[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #331
    Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

    Bentley räägib vist ei mitte millegist muust kui ammu teada metagamest. Metagame on mäng kus sa teed tahtlikult praegusel hetkel kergelt -ev mängu või mängu, mis ei ole parima võimaliku ev-ga selleks, et järgneva mängu jooksul panna vastaseid sinu vastu vigu tegema (sinu eelneva mängu põhjal). Mitte midagi uut ja vigu tuleb teha veel nii, et nad näiksid võimalikult suure veana, samas läheksid herole võimalikult vähe maksma.

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #332
      Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

      Mis sinu winrate on siis ?

      Comment

      • BentleyMulsanne
        Bännitud
        • May 2012
        • 499

        #333
        Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

        Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
        Mis sinu winrate on siis ?
        (: Tagasihoidlik :)

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #334
          Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

          Oi, oi, kuidas raha ära võeti. Õnneks on lohtuseks alati EV joon! :P

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #335
            Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

            Palju õnne MileStone puhul!

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #336
              Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

              Palju tuli ?

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #337
                Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                Palju tuli ?
                8766

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #338
                  Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                  no siis ongi varsti 10k täis ju ez game .

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #339
                    Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                    no siis ongi varsti 10k täis ju ez game .
                    Natuke tuleb veel pingutada.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #340
                      Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Pigem ikka see:
                      99.99..inf% on BM GigantPoker. Lihtsalt täiesti kindel selles täiesti algusest:)

                      Stiilinäide:

                      (käsi, kus crushime vastase range, aga peaks ikka foldima, sest vastasel stack liiga suur/kaotades jääks stack liiga väike, ehk sama olukord)

                      Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
                      Fakt on see, et antud näites, meil oli 30+% kogu laual(meie ja vastaste stack sized) olevatest chippidest kasutada ja ka ilmselge chiplead 40k stack, ühel oli 29k ja ülejäänutel sisuliselt kopikad. Sellises olukorras on ülilihtne vastaseid exploitida, stealides potte kus seda saab, trappides etc. Meil pole vähimatki põhjust panna TPTK-ga ja drawga pool oma stäkki huugama või suurde ohtu panema. Meil on monster equity.
                      btw BM, see ei tähenda, et mul midagi su vastu oleks. Lihtsalt olen ka linnakodanik, keda huvitab batmani isiksus ja liitun aruteluga. IMO keep it up ja seni, kuni saab arutleda ja vaielda, on kõik superhea:). Pokkeri üle siis.
                      Last edited by KristjanLaas; 20.08.12, 21:35.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #341
                        Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        8766
                        how the fkk nl25es 8k said?1k käsid seal lauas ja võitsid handi ?

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #342
                          Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          how the fkk nl25es 8k said?1k käsid seal lauas ja võitsid handi ?
                          Väike huumor. Üldiselt on müstika, kust Vapsik selle välja kangutas, sest juhtus tõesti nii, kuid enne nn projekti. Mingi 150 (miinus 25 taala, mis potti läks) kulli tuli ja väga rigged oli, et K7ss ära ei võtnud, rida oli päris lähedal.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #343
                            Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                            Kolm päeva mängitud ja täitsa tore ning naljakas on. Kui EV appi võtta, siis polegi väga hull, ootasin midagi palju räigemat. Tõenäoliselt on natuke teistmoodi mängides võimalik võrdlemisi rahulikult 4-6BB (8-12bb) lasta. Praegu on 2,79BB (5,58bb), mis tundub isegi roostes mängu kohta tsipa madal. Kuid koos EVga on vist umbes 3,5BB, seega mitte ka väga alla 4BB. Aga see selleks, pole mõtet nuriseda.

                            Lisaks, kui eriti väärakalt arvutada, siis päevateenistus praegu 113 taala ja mängitud 17 tundi ehk nats alla 6 tunni päevas. Seega 113*25 (paar päeva puhkust ka ikka!) = 2825 taala. Elu nagu lilleke või nagu kärbes kesk sõnnikut! See on muidugi paras möga.

                            Küll aga. Teisiti mängimine tähendab siis pöörata rohkem tähelepanu a) mängu kestvusele, sest pikemad kui 1-1,5 tundi mulle selgelt veel ei sobi, b) vastastele, c) vastaste stattidele.

                            Seni on suht nuppudele vajutamine lihtsalt ja tunde saavutamine, et tagasi rajale.

                            Täiesti hirmutav on muidugi seltskond, kes seda limiiti mängivad. Esiteks triljon eestlast ja teiseks täpselt samad näod, kes seal kolm-neli aastat tagasi olid. Teise põhjal on järeldus lihtne.

                            Eestlaseid ootan aga endaga kaasa liikuma ja tõenäoliselt teevad nii mõnedki neist seda hoopis kiiremini kui mina.

                            Sellele vaatamata, et selline limiit, siis uskumatuid ihnuskoisid kohtab päris korralikult.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Veel. Massilaudadega (24) mängimine pole just ideaalne lahendus, kuid praegu tahaks võimalikult kiiresti VPPd ära teha, et Nova kätte saada ja siis mingi hetk need boonused ära realiseerida, mis FPPidena ootavad, kuid madalama taseme tõttu pole kättesaadavad või õigemini pole mõistlikult lahendatavad.

                            Teiseks tundub NL25 isegi suvaliselt mängides päris soft limiit, mis toob meid tagasi selleni, et mida kuradist seal mingid tüübid kolm või viis aastat teevad.

                            Eelmisel nädalal tegi lisaks rõõmu see:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Suurimad kaotused
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Suurimad võidud
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Parim imemine
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Eff ju faking värd
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Graafik kõigi joontega
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #344
                              Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                              mul on cashoudi probleem. volüümi probleem. tunnistan ausalt ülesse.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #345
                                Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                                Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                                Palju tuli ?
                                Ma küsiks pigem, et mitmes kord tuli?

                                Comment

                                Working...