[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #76
    Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

    Ma tegelt nati (vist) tean, mille taga see vilets mäng oli. Kuid nimetame seda tõesti imidži loomiseks.

    Pühapäeval jätkasin samas taktis, kuid siis vahetasin tsipa käiku.

    Väike pomeriim kah:
    Mama always said you'd be the chosen one
    She said, 'You're one in a million
    You got to burn to shine'


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja kuu kokku:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Lisaks mingi umbkaudselt +500 Cake'ist. Käsi tuli tsipa palju vist, kuid elame üle.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #77
      Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

      mida volüümi nädalavahetusel! hull mies oled :)

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #78
        Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        mida volüümi nädalavahetusel! hull mies oled :)
        Igav oli (natuke tegelikult imelik, sest muid toimetusi oli ka ilgelt - sünnad, kinod, trenn) ja külm ning valmistusin Supernova Eliteks. Rohkem ei tee.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #79
          Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

          93,6

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #80
            Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

            94,6 :P Püüan sammu pidada.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #81
              Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

              Langenud kaalu auks!

              Et Eestis müüdavatest toitudest on kõige parem McDonaldsi Big Tasty, mida isegi USAs ei suudetud nii hästi ja suurelt teha, tuleb leida asendaja ning see oli esimene katsetus. Seekord küll rohkem burgeri kui liha ja selle sisu osas, kaste tuleb kunagi juurde.

              Poest: lehtsalat potis (14 krooni), sidrun (5 krooni), värske keedupeet (12 krooni), punane sibul (2 krooni), kana hakklihasegu (64 krooni). Nagu suht ikka: neli portsu.

              Liha sisse panin sidruni koort, maitsetaimi, röstitud pähklit, mis ühest eelmisest toidust üle jäi, ja nati hakitud punast sibulat. Kotletile hiljem alla grillil kuumendatud pitaleib.

              Peedikatte jaoks (segada kausikeses kokku) nii peeneks hakitud peet (obv) kui ka punane sibul, sidrunimahl (pool sidrunit on küll, terve oli veidi palju), hüpertilk õli ja sinepit. Enne katte peale panemist burgerile, valage tekkinud vedelik ära või ärge valage – mulle lihtsalt ei meeldi, kui ülejäänud toit salatimaitsega koos on.

              Toidule lasin juurde samuti varem üle jäänud kirsstomatid ja seened ning paar salatilehte.

              Kalkuniburger pitaleival peedikattega
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Hindetabel
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #82
                Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                143,2

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #83
                  Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  143,2

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #84
                    Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                    Korralik kokk oled küll. Viitsid süüa teha jne. Naisele peab meeldima

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #85
                      Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                      Tohoh, kuda sa nii paks oled et minust ka raskem, sa ju minust eluaeg väiksem oled olnud?
                      Aga jah samas pean tõdema, et kapiks ei saada - kapiks sünnitakse ja sina oled kahjuks vist lihtsalt paks. Aga tegelt ma ise ka üritan kaalu alla saada 10kg, et paremini sportida ja futti tampida.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #86
                        Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Tohoh, kuda sa nii paks oled et minust ka raskem, sa ju minust eluaeg väiksem oled olnud?
                        sind aitab see, et peas on tühjus

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #87
                          Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                          sind aitab see, et peas on tühjus
                          hahahahaha :D:D

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #88
                            Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                            :D:D kenake

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              sind aitab see, et peas on tühjus
                              IRW. Alvin üritas sind paika panna aga kahjuks owniti ise ära :)

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #90
                                Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                                owniti sitaks, ta enda nimi on taipupole ju:d
                                pealegi on minul kõrgem haridus ja ma pole paks:D

                                Comment

                                Working...