[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #91
    Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    143,2
    136,4

    Olen rahul - pikk maa veel minna.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #92
      Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      136,4

      Olen rahul - pikk maa veel minna.
      :D:D

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #93
        Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

        Hästi panete!

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #94
          Re: [teadmata] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

          Mina ja pokker

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #95
            Re: [teadmata] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

            Keegi mainis "palju mängite päevas" threadis, et iga päev kasvõi paarsada kätt vormis hoidmiseks. Tundub hea idee, peaks katsetama.
            peaks...

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #96
              Re: [teadmata] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              136,4

              Olen rahul - pikk maa veel minna.
              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Mina ja pokker
              Pokkeriga võib sul ju nadisti olla, aga mul jälle kaaluga käest ära läinud. 151 täna hommikul :(.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #97
                Re: [teadmata] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Pokkeriga võib sul ju nadisti olla, aga mul jälle kaaluga käest ära läinud. 151 täna hommikul :(.
                151 naela=56,36kg ?

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #98
                  Re: [teadmata] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                  Läksin hea enesetundega magama. Öösel ärkasin külmavärinate peale, võtsin paksema teki. Hommikul pea valutas. Kraadisin. 38,5. Selge viide, et running hot.

                  Sessid. +800 dollarit.

                  Järeldus: palavik = hot hand in poker.

                  Viinasokid on mõnusad.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #99
                    Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                    WP SIR! Muide - vaatasin ka eelmist NBA finaali ja eelnevalt juba Jamesi/Wade`i ülbusest ühtteist kuulnuna - vägisi paneb MAVSi ka täna toetama. Kui HEAT peaks võitma, siis on ka hea, sest sina oled siis rõõmus!

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #100
                      Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                      Nahhui oli siis vaja palavikualandajad võtta. Hea lollpea.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #101
                        Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                        6-max on täitsa äge. +10 BI üles, -12 alla, 5 üles jne...

                        Suurim saavutus on aga vist see, et olen HU ja 3-max lauas istudes ühe selle limiidi regulari endast nii välja ajanud, et ta istub automaatselt sit outi ja siis lahkub, kui ma lauda tekin. Ja alati sõimab mind enne veel nitiks.

                        Dominating!

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #102
                          Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                          Kelle?

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #103
                            Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Kelle?
                            Mingi bingo on.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #104
                              Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                              bingoingo vast? see on tore mees. ainus mängija starsis kelle chati ma ära olen baninud - nl100 fr sõimas fishe pidevalt. tore mees.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #105
                                Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                                Ta ongi närvihaige. Mind sõimas samamoodi üks päev.

                                Comment

                                Working...