Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid
Bentley räägib vist ei mitte millegist muust kui ammu teada metagamest. Metagame on mäng kus sa teed tahtlikult praegusel hetkel kergelt -ev mängu või mängu, mis ei ole parima võimaliku ev-ga selleks, et järgneva mängu jooksul panna vastaseid sinu vastu vigu tegema (sinu eelneva mängu põhjal). Mitte midagi uut ja vigu tuleb teha veel nii, et nad näiksid võimalikult suure veana, samas läheksid herole võimalikult vähe maksma.
Bentley räägib vist ei mitte millegist muust kui ammu teada metagamest. Metagame on mäng kus sa teed tahtlikult praegusel hetkel kergelt -ev mängu või mängu, mis ei ole parima võimaliku ev-ga selleks, et järgneva mängu jooksul panna vastaseid sinu vastu vigu tegema (sinu eelneva mängu põhjal). Mitte midagi uut ja vigu tuleb teha veel nii, et nad näiksid võimalikult suure veana, samas läheksid herole võimalikult vähe maksma.
?


A
9

Comment