[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #106
    Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    bingoingo vast? see on tore mees. ainus mängija starsis kelle chati ma ära olen baninud - nl100 fr sõimas fishe pidevalt. tore mees.
    Ära nüüd riku taipupole tuju. Ta juba lootis, et asi on puhtalt tema oskustes.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #107
      Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      nl100 fr sõimas fishe pidevalt.
      mis sa sellega öelda tahad?

      HU 4 ROLLZ?!?!?!??!?!

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #108
        Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

        Aga sõim sõimuks, kas ta teid nähes paneb ka lauast minema, ah!?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #109
          Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Aga sõim sõimuks, kas ta teid nähes paneb ka lauast minema, ah!?
          Nüüd juba paneb, sest ma ütlesin talle, et tunnen sind.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #110
            Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Nüüd juba paneb, sest ma ütlesin talle, et tunnen sind.
            Hea loll, ta on easy money ju.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #111
              Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

              Täna 1500 kätt ja 1050 taala plussi ning graafik jälle plussis. Esmaspäevast tõmbab katsetamisele kriipsu peale ja hakkab käsi ja muud kah postitama.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #112
                Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                +1000, -1000, +2000, -1000 nagu kellavärk.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #113
                  Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  +1000, -1000, +2000, -1000 nagu kellavärk.
                  well hidden brag, sir.

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #114
                    Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                    lol

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #115
                      Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      well hidden brag, sir.
                      ROFL.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #116
                        Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                        Et jooksin kahe kuuga mingi 20BI alla EV ja olin 30BI-ses languses, otsustasin, et peaks natuke allpool tuulutama. NL50 siis nädalavahetusel.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by taipupole; 03.07.11, 22:35.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #117
                          Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                          Poker Stars $5/$10 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1365903
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          Hero (BTN/SB): $500.00
                          BB: $325.65

                          Pre Flop: ($15.00) Hero is BTN/SB with A Q
                          Hero raises to $25, BB raises to $50, Hero calls $25

                          Flop: ($100.00) 5 K J (2 players)
                          BB bets $60, Hero calls $60

                          Turn: ($220.00) 8 (2 players)
                          BB checks, Hero checks

                          River: ($220.00) J (2 players)
                          BB checks, Hero bets $125, BB calls $125
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #118
                            Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                            Äge värk täitsa! HU boss nüüd?

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #119
                              Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                              Pastilaa! I hear u :D

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #120
                                Re: [6-max NL100] Sama heaks kui Pastilaa või Vapsik

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Äge värk täitsa! HU boss nüüd?
                                Elu näitab ja need teed on täiega käänulised.

                                Comment

                                Working...