[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #61
    Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

    Kaloreid saab mõlemast pea samapalju, aga täistera oma hoiab kõhu kauem täis ja sisaldab aineid mis aitavad kehast eemaldada liigseid soolasid ning puhastada neere. Valgelt riisilt on kõik hea kraam maha kooritud. Lisaks igasugused uuringud, et valge riis tõstab diabeediriski, võib tekitada nahahaigusi ja muu kräpp. No igatahes ma ei ole küll leidnud ühtegi artiklit mis soovitaks eelistada valget täistera omale.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #62
      Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

      lahe päevik, keep up the good work
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #63
        Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

        110kg to 85 kg ja 5e kuuga,keerulit pole midagi,jälgi mida sööd,palju sööd ja kuna sööd,liiguta rohkem ja algul teha väike "näljakuur" easy:)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #64
          Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

          normaalne on nädalas kaotada 0,5-0,7kg üle selle tikub juba ebatervislikuks kvalifitseeruma.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #65
            Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

            Nagu varemgi öeldud, siis näljutama ei hakka (poleks mingit mõtet kah), lihtsalt tuleb kella ja toitu vaadata.

            Paar viimast päeva, Alpimägede värk:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #66
              Re: [NL100] Suveks saledaks! (10,5 kilo minna)

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Asenda valge riis täistera omaga ja salenemine läheb natuke libedamalt. Ise proovin suveks 6 kilo minema visata.
              +1. Põhimõtteliselt hoiavad kõhu kauem täis need toiduained, mis imenduvad aeglasemalt ja seetõttu tõstavad veresuhkrut aeglasemalt. Sellist asja mõõdetakse glükeemilise indeksiga - mida madalam seda parem. Nt. kuum keedukartul on kõrgema GI-ga kui jahe kartul, valge riis kõrgema GI-ga kui pruun, lödiks keenud makaronid kõrgema GI-ga kui kõvemad, täisteratooted madalama GI-ga jne.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #67
                Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                Kaalu värgist nii palju,et kui sõjaväest tulin kaalusin miski 83-84 183cm pikk.
                Peale sõda läksin ühte mööbli firmasse tööle kus lasin päevad läbi püsti seises rellakaga(lihvimis tööd ja viimistlus).
                1 kuuga 11kg alla...

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #68
                  Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Peale sõda läksin ühte mööbli firmasse tööle kus lasin päevad läbi püsti seises rellakaga(lihvimis tööd ja viimistlus).
                  Ma töötasin ka mingi 14-aastaena saekaatris ja nägin, kuidas üks vend endale saega kätte lõikas. Mul läks vähe paremini ja kahe kuuga ei juhtunudki midagi, lihtsaslt äge oli. Mõnus oli lõunapausi ajal saepuru sees võileibu koos kahe sõbraga nosida või jorssidega koos sööklas pugida ja igast töid teha. Sõber oli näiteks keevitaja, mina olin mingite hoonete plankude lihvimise peal, kolmas puuris midagi. Palka sai räigelt (rofl), kahe kuuga umbes 500 krooni.

                  Rattaga tööle sõitmine oli hea trenn. Täna enam ei vinniks.

                  Samas - viimasel tööpäeval jõime veel meestega viina. Good times.
                  Last edited by taipupole; 26.11.10, 10:05.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #69
                    Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Ma töötasin ka mingi 14-aastaena saekaatris ja nägin, kuidas üks vend endale saega kätte lõikas. Mul läks vähe paremini ja kahe kuuga ei juhtunudki midagi, lihtsaslt äge oli. Mõnus oli lõunapausi ajal saepuru sees võileibu koos kahe sõbraga nosida või jorssidega koos sööklas pugida ja igast töid teha. Sõber oli näiteks keevitaja, mina olin mingite hoonete plankude lihvimise peal, kolmas puuris midagi. Palka sai räigelt (rofl), kahe kuuga mingi 500 krooni.

                    Rattaga tööle sõitmine oli hea trenn. Täna enam ei vinniks.

                    Samas - viimasel tööpäeval jõime veel meestega viina. Good times.
                    Mul umbes sarnased mälestused 13-14 vist olime kui sõbraga suvel ehitusel neegritööd tegemas käisime. Väga nõme oli, aga ilmselt nagu sõjaväeskäiguga (ise pole käinud) on hiljem meenutada palju lahedat. Üks jors seletas tõsimeeli, et kui helikopter praegu võtta oleks, saaks lauavirna lihtsamalt teise kohta tõsta. Sama mees seletas veel, kuidas ta aiamaal naise ikka alati käsisaha ette kamandab - too ei oska sirgeid vagusid teha. Suve parim äriidee oli tal töö kõrvalt vanade kivistunud tsemendikottide purukspeksmine ja läbisõelumine. Et siis see maha ärida. Sai isegi selle plaani elluviimises abiks oldud. Palju õpetlikku sai nendest suvedest...

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #70
                      Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Suve parim äriidee oli tal töö kõrvalt vanade kivistunud tsemendikottide purukspeksmine ja läbisõelumine. Et siis see maha ärida.
                      lol, kas keegi ostis ka seda jama või?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #71
                        Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                        lol, kas keegi ostis ka seda jama või?
                        Minu teada kogu jurast sai lahti. Kuna see toimus ehituspoe laoterritooriumil, siis haaras varukast klientidel ja ütles, et tal odavalt katkise koti tsementi anda poole hinnaga vms :).

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #72
                          Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                          Tänupühadel on tähtis tagasi anda. Tehtud!

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #73
                            Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                            Reede ja laupäev, puhtalt domineerisin, ei tea, kuidas küll nii sai minna. Kuid nagu öeldud, ju tänupühade ja andmise värk.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • mehumble
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 175

                              #74
                              Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                              Täitsa kosmos. Tiba kurjaks läksid ? Ja kuidas selline arv käsi ? Ise loodan sellist arvu käsi kuu peale.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #75
                                Re: [NL100] Suveks saledaks! (start 95,5; -10,5 kilo minna)

                                Tegi imidzit obv endale ..

                                Comment

                                Working...