[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #391
    Re: [???] naise käsul

    Nice! Millest alustad?

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #392
      Re: [???] naise käsul

      Minge metsa, hakkab jälle ahistamine pihta. Õnneks 100€ nl100 rolli kasvatamine võtab üksjagu aega. Edu!

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #393
        Re: [???] naise käsul

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Tere. Naine andis 100 eurot ja käskis duubeldada. Asub graindima.
        Kas minu 25 eurost 35 saad teha?

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #394
          Re: [???] naise käsul

          Võin ka 15 €-ga toetada, kui 23 € tagasi saaks, saad rolli kokku ja gl.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #395
            Re: [???] naise käsul

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            Oujeeee, edu mees!
            Läheb kindlasti vaja.

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Nice! Millest alustad?
            Erinevad 10-taalased lauad, ma arvan.

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Minge metsa, hakkab jälle ahistamine pihta. Õnneks 100€ nl100 rolli kasvatamine võtab üksjagu aega. Edu!
            Uuel aastal näeme, rsk!

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Kas minu 25 eurost 35 saad teha?
            Kindlasti, kanna üle, tundub lihtne ülesanne.

            Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
            Võin ka 15 €-ga toetada, kui 23 € tagasi saaks, saad rolli kokku ja gl.
            Selline usk on tõesti rõõmustav. Kui nüüd HTC ka veel 71 eurot annaks, siis saaks kohe NL25 gämblida ja Kotkast näeks juba detsembris.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #396
              Re: [???] naise käsul

              Mõnus naine.

              Annab teinekord €100 ja käsib jooma ka minna? :)

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #397
                Re: [???] naise käsul

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mõnus naine.
                Annab teinekord €100 ja käsib jooma ka minna? :)
                Täiega mõnus! Jookide puhul loodan aga rikastele sõpradele ja tuttavatele :)

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #398
                  Re: [???] naise käsul

                  Mõtlesin, et saab täna algust teha, kuid oli vaja korvpalli vaatama minna ja seal ei kannatanud kaine peaga olla. Homme on ka päev!

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #399
                    Re: [???] naise käsul

                    Tegin esimese sutsaka äää.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #400
                      Re: [???] naise käsul

                      hiiterisse kohe....

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #401
                        Re: [???] naise käsul

                        Vastupidi, hoopis -18 või nii. Üks sutsu halb call, ülejäänud suht tavalised KK vs AA ja QQ vs KK (HU) situatsioonid.

                        Lõpuks jooksis PS pange ka ja ei lasknud heas lauas reloadida, raha oli olemas, kaardid jooksid, kuid reload aken ees ja ei sulgu. Teisi aknaid ei näinud kah seetõttu, kus action käis. Saatus vist.
                        Last edited by taipupole; 06.08.13, 06:02.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #402
                          Re: [???] naise käsul

                          Fishine jutt,

                          soovitaks algul naisel jälgida kuhu ta oma raha pani ja kas on üldse kasumit oodata. Olen ise proovinud ja töötab, kui on mingi keeruline käsi mille mehed lahendavad lõpuks ikkagi sisse kodeeritud manöövritega vastavalt statsidele siis naine suudab sulle pakkuda 100% ajast huvitavama liini mis võib teinekord ka raha hetkega duublisse lüüa.

                          Gl!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #403
                            Re: [???] naise käsul

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Vastupidi, hoopis -18 või nii. Üks sutsu halb call, ülejäänud suht tavalised KK vs AA ja QQ vs KK (HU) situatsioonid.

                            Lõpuks jooksis PS pange ka ja ei lasknud heas lauas reloadida, raha oli olemas, kaardid jooksid, kuid reload aken ees ja ei sulgu. Teisi aknaid ei näinud kah seetõttu, kus action käis. Saatus vist.
                            :(

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #404
                              Re: [???] naise käsul

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              :(
                              (L)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #405
                                Re: [???] naise käsul

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                (L)
                                (.) (.)

                                Comment

                                Working...