[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    [???] naise käsul

    Mõttetu esimene postitus.
    Last edited by taipupole; 31.05.11, 15:43.
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #2
    Re: [NL25] Click a mouse, win a house

    Ära full tilti tule, seal plaanin ise suvel jälle alustada.
    Aga ma soovitan Olympicusse ( ipoker ), siis saad HotPepsicolaga rakerace-i teha või siis Trio, kus on väga kerge mängida, aga soft ja laudade arv annab soovida.
    Soft on mudugi parim stars ja tilt.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3
      Re: [NL25] Click a mouse, win a house

      ma ei saanud nüüd su postist aru mida sa küsid meie käest...

      uut keskkonda, kuhu kõik raha kolida ja uuesti alustada?
      uut keskkonda, kus paralleelselt starsiga grindida?
      tahad sa massi-multitableda?
      tahad sa meie poolt abi otsustamisel vähem laudu mängida?

      wat?

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: [NL25] Click a mouse, win a house

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        ma ei saanud nüüd su postist aru mida sa küsid meie käest...

        uut keskkonda, kuhu kõik raha kolida ja uuesti alustada?
        uut keskkonda, kus paralleelselt starsiga grindida?
        tahad sa massi-multitableda?
        tahad sa meie poolt abi otsustamisel vähem laudu mängida?

        wat?
        vahet ei ole ju..
        stars nagunii parim koht.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: [NL25] Click a mouse, win a house

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          vahet ei ole ju..
          stars nagunii parim koht.
          supernovale ehk jah... alla selle taseme mängijatel pole starsist suht sooja ega külma.. no rakeback.. ja oma 20k FPP'ga pole mul kottigi teha:-(

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #6
            Re: [NL25] Click a mouse, win a house

            Ta vist tahab tuba, kus max laudade arv on mingi 12, kuna tal vist on mingi viga küljes, et peab avama alati max arv laudu (starsis 24) ja siis ei beati korralikult. Aga ma pole kindel.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: [NL25] Click a mouse, win a house

              Võta ongame...seal soft nii kehv, et üle 12 laua sul arvuti kindlalt välja ei vea(kui just mingi nasa püss pole) ja boonused peaksid ka paremad saama kui mujal.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: [NL25] Click a mouse, win a house

                Mängisin aasta aega Starsis ja juhuste kokkulangemisel olen praegu FT-s üle poole aasta ja ei kahetse. Eriti meeldib see, et ei pea iga kuu muretsema oma staatuse pärast, sest minu volüümi juures on isegi NL100s raske aasta lõpuks novat ära teha. Miinuseks on muidugi mingid müstilised feed, mis MGR'i vähendavad.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: [NL25] Click a mouse, win a house

                  võta ongame, orgunnin sulle head boonused ka :D

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: [NL25] Click a mouse, win a house

                    no ma ei ole kunagi rakebackist(sh SN) hoolinud.
                    imo mäng on ikka tohtult tähtsam kui mingite punktide taga ajamine.
                    ja kõike parem on areneda starsis imo.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: [NL25] Click a mouse, win a house

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      no ma ei ole kunagi rakebackist(sh SN) hoolinud.
                      imo mäng on ikka tohtult tähtsam kui mingite punktide taga ajamine.
                      ja kõike parem on areneda starsis imo.
                      Sellepärast ma FTP-s olengi, et seal pole supernovat ja ei teki mingit lolli mõtet, midagi taga ajada. Arvan, et tase nüüd nii kerge seal ka pole.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #12
                        Re: [NL25] Click a mouse, win a house

                        Maja veel ei ostnud, kuid MMiks uuendasin telekat.



                        Mõni tahtis suurust teada. 40.
                        Last edited by taipupole; 03.06.10, 16:53.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: [NL25] Click a mouse, win a house

                          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                          Maja veel ei ostnud, kuid MMiks uuendasin telekat.
                          Irw - sama reform tehtud samal eesmärgil!

                          Comment

                          • atu1337
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 68

                            #14
                            Re: [NL25] Click a mouse, win a house

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Maja veel ei ostnud, kuid MMiks uuendasin telekat.



                            Mõni tahtis suurust teada. 40.
                            Õige tegu, mees :)

                            Go hispaania!

                            Comment

                            • nalg
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 489

                              #15
                              Re: [NL25] Click a mouse, win a house

                              millal muidu mängud hakkavad? telekavast ei leidnud üles

                              Comment

                              Working...