[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #436
    Re: [???] naise käsul

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    EDIT: ja kasuta strateegia alafoorumit
    Kui alati saab kolm sellist vastajat, siis miks :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #437
      Re: [???] naise käsul

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      Kui alati saab kolm sellist vastajat, siis miks :D
      Ou yeah? Mis on siis neljanda ja viienda käe vastused?

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #438
        Re: [???] naise käsul

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ou yeah? Mis on siis neljanda ja viienda käe vastused?
        4. MP1 KQ poti ja bluff
        5. MP 77 ja suva

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #439
          Re: [???] naise käsul

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          4. MP1 KQ poti ja bluff
          5. MP 77 ja suva
          Ma vastasin su kommentaarile, et sa ei saanud ju neljandale ja viiendale käele vastuseid, sest kõikide nõuanded erinesid. S.t. strateegias saaksid vähemalt 4+ erinevat vastust ning huvitavamal käe veel sügavama arutelu. Lisaks analüüsitakse eelnevaid tänavaid ja panuse suurusi.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #440
            Re: [???] naise käsul

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ma vastasin su kommentaarile, et sa ei saanud ju neljandale ja viiendale käele vastuseid, sest kõikide nõuanded erinesid. S.t. strateegias saaksid vähemalt 4+ erinevat vastust ning huvitavamal käe veel sügavama arutelu. Lisaks analüüsitakse eelnevaid tänavaid ja panuse suurusi.
            Võtan enne kolmelt usaldusväärselt kolm erinevat kui kümnelt tundmatult kümme ühesugust. Puudutab ka teisi teemasid.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #441
              Re: [???] naise käsul

              Nägin unes, et mängisin kogu raha maha.

              Tunne oli umbes selline:


              Need on üldse selliseid eriti vidrad unenäod, et näed ja tunned, et tuju nullis täiesti.

              Siis ärkad ja oled veel natuke une mõju all, et ***** küll, miks pidi niimoodi minema aasta viimastel päevadel, et kuidas mäng jälle lagunes täielikult.



              Siis hakkab koitma, et, oot....ei ole ju nii läinud.

              Siis on natuke segadus, et mismõttes, ma ju tean, et läks ja kõik on halvasti, kuid aju väidab nüüd, et ei ole.



              Ja siis on..

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #442
                Re: [???] naise käsul

                Päris pastilaa pole, kuid esimese kuu kohta NL25 polegi hull. Alguses ei saanud vedama, siis sai ja läks hulluks kätte ära, kus oli vaja juba iga kätt võita. Kriitilisemal hetkel tõmbas stiili kokku ära ja polnudki väga palju rohkem vaja. Punastest päevadest oli ka kasu. Igatahes annab vast küll selle peale ehitada.

                Lisaks shottisin kuu jooksul nii NL50 (jäi sutsu miinusesse) kui ka NL100 (jäi kenasti plussi), korra hakkasin NL200 avama, kuid siis tuli taip tagasi.

                Graafik on eurodes.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Panin Janksilt tema tabeli pihta:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ahjaa, ma ise kuu alguses mõtlesin, et 500 eurot oleks päris timm.
                Last edited by taipupole; 31.12.13, 06:34.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #443
                  Re: [???] naise käsul

                  wtf - kirurgitöö kõrvalt 71k käsi kuus? muidu respekt ja head vana aasta lõppu!

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #444
                    Re: [???] naise käsul

                    kirurgitöö + 2 koera ja kass. wp imo!

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #445
                      Re: [???] naise käsul

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      kirurgitöö + 2 koera ja kass. wp imo!
                      + kuri naine ja veel kurjem ämm

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #446
                        Re: [???] naise käsul

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        wtf - kirurgitöö kõrvalt 71k käsi kuus? muidu respekt ja head vana aasta lõppu!
                        Töö kõrvalt suht okei lasta. Patsiendid on suurema osa ajast narkoosi all, hea toksida, neil pole vahet, et millal lõigatud saab või kui kiiresti, paar lauda ikka lahti. Keerulisemate juhtumite puhul peab küll keskenduma ja siis ei saa.

                        Comment

                        • Xavi
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2012
                          • 346

                          #447
                          Re: [???] naise käsul

                          :D huumorimeel on alati hinnas

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #448
                            Re: [???] naise käsul

                            Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                            :D huumorimeel on alati hinnas
                            muidu küll, aga arsti elukutse juures pigem liiast imo

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #449
                              Re: [???] naise käsul

                              Rääkisid oma unenäost. Mul on just vastupidi - ma just saan suure rolli ja ärgates on meh. :D

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #450
                                Re: [???] naise käsul

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Rääkisid oma unenäost. Mul on just vastupidi - ma just saan suure rolli ja ärgates on meh. :D
                                Jäta paar kõrgema limiidi lauda lahti ning rega ennast sunday millile enne kui magama lähed.

                                Comment

                                Working...