[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #121
    Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

    sina oledki mehike?

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #122
      Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

      Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
      sina oledki mehike?
      Rohkem nagu mees.

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #123
        Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Rohkem nagu mees.
        HEH, ära pane tähele, Freaky esitas täis peaga küsimuse :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #124
          Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Poker Stars $5/$10 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1365903
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (BTN/SB): $500.00
          BB: $325.65

          Pre Flop: ($15.00) Hero is BTN/SB with A Q
          Hero raises to $25, BB raises to $50, Hero calls $25

          Flop: ($100.00) 5 K J (2 players)
          BB bets $60, Hero calls $60

          Turn: ($220.00) 8 (2 players)
          BB checks, Hero checks

          River: ($220.00) J (2 players)
          BB checks, Hero bets $125, BB calls $125
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Kui tahad bluffima hakata siis alusta juba turnis. Riveril jooksid räigelt üle EV ehk näed sellist olukorda korra või vähemgi saja näite kohta.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #125
            Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

            Miks üldse pre callida 32bb juures?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #126
              Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kui tahad bluffima hakata siis alusta juba turnis. Riveril jooksid räigelt üle EV ehk näed sellist olukorda korra või vähemgi saja näite kohta.
              Sul on tõenäoliselt õigus, kuid ma leidsin, et selliste stackide juures on river ainumõeldav. Ei oodanud ever, et ta seal calliks, range oli sisuliselt madal paarike või mingi nõme 910s.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #127
                Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                kas sa arvad, et madal paarike tõesti foldib?

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #128
                  Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                  Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                  sina oledki mehike?
                  tahaks ka teada kas ta keegi siit foorumist, temaga omajagu madistamist olnud ja läheb miskiks hypermetaks alati ära :D

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #129
                    Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                    Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                    tahaks ka teada kas ta keegi siit foorumist, temaga omajagu madistamist olnud ja läheb miskiks hypermetaks alati ära :D
                    /server irq.quakenet.org #poker.ee leiad ta, kui mõtleme sama mehikest, ilmselt küll :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #130
                      Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Sul on tõenäoliselt õigus, kuid ma leidsin, et selliste stackide juures on river ainumõeldav. Ei oodanud ever, et ta seal calliks, range oli sisuliselt madal paarike või mingi nõme 910s.
                      Ma isegi ei vaata antud kätt aga mäletan, et sul oli AQ ning tollel boardil vastane ei foldi mitte ühtegi paari (isegi bottom pairi kõige nõrgema kickeriga) küll aga su käsi võib olla mingi% ajast hea. Bluffimisega alusta turnil!

                      EDIT: Nad ei foldi oma paare seepärast, et laud paardus. Kõige halvem olukord ja kui olla result-oriented siis kui ta callib sind AX-iga siis tõesti arvad, et ta foldib 22?

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #131
                        Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                        Selliste stackidega on minu arust samuti standard hoopis pre shoveda?

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #132
                          Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Nad ei foldi oma paare seepärast, et laud paardus. Kõige halvem olukord ja kui olla result-oriented siis kui ta callib sind AX-iga siis tõesti arvad, et ta foldib 22?
                          Noh, ma usun, et see foldimine oleneb stiilist ja nagu ma ütlesin, siis calli ma seal ei oodanud ehk jah, ma arvasin, et ta foldib.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #133
                            Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Noh, ma usun, et see foldimine oleneb stiilist ja nagu ma ütlesin, siis calli ma seal ei oodanud ehk jah, ma arvasin, et ta foldib.
                            See ongi probal, et kui ta foldib siis sul on 90% ajast best hand ja kui ta callib siis oled 99.999% ajast biit. Ma ei pelgaks sellist mängu ei preflop, ei flop ega ka turn, sest vastasel on peaaegu alati equitit aga riveril on equity täpselt fikseeritud: 0%, 50% või 100%.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #134
                              Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                              Õuduste neli kuud. Mingi -4000 kokku vist seni, ei suuda õigeid spotte leida. Päris imelik, et see langus hakkas ühel konkreetsel hetkel elus pihta ja on senini suuremal või väiksemal määral niimoodi rullunud, kuigi nüüd täitsa räige hooga alla. Kui kunagi viitsimist, siis ehk mõtiskleb sellegi üle.

                              Nüüd aga tagasi algusesse ja tänasest NL25 FR vist. Samas avaneb see kuu 4000RB Starsis ja saab jälle donkama hakata.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #135
                                Re: [ei tea enam ise ka] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                                Seda -4000 kõik HU? või oled FR ka ikka mänginud vahepeal.

                                Comment

                                Working...