[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #316
    Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    12BB call, kus sa drawid vähem kui kahte outi on minu arvutuste järgi suurelt kaotav call.
    Esiteks võtsid aluseks ikka 200-300BB? Ja teiseks miks kahte või vähem? Ega see käsi ja nende käed vaakumis ole.

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #317
      Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

      IP

      Comment

      • BentleyMulsanne
        Bännitud
        • May 2012
        • 499

        #318
        Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

        Villastel on alati oma leakid ja isegi üle maksmine(n.ö halb mäng) on võitev mäng, kui see loob peaalati väga suure võimaluse järgnevatel tänavatel kogu stäkk kätte saada. Selle käe järgi vaadates on BB oinas mis oinas.
        Kui meie n.ö leak loob eeldused ära kasutada villase suurem leak või loob selle on kõik õige.

        Kuna meie mängitud jaotused loovad alati mingi image(s.h statid) siis muudab see tihtilugu seda kuidas mängitakse meie vastu. Lühidalt õeldes villase lekked teisenevad.
        Last edited by BentleyMulsanne; 19.08.12, 18:40.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #319
          Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Kui tahad, võid arvutada, kuid peaks piiridesse jääma küll.
          not really. ka 3ndana actides oleks see maailma lihtsaim muck olnud.

          Comment

          • BentleyMulsanne
            Bännitud
            • May 2012
            • 499

            #320
            Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

            Mäng ei tohiks kunagi käia ainult rangede vastu ja standardina korrektsete liigutustega kooskõlas, vaid ikka ka lekete loomiseks. Kui me standardit koguaeg laseme(ja selle ligilähedast mängu), jäämegi 3-25bb/100 winrate mekkima olenevalt limiidist aga kui me õpime
            lekkeid looma vastaste mängus läbi oma tegevuse
            võtma arvesse millistel tänavatel/millistel boardi runoudi/holecardi/betsizingu/(meie/nende)stattide /timingu suhestumisel lekked kõige tugevamad on
            tõuseb ka meie winrate.
            Last edited by BentleyMulsanne; 19.08.12, 20:38.

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #321
              Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              not really. ka 3ndana actides oleks see maailma lihtsaim muck olnud.
              IMO Oleneb, millised vastaste lekked praegu on. Standardina on see jah easy muck.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #322
                Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                Vaevalt neid reade väga meeletult oli, kui Taipupole alustas sel nv'l grindimisega peale pausi.
                BM, kas sa oled Vandalar?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #323
                  Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                  Imelik, et siukse käe arutelu aastal 2012 üldse nii pikaks läheb.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #324
                    Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                    Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                    Kui me standardit koguaeg laseme(ja selle ligilähedast mängu), jäämegi 3-25bb/100 winrate mekkima olenevalt limiidist aga kui me õpime
                    Sul on mingis FR limiidis +14BB winrate? See limiit on üle NL100?

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #325
                      Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Vaevalt neid reade väga meeletult oli, kui Taipupole alustas sel nv'l grindimisega peale pausi.
                      Sellel limiidil on suht üks read ainult.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #326
                        Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Esiteks võtsid aluseks ikka 200-300BB? Ja teiseks miks kahte või vähem? Ega see käsi ja nende käed vaakumis ole.
                        Kui mõlemad vastased bluffivad siis on neil kahe-peale ikka 5-6 outi. Reaalsuses on neil nõrgrema range puhul 10-16 outi ehk turnil on Sul PARIMAL juhul 80-70% equityt.

                        Reaalsuses on väga suure tõenäosusega cbetijal made hand, kuna ta cbetib 3way panka ja suurelt ning callija ei bluffi kunagi. VÄGA suure tõenäosusega Sinu kaheksad drawivad MAKSIMAALSELT kahte outi ehk 4% equityt.

                        SEEGA suure osa ajast oled sa 95% underdog ja ISEGI, kui sa oled eest on vastastel kahe peale 20-30% equityt, mida sina ära ei mõista (kui sa turni järgi checkid on neil laksust 40-60% equityt) + bluffimisvõimalus siis seetõttu ei saa call olla mitte kuidagi +EV.

                        Implied oddse sul ei ole, millele sa siin vihjad ja riskides 12BB-ga võita 300BB (sinu antud maximum aga ma ei tea, kuidas üldse selles käes saab võita 300BB ,see selleks) on 1:25 ehk 4% ehk break-even call!!! Arvest, et vastasel võib olla ka TT set ja sa oled pm. drawing dead. Aga 300BB sa võita ei saa, isegi kuii saaksid ei juhtu seda 100% ajast ja call on -EV implied oddside poolest.

                        EDIT: juba unustasin, et see on 4way, mitte 3way pot. veel hullem call - equity muutub sul veel pasemaks ja flopis 90% ajast drawid alla kahe oudi.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #327
                          Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          BM, kas sa oled Vandalar?
                          Pigem ikka see:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #328
                            Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Sellel limiidil on suht üks read ainult.
                            Kuna vastased ei oska hästi mängida, siis see tähendab, et 4way potis on raske top pairi või tugevamat kätt hittida?

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #329
                              Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                              Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                              jäämegi 3-25bb/100 winrate mekkima olenevalt limiidist
                              Coachi mind ka palun 30bb/100 võitma. 30% kasumist annan sulle

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • BentleyMulsanne
                                Bännitud
                                • May 2012
                                • 499

                                #330
                                Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                                Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                                Coachi mind ka palun 30bb/100 võitma. 30% kasumist annan sulle

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Kui loed uuesti, näed - OLENEVALT LIMIIDIST. Ei ole vaja iga mu lauset väänata. Lühidalt ütlesin välja selle, kui madalal on 25sajale ilus ja üleval 3 sajale near crushing mingil konkreetsel limiidil võitvate "regularide standard" mänguga, on seda winrate võimalik veelgi suurendada eelnevalt mainitud punktide läbi. Olen aru saanud, et igale mehele ei ole kompaktne lause kõige paremini arusaadav.
                                Last edited by BentleyMulsanne; 19.08.12, 19:54.

                                Comment

                                Working...