Comment
TC
Comment