[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #286
    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Hoopis selline:

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #287
      Re: [retired] vastikud gämblerid!

      Küürakaks oled jäänud.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #288
        Re: [retired] vastikud gämblerid!

        Jälle ei võitnud miljonit. Pool stackki pre all in AK vs AQ, QQ floppi. Ja siis suht kohe otsa QQ ja KK.

        Polegi nendel suurtel guaranteedel vist nii kehvasti läinud. Eks pidigi üks haisupomm ka tulema.

        Pastilaa, va loll, ei tahtnud 10% kah swäppida. (viha)

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #289
          Re: [retired] vastikud gämblerid!

          Sümpaatne 1500 swing jälle. Viimane käsi oli ka mõnus 150BB maasikas, xA8 flopis 88ga fishi vastu, A turn ja 5 river tõi noormehele maja.

          Ja 400s on võimatu isegi kätt võita. Kuu low point kah jälle käes.

          Aga samas avanes Starsi RB ja see toob alati naeratuse näole.
          Last edited by taipupole; 13.03.12, 07:38.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #290
            Re: [retired] vastikud gämblerid!

            pikk28-l on nii ilusad silmad. aitäh sulle.
            Last edited by taipupole; 13.03.12, 19:46.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #291
              Re: [retired] vastikud gämblerid!

              Järgmine kuu võiks hakata neid 75:25 olukordi võitma. 50:50 muidugi ka, kuid seda on ehk kohe liiga palju küsitud.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #292
                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                Kuu alles poole peal ju, või elad teise kalendri järgi?

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #293
                  Re: [retired] vastikud gämblerid!

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  Kuu alles poole peal ju, või elad teise kalendri järgi?
                  Härra läheb puhkama.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #294
                    Re: [retired] vastikud gämblerid!

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Härra läheb puhkama.
                    Njaa, ilusat puhkust siis härrale.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #295
                      Re: [retired] vastikud gämblerid!

                      Kuna elu on tahtnud elamist ja pokker jäi enam kui unarusse, on olukord nüüd selline, et kontol on paar dollerit enam kui 500 taala.

                      See pole just number, millega annaks hotcocacola kombel poodides inimesi persili ehmatada või MadiseVery kombel ägedalt pidutseda.

                      Kuid tahaks, et saaks mõlemat teha ning ehk juba selle aastanumbri sees, sest koduküla tuleb vahetada suurlinna vastu ning seal on ahvaldused nagu Ben&Jerry’s jäätis ning Vapiano restoran ning millimallikas ning Ranka ning persekukkunud üüriturg.

                      Seega lühidalt öeldes oleks vaja normaalselt mängima hakata, taastada Supernova ja teha 500 dollarist näiteks 10 000 ehk kahekümnekordne algsumma, mis ei peaks meeletult üle mõistuse ju olema.

                      Lisaks oleks tänases majanduslikus kliimas vahva, kui mingil kontol oleks väheke raha, et ei peaks kogu aeg värisema, et kas ananassi või turisti einet saab ikka osta.

                      Probleemiks on aga muidugi see, et pole distsipliini. Kuid mida pole, see tuleb tekitada. Veebis on küll mingid lepinguportaalid, kus saab iseendaga kihlvedusid sõlmida, kuid piisab vast ka sellest, et seda siin teha.

                      Et siis.

                      Kui neid reegleid ei täida, pean foorumikaaslaste (loe Nozzu või Ranka) soovitusel valima ühe koha, kuhu kanda 250 dollarit. Kaalusin ka kogu kontol oleva raha lubamist, kuid jumal teab, milline loll olukord tekib, kuigi on ka olukordi, kus antud reeglid ei loe.

                      Igatahes. Eks mingeid asju on võimatu kellelgi teisel kontrollida, kuid kirja võib ju panna.

                      Kindlad reeglid:
                      - Ei mängi ühtegi rahamängu va kõige tavalisem full ring, 6-max või HU hold’em ehk siis ei mängi mingit rush pokerit või omahat või razzi või jumal teab mida veel.
                      - Ei mängi kõrgemat limiiti enne, kui kontol pole 1000 dollarit, siis võib lisada NL50. Ei lisa NL100 enne, kui kontol on 3000 dollarit.
                      - Kõrgemad limiidi peavad ja ongi PokerStarsis blokeeritud. Blokeeringu võib eemaldada, kui järgmisest rahatasemest on puudu paar buy-ini (nt 900 dollarit või 2700 dollarit). Blokeeringut võib tõsta ühe limiidi kaupa.
                      - Ei mängi turniire, kui pole sinna saanud mingi ime kombel tasuta (FPP eest on selline fifty-sixty, kuid pigem ei).
                      - Ei mängi ühtegi kasiinomängu ja ei käi üheski kasiinos.
                      - Ei mängi töö või mõne teise keskendumist vajava tegevuse ajal.
                      - Ei mängi joobes ehk isegi pärast üht siidrit.
                      - Ei vaata mängides filme või seriaale või telekat või sporti, va kui tegemist on HUga.

                      Venitatavad reeglid (võib rikkuda, kuid peab olema väga hea põhjus)
                      - Kolm blogipostitust nädalas (võimalusel E, N, L), kus on esitatud: a) graafik, b) sesside tab, c) huvitavaimad käed
                      - Alustada õpinguid mõnes mõttes nullist
                      - Mängida ilge kogus käsi, milleks võiks alustuseks olla äkki 50 000 kuus, mis tundub suht müstilise numbrina.

                      Lisareeglid (võis realiseeruda ja neist esimese kohta peab aru andma)
                      - Alates septembrist alustada nutitelefoni abil programmiga 100 kätekõverdust ja 200 kõhulihast.
                      - Leida trenn ja isegi seal viibida ning mängida vähemalt üks mäng jalgpalli kolmandas liigas.
                      - Karma tugevdamiseks leida paar übermicro tüüpi, keda juhendada.
                      - Käia pastilaal külas ja teistel ka ning üldse askeldada.

                      Kogu see jutt kehtib selle aasta lõpuni, siis vaatame üle.
                      Last edited by taipupole; 18.08.12, 14:52.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #296
                        Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                        edu sulle! ja tule ikka fc pokkeriprode trenni, sinuga saame kolmandasse liigaasse :)
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #297
                          Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                          kled, tee stake parem, sounds more fun

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #298
                            Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            kled, tee stake parem, sounds more fun
                            Tundub liiga suure vastutusena ja praegusel ajal on raske inimesi scammida, hellakesteks on muututud - esitatakse mingeid nõudmisi ja tahetakse, et näitaksid kasumit jms...

                            Sa annaks raha vää?

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #299
                              Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                              Edu sulle mees! Nyydsest sa mu hero taas!

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #300
                                Re: [500st 10 000 dollarit] vastikud gämblerid

                                GL

                                Comment

                                Working...