[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #466
    Re: [???] naise käsul

    Nüüd on mu silmad siis kõike näinud. Eestlane, kes kasutas Run It Twice*i.

    Uus mood ja teised siin kasutavad ka?

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #467
      Re: [???] naise käsul

      Ikka. Ranka lubas.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #468
        Re: [???] naise käsul

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Nüüd on mu silmad siis kõike näinud. Eestlane, kes kasutas Run It Twice*i.

        Uus mood ja teised siin kasutavad ka?
        Ma kasutan

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #469
          Re: [???] naise käsul

          ma ka

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #470
            Re: [???] naise käsul

            Tõsiselt? Miks?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #471
              Re: [???] naise käsul

              variatsioon väiksem

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #472
                Re: [???] naise käsul

                tead, ära võta südamesse, see olukord võrdub sellega, et kui sa lähed naiivse peaga vanaemale moosi viima ja siis ta kallistab sind sõbralikult ja kõik on nii nunnu ja siis ta teatab sulle, et tema on oma nooruses lolluseid teinud ja kahe mehega korraga maganud!!! dfasdaddsjj.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #473
                  Re: [???] naise käsul

                  Ma isegi PLOs ei kasuta.
                  i love variance

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #474
                    Re: [???] naise käsul

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    tead, ära võta südamesse, see olukord võrdub sellega, et kui sa lähed naiivse peaga vanaemale moosi viima ja siis ta kallistab sind sõbralikult ja kõik on nii nunnu ja siis ta teatab sulle, et tema on oma nooruses lolluseid teinud ja kahe mehega korraga maganud!!! dfasdaddsjj.
                    moosi tahaks küll

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #475
                      Re: [???] naise käsul

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Tõsiselt? Miks?
                      Võidutõenäosus ei muutu, aga variatsioon väheneb. Niikaua kui teise, kolmanda, neljanda .... runni eest raha ei võeta, niikaua on matemaatiline EV täiesti võrdne. Ei ole vahet kas jooksutada ühe või miljon korda, ise eelistaks viimast, kuna siis variatsiooni ei oleks ning oleks vähem long-runni ootamist ja tilti.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #476
                        Re: [???] naise käsul

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Ma isegi PLOs ei kasuta.
                        i love variance
                        Tegelikult on see väga huvitav teema. Nagu öeldud matemaatiliselt tõenäosus ei muutu, aga psühhooligliselt võib see anda küll eelise.

                        Võtame NL HU (mitte PLO, aga vahet vist ei ole, sest ma ei ole kursis). Kui fish saab duubli, siis võib ta joosta (HNR). Kui kaotab, siis läheb anyway (ei reloadi, vahest harva erandid). Seega IMO on sellise tsenaariumi korral mõttekas kasutada RIT-i.

                        Flipi korral ei juhtu olukorda, kus vastane kas saab duubli või bustib. Ehk mõlemal korral lood potentsiaalse olukorra, kui action kaob (võidu korral suht ebaoluline obv). Seega RIT annab võimaluse, et vastane ei saa täit duubli ning long runnis on sul rohkem olukordi teda edasi bustida parema equitiga.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #477
                          Re: [???] naise käsul

                          See hnr mul ükskõik, action on nii haige, üks jookseb siis teine on kohe lauas.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #478
                            Re: [???] naise käsul

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            See hnr mul ükskõik, action on nii haige, üks jookseb siis teine on kohe lauas.
                            Seepärast PLO-st ei julgenudki rääkida

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #479
                              Re: [???] naise käsul

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Tegelikult on see väga huvitav teema. Nagu öeldud matemaatiliselt tõenäosus ei muutu, aga psühhooligliselt võib see anda küll eelise.

                              Võtame NL HU (mitte PLO, aga vahet vist ei ole, sest ma ei ole kursis). Kui fish saab duubli, siis võib ta joosta (HNR). Kui kaotab, siis läheb anyway (ei reloadi, vahest harva erandid). Seega IMO on sellise tsenaariumi korral mõttekas kasutada RIT-i.

                              Flipi korral ei juhtu olukorda, kus vastane kas saab duubli või bustib. Ehk mõlemal korral lood potentsiaalse olukorra, kui action kaob (võidu korral suht ebaoluline obv). Seega RIT annab võimaluse, et vastane ei saa täit duubli ning long runnis on sul rohkem olukordi teda edasi bustida parema equitiga.
                              Ma fishidel pole PLO6m täheldanud, et RIT peal oleks. Küll kasutavad paljud regularid RITi ja suht tihti lähevad tilti, kui reg vs reg action ja vastasel RIT maas.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #480
                                Re: [???] naise käsul

                                Kas siit ei tule ritiga mingit edu sisse, et tihti teises jooksus on vastasel vähem oute? Näiteks ajame sisse QQ vs AK, esimene jooks tuleb board: QAK56, siis teisel jooksul vastasel 2 outi vähem.

                                Endal sees ja olen rahul.

                                Comment

                                Working...