[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #136
    Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Seda -4000 kõik HU? või oled FR ka ikka mänginud vahepeal.
    HU mingi 2000, muu FR ja 6M ning muidu see BE jooksmine.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #137
      Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

      Kas peale viimast meie sessi on tulemused natukenegi paremaks läinud? Just BB-des, mitte rahalises mõttes.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #138
        Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kas peale viimast meie sessi on tulemused natukenegi paremaks läinud? Just BB-des, mitte rahalises mõttes.
        Läksid hullemaks. Treenerit ei süüdista.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #139
          Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Läksid hullemaks. Treenerit ei süüdista.
          Tegelikult süüdistan küll, muud varianti enam pole.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #140
            Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            Tegelikult süüdistan küll, muud varianti enam pole.
            MEGA LOL AHAA

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #141
              Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

              Mingit isu pole mängida, kuigi nats nagu võiks. Vaatan hoopis häid seriaale ja loen raamatuid. Elu nagu lill.

              Kuid üha enam tundub NL25 FR hea mõttena, et kui paar kuud saaks plussi teha, siis äkki tuleks taip tagasi.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #142
                Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                Miks mitte, seda ju lust mängida.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #143
                  Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                  Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                  Miks mitte, seda ju lust mängida.
                  Tõenäoliselt vaimne probleem, kuid keeruline on väiksema summaga harjuda, kui sa oled 100 või 200 või 1000 NLis teinud mingi aeg. Ma ei kujuta üldse ette, kuidas Rage oma NL4ga möllutab.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #144
                    Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                    Seda kindlasti aga arvuta näiteks tunni hindesse ringi ja vaata, mis vahe siis tuleb kuu lõpuks kõrgema limiidi teenistusega.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #145
                      Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                      Tegin täna sihukese orgasmosöögi, et anna olla. Peab kiitlema. Kellel veab köögis, veab ka elus, sest armastus käib kõhu kaudu ja kui kõht täis, siis see tähendab, et rahakotis oli midagi.

                      Pokkerit pole mingi kaks nädalat puutunud. Minge pekki, sõltlased!

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #146
                        Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                        Palju kaalud?

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #147
                          Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                          Praegu just pärast söömist 91,5, kolme tunni ehk pärast kohvi, trenni ja vetsu võiks juba alla 90 olla :P

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #148
                            Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                            Peaksid jooksmas käima koos minuga. Ma ise ka üksi ei viitsi ning kui Sa nõus pole, siis Sinu pärast varsti samas kaalus :(

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #149
                              Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Peaksid jooksmas käima koos minuga. Ma ise ka üksi ei viitsi ning kui Sa nõus pole, siis Sinu pärast varsti samas kaalus :(
                              Ei ole eriti abi. Esiteks jooksevad niisama aint jobud. Ja kui ma sihuke jobu olen, kuulan ma mingit saadet ehk suht sitt kaasjooksja.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #150
                                Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                                No see häving on nüüd siis lõplik.

                                Kunagi järgmine kuu saab ehk nullist alustada. Aga käisin Vapsiku vihastamiseks jooksmas, nüüd on jalalaba krambis. Sport, see on tervis. Pokker, see on puhanud närvid.

                                Comment

                                Working...