[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #376
    Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

    Mingi alaarenenud inimene mängis viimase sessi. Saadame ravile.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #377
      Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

      too katikaru w?

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #378
        Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

        Erandpäev

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #379
          Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

          Kuu jäi plussi, EV oli 15 BI kasumist ees, Platinumstar saavutatud. Kolimine võtab aja, graafikud jms on arvutis olemas, kuid pole mahti, et kirja panna.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #380
            Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

            Jõudsin lõpuks jälle NL50 shotini, kuid EV läheb nagu ikka ja ei hellitanud ka nüüd. Korra proovib veel ja võimalilk, et, kopsti, jälle alla tagasi.

            Muidu kolimise tähe all. Tundub, et osta on mõistlikum, sest üürihinnad on täiesti idiootsed.

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #381
              Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Tundub, et osta on mõistlikum, sest üürihinnad on täiesti idiootsed.
              +1, retarded üürihinnad on Tallinnas :(

              gl @NL50

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #382
                Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

                Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                +1, retarded üürihinnad on Tallinnas :(

                gl @NL50
                Kindlasti mitte hullemad kui Tartus.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #383
                  Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

                  Tartus on hinnad hullemad pigem

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #384
                    Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

                    Uundusi on nüüd nii palju, et alustame jälle kenasti algusest. Tõenäoliselt nüüd aasta lõpuni lihtsalt sujuvalt NL25FR, et saaks kuuse tuppa osta.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #385
                      Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Uundusi on nüüd nii palju, et alustame jälle kenasti algusest. Tõenäoliselt nüüd aasta lõpuni lihtsalt sujuvalt NL25FR, et saaks kuuse tuppa osta.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #386
                        Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

                        good

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #387
                          Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

                          Uuendusi on nii palju, et teema on arutelult maas ja edasi lohhgämblib, sest muuks (puuks) pole enam aega, et isegi neid väga hea põhjuse asju täita. Mängimisest rääkimata.

                          Äkki kunagi proovib uuesti, muidu oli põnev ja tuli isegi hästi välja ning sai kõigest kinni peetud - kuniks seda ajakest oli.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #388
                            Re: [NL25 FR&SH] 500st 10 000 dollarit - vastikud gämblerid

                            armas oled ikka. edu ida-tallinna keskhaiglas!

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #389
                              Re: [???] naise käsul

                              Tere. Naine andis 100 eurot ja käskis duubeldada. Asub graindima.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #390
                                Re: [???] naise käsul

                                Oujeeee, edu mees!

                                Comment

                                Working...